Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Урядові матеріали

КОНСТИТУЦІЙНИЙ ПРОЦЕС В УКРАЇНІ: політико-правові аспекти (Бюлетень інформаційно-аналітичних матеріалів)

Звіт про роботу уряду за 2018 рік у цифрах і фактах 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №392/2018 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Про внесення зміни до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 листопада 2018 року «Щодо надзвичайних заходів із забезпечення державного суверенітету і незалежності України та введення воєнного стану в Україні»Щодо заборони вилову на зимувальних ямах
ДФС запустила для тестування E-Receipt

E-Receipt – у тестовій дії. ДФС забезпечено функціонування інформаційної системи E-Receipt, що розробляється службою в рамках реалізації експериментального проекту, розпочатого Мінфіном відповідно до постанови Кабміну щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.

Для тестування пропонується безплатне клієнтське програмне забезпечення (інсталяційний пакет) для операційних систем Windows та Android, що розміщене за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt. Наступним етапом буде розробка програмного забезпечення для операційної системи IOS.

Для реєстрації кас та касирів у приватній частині Електронного кабінету створено електронний сервіс «Експериментальний проект РРО».

Даний сервіс надає можливість платникам обрати із запропонованого списку господарську одиницю, де розміщено касу, пілотний проект, у якому вона візьме участь, та зареєструвати в режимі он-лайн касу та касирів.

Для того, щоб розпочати роботу з касою необхідно відкрити зміну, сформувати електронний чек.

Формування електронного чеку здійснюється за допомогою довідника номенклатури товару, який необхідно заповнити до початку роботи з касою відповідно до інструкції користувача, що розміщена за посиланням: http://217.76.198.145/E-Receipt.

Інструкція користувача щодо роботи з сервісом в Електронному кабінеті розміщена в меню «Допомога».

У разі виникнення питань під час тестування, а також пропозицій (зауважень) щодо роботи електронного сервісу, пропонуємо надсилати листи на поштову адресу: infozvit@sfs.gov.ua.

За результатами тестування інформаційної системи E-Receipt ДФС буде подано до Мінфіну пропозиції щодо участі у експериментальному проекті у порядку, визначеному постановою № 472.

Крім того, ДФС реалізовано і електронний сервіс, який дозволяє покупцеві товарів (послуг) здійснювати пошук та перегляд фіскального  касового чеку, що  формується  як традиційними реєстраторами розрахункових операцій, так і електронний фіскальний чек, створений новітніми РРО.

Сервіс знаходиться у відкритій частині  Електронного кабінету, доступ до якої здійснюється в режимі реального часу (24/7/365) без ідентифікації особи за посиланням: cabinet.sfs.gov.ua/cashregs/check.

Для пошуку та перегляду фіскального касового чеку необхідно ввести:

фіскальний номер РРО дату та час видачі чеку (для традиційних РРО).

Пошук електронного чеку здійснюється за його фіскальним номером та датою. Якщо ви не знайшли свого е-чека в системі, зробіть його фото та надішліть за адресою infozvit@sfs.gov.ua. ДФС буде вивчено причину, через яку електронний чек не потрапив до системи та вжито відповідних заходів.

Запрошуємо взяти участь у тестуванні зазначеного електронного сервісу.

Довідково: E-Receipt-нова інформаційна система реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій, що передбачатиме оnline реєстрацію пристроїв без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Електронний чек генеруватиметься, реєструватиметься в системі ДФС і доповнюватиметься QR-кодом, після чого передаватиметься на пристрій.

Інформація про фіскальний номер чеку та його QR-код зберігатиметься в e-Receipt та буде доступною для перегляду в Електронному кабінеті платника як платником, так і покупцем.

 Платникам Ніжинської ОДПІ відшкодовано 155 мільйонів гривень ПДВ

Ніжинська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області повідомляє, що протягом 9 місяців 2018 року платникам податку на додану вартість (далі ПДВ) м. Ніжина, а також Ніжинського, Бобровицького, Носівського, Борзнянського та Козелецького районів відшкодовано з державного бюджету 155,7 млн. грн., що на 16,6 млн. грн. менше, ніж за відповідний період минулого року.

