Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

ДФРР

ДФРР - це державний фонд регіонального розвитку, що дозволяє започаткувати в Україні фінансування проектів регіонального розвитку на конкурсній основі та відповідно до регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації. 
Цього року м. Ніжин подало заявку до ДФРР на участь у конкурсному відборі 11 проектів: 
1. «Впровадження системи роботи по роздільному збиранню побутових відходів на території міста Ніжина». 
2. Придбання медичного обладнання для оснащення КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» для надання перинатальної допомоги ІІ рівня в м. Ніжин, вул. Московська, 21а. 
3. Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейнами (типової будівлі басейну "Н2О-Classic") по вул. Незалежності, м. Ніжин, Чернігівська обл. 
4. Реконструкція бігової доріжки на "Міському стадіоні" в м. Ніжин, вул. Полковника Розумовського,5. 
5. Капітальний ремонт боксерського залу розташованого за адресою м. Ніжин, вул. Прилуцька, 156, Чернігівської області. 
6. Капітальний ремонт головного корпусу комунального лікувально-профілактичного закладу «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького» в м. Ніжин, вул. Московська, 21.
7. Реконструкція дитячого садка по вул. Шевченко, 97 Е. 7.     Будівництво системи водовідведення по вул. Незалежності в м. Ніжині. 
8. Створення «Прозорого офісу» - поліпшення умов діяльності бізнесу у м. Ніжині. 
9. Створення школи малого та середнього підприємництва у м. Ніжині. 
Усі проекти, які реалізуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, розміщені на відповідному сайті — dfrr.minregion.gov.ua. Це прозора система, яка дозволяє не тільки обласним комісіям чи народним депутатам, а й кожному громадянину України в он-лайн режимі ознайомитися з тими інвестиційними програмами та проектами, які реалізуються в його області, районі чи населеному пункті за рахунок коштів ДФРР.


Реєстраційна картка програми I проекту "Реконструкція блоку В пологового будинку по вул. Московській, 21А в м. Ніжин, Чернігівської області"