Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" Ніжинської міської ради Чернігівської області

Кубок Ректора НДУ ім. М. Гоголя з настільного тенісу

 19.05.2018 року в спортивному залі НДУ ім.. М. Гоголя за підтримки Міського центру «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради були проведені змагання з настільного тенісу.

У змаганнях приймали участь учасники з Ніжина, Чернігова, Прилук, Ічні, Іржавця, Коропа, Варви, Броварів та Ромни. Перше місце серед жінок отримала Ірина Якименко (Чернігів), друге місце посіла – Вікторія Пащак (Короп), третє – Анастасія Свиридовська (Ніжин). Серед чоловіків до 50 років перше місце посів Володимир Татарников (Ромни), на другому місці Олег Олійник (Чернігів), на третьому місці Дмитро Шуляк (Чернігів). Третя група це чоловіки 50+, ветерани. На першому місці третьої групи став учасник Михайло Рева (Чернігів), друге місце посів Анатолій Брусенко (Ічня), на третьому місці Сергій Литвиненко (Чернігів). Володарем Кубка Ректора НДУ ім.. М. Гоголя стала команда з Чернігова у складі : Михайла Реви, Олега Олейника та Ірини Якименко.

Висловлюємо вдячність ГО «Федерації настільного тенісу Ніжинщини» Фетісову Валерію Сергійовичу за організацію та співпрацю. Бажаємо призерам та переможцям  успіхів та  нових звершень.

 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради
Кубок з футболу серед воїнів АТО та силових структур м. Ніжина

          

18 травня 2018 року за підтримки міського голови Лінника А. В.   у спортивний залі Міського центру фізичного здоров’я  «Спорт для всіх»  по вул.. Прилуцька, 156 відбувся Кубок з футболу серед воїнів АТО та силових структур міста Ніжина. В змаганнях прийняло участь 7 команд, а саме: «САЗ», команда воїнів АТО «Патріот», військова частина А 4558, команда воїнів «АТО», військова частина «А 1348», військова частина «А 3160» та команда «Прокуратури».

Змагання проводились за груповою системою змагань. В підсумку перше місце посіла команда «Прокуратури», друге місце зайняла команда «САЗ» на третьому місці військова частина «А 3160».

Висловлюємо вдячність командирам військових частин за участь в даних змаганнях. Бажаємо призерам та переможцям  успіхів та  нових звершень.

 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради
Відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків молодшого, середнього та старшого віку

 21.04.2018 року в спортивному залі по вул.. Прилуцька, 156 Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради, відбувся відкритий чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків молодшого, середнього та старшого віку. В змаганнях приймали участь юнаки з м. Ніжина, м. Чернігів, м. Щорса, м. Мена, м. Києва, м. Ровни, м. Сум та м. Харків. Змагання проходили згідно чинних правил змагань з вільної боротьби. В змаганнях приймали участь учасники 15 вагових категорій.

 На відкритті чемпіонату з вільної боротьби був присутній міський голова  А.В. Лінник, заступник міського голови С.П. Дзюба та депутати міської та районної ради. Відкриття заходу розпочалося з привітального слово міського голови А. В. Лінника.

Переможці були нагороджені медалями та грамотами, а також були відзначені кращі борці за кращу техніку, олімпійська надія, за волю до перемоги, найкращий борець.

Бажаємо нашим переможцям натхнення та сили для досягнення нових перемог.МЦ «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради 
Змагання «Мамо, тато, я – спортивна сімя»

20 квітня 2018 року у спортивному залі по вул.. Прилуцька, 156 Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» були проведені змагання «Мамо, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї. В результаті команда, яка здобула перемогу буде представляти м. Ніжин на обласних змаганнях в м. Чернігові. У змаганнях взяли участь 4 команди, а саме: ЗОШ № 5 сім’я Нещерет, ЗОШ № 10 сім’я Турчин, ЗОШ №17 представляла сім’я Жук, ЗОШ №15 сім’я Півторацьких. Змагання складалися з 6 естафет, а саме: «Снігоступи»,  «Стрибунці», «Сортування м’ячиків», «Володар кілець», «Кенгуру на кулі» та комбінована естафета. У підсумку шести естафет найкращі результати показала команда сім’ї Півторацьких, на другому місці команда сім’ї Жук, на третьому місці команда сім’ї Турчин, на четвертому місці команда сім’ї Нещерет.

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень. 

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

Спартакіада серед членів Профспілки працівників

закладів освіти м. Ніжина

26.03.2018 року в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст.. №15 відбулися змагання «Веселі розваги» серед членів Профспілки працівників закладів освіти. Було проведено 6 естафет в яких кожна з команд показала свою кмітливість, спритність, командність, жагу до перемоги. У підсумку шести естафет перше місце зайняла команда КДЮСШ, друге місце посіла  команда ЗОШ №15, на третьому місці – ЗОШ №2, четверте місце – ЗОШ №3.