 Найбільшу частку повернутих на рахунки платників податків сум ПДВ зафіксовано по м. Ніжину – 60,9 млн. грн. або 39 відс., по Бобровицькому району – 59,2 млн. грн. або 38 відс., по Ніжинському району – 14,6 млн. грн. або 11 відс. та Козелецькому району – 15,5 млн. грн. або 9,9 відс.

Оптова торгiвля зерном, необробленим тютюном, насінням i кормами для тварин; виробництво олiї та тваринних жирів; перероблення молока, виробництво масла та сиру; вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур i насіння олійних культур та виробництво неметалевих мінеральних виробів – такі основні види діяльності найбільших підприємств – одержувачів бюджетного відшкодування м. Ніжина.

Офіційну інформацію щодо платників ПДВ та відшкодованих їм сум з державного бюджету можна дізнатись на веб-сайті Міністерства фінансів України за посиланням https://www.minfin.gov.ua/reestr.

 Надходження ПДФО та військового збору за 3 квартали 2018 року

 

Протягом дев`яти місяців 2018 року платниками м. Ніжина, а також Ніжинського, Козелецького, Носівського, Бобровицького та Борзнянського районів (Ніжинська ОДПІ та її відділення) сплачено понад 593 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), в тому числі до місцевих бюджетів 441,6 млн. грн. (приріст до відповідного періоду минулого року становить 93,7 млн. грн.. або 26,9%) та 151,4 млн. грн. до державного бюджету (приріст до надходжень за січень-вересень 2017 року складає 31,1млн. грн. або 25,9%).

За січень-вересень 2018 року платниками м. Ніжина, а також Ніжинського, Козелецького, Носівського, Бобровицького та Борзнянського районів перераховано до державного бюджету 45,5 млн. грн. військового збору, що на 9,8 млн. грн. або 27,5% більше надходжень за відповідний період 2017 року.

Сплата ПДФО у вересні 2018 року платниками Ніжинської ОДПІ та її відділень до місцевих бюджетів становить 49,9 млн. грн., до державного бюджету 17,1 млн. грн.

Надходження військового збору до державного бюджету у вересні поточного року – 5,2 млн. грн., приріст до відповідного періоду минулого року 1,0 млн. грн. або 15,5%.

Податок на доходи фізичних осіб посідає провідне місце у формуванні фінансових ресурсів місцевих бюджетів в Україні, адже від його обсягу значною мірою залежать фінансові можливості місцевого самоврядування щодо виконання власних повноважень та створення умов для забезпечення життєво важливих потреб та законних інтересів населення.

Уряд запровадив прозорі аукціони для продажу дозволів на видобуток газу

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди»

Держава розпочинає платити поліклінікам та амбулаторіям за кожного пацієнта

Уряд запропонував програму «Україна без контрабанди» 

Нові міфи про субсидії перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ

Уряд посилює захист бізнесу від пресу силовиків

Що потрібно знати абітурієнтам 2018 року 

Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями 

Соціальні послуги стають ближчими до людей 

Нова школа: що потрібно знати батькам першокласників

Бренд України – залучення інвестицій і відкриття країн світу 

Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи можуть подавати заявки на отримання фінансової підтримки

Уряд зобов`язав повернути державі частку невикористаних субсидій

Уряд запускає прозоре й ефективне роздержавлення держпідприємств

Уряд оновлює програму надання субсидій більш справедливо та адресно 

47 мільярдів гривень на дороги: що буде побудоване в Україні за ці кошти

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана 

В області рятувальники перевірять понад тисячу громадських закладів

Підвищені пенсії військовослужбовцям почнуть виплачувати вже наприкінці березня 


Відео з промовою Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана у Верховній Раді в рамках Години запитань до Уряду можна завантажити  за посиланням: 

 https://fex.net/#504980858686

Володимир Гройсман запропонував законодавчий порядок денний для пришвидшення економічного зростання