Також відповідно до програми  змагань Спартакіади будуть проведені змагання зі стрільби.

Тож побажаємо успіху та перемог вчителям міста Ніжина.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради.

 

ІІ міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

04.04.2018 року в спортивному залі по вул.. Прилуцька, 156 Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». В участі приймало 11 команд ЗОШ міста Ніжина. Були проведені такі конкурси: презентація команди в якій перше місце отримала команда ЗОШ І-ІІ ст.. №15, друге місце посіла команда ЗОШ І-ІІ ст.. №10, третє – НВК 16 «Престиж», другим конкурсом була комплексна естафета в якій команди показали свою спритність, витривалість, командність перше місце посіла команда ЗОШ І-ІІ ст.. №15, друге місце отримала команда - ЗОШ І-ІІ ст.. №9, третє - третє – НВК 16 «Престиж»,  третім конкурсом була рухлива гра, а саме «волейбол» в якому перше місце зайняла команда - ЗОШ І-ІІ ст.. №7, друге місце посіла команда ЗОШ І-ІІ ст.. №15, третє - ЗОШ І-ІІ ст.. №10, четвертим конкурсом було проведено вікторину під назвою «Знавець олімпійського спорту» в якому кожна з команд показала свої знання та ерудицію, перше місце в даній вікторині посіла команда - ЗОШ І-ІІ ст.. №10,  друге - ЗОШ І-ІІ ст.. №3, третє місце посіла команда ЗОШ І-ІІ ст.. №15. За загальними підсумками 4 конкурсів було визначено 3 –х переможців. На першому місці команда ЗОШ І-ІІ ст.. №15, на другому місці команда   ЗОШ І-ІІ ст.. №10, третє місце посідає команда НВК 16 «Престиж».

Бажаємо нашим переможцям натхнення та сили для досягнення нових перемог та вдалого виступу на обласному рівні.
Спортивно-масовий захід «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

12 квітня 2018 року у ЗОШ І-ІІІ ст...№13 за підтримки Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» відбувся спортивно – масовий захід «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Захід розпочали зі спортивної  зарядки. Відразу після неї розпочали другу частину  спортивного заходу  «Веселі старти».   В змаганнях приймали участь команди молодшої школи, а саме – другокласники (2А, 2Б). Команди підтримували вболівальники: учні, вчителі  та батьки. В перервах між конкурсами талановиті учні ЗОШ № 13 демонстрували свої різноманітні танцювальні  номери тим самим підтримуючи юних учасників. Різноманітність конкурсної програми, ведучі, творчі номери   та підтримка вболівальників  створювали позитивну   атмосферу спортивного свята.  Кожна з команд показала свою спритність, сміливість, силу, командну гру. У підсумку найкращі результати показала команда 2 – А «Совенята» на другому місці команда 2 – Б класу «Покемони». Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень. МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю вчителю фізичної культури Сидорович Ірині Степанівні та організаторам спортивного свята.Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».


Спартакіада серед членів Профспілки працівників закладів освіти м. Ніжина

26.03.2018 року в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ст.. №15 відбулися змагання з волейболу серед членів Профспілки працівників закладів освіти. Ігри проходили за коловою системою згідно правил Федерації волейболу України до двох перемог. У підсумку перше місце зайняла команда КДЮСШ, друге місце посіла  команда ЗОШ №15, на третьому місці – ЗОШ №2.

Також відповідно до програми  змагань Спартакіади будуть проведені змагання з настільного тенісу, шашок, шахів, волейболу, бадмінтону, стрільби та «Веселі старти».

Тож побажаємо успіху та перемог вчителям міста Ніжина.


  Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Турнір з шахів серед дітей мікрорайону по вул.. Незалежності, вул. Шевченка, вул. Об’їжджій

04.03.2018 року в ДЮСШШ в приміщенні ЗОШ № 15 за підтримки МЦ «Спорт для всіх» був проведений турнір з шахів серед дітей «Прогресівського» мікрорайону   по вул.. Незалежності, вул.. Шевченка, вул.. Об’їжджа.  Найкращі результати в першій віковій групі 2001 – 2004 р.н.показали: перше місце - Рідзель Олександр, друге – Нестеренко Андрій, третє місце зайняв – Білиловець Кіріл. В другій віковій групі 2005 – 2007 р. н. перше місце отримала – Шейко Владислава, друге – Шеверда Анастасія, третє місце отримав Пушенко Олександр. В третій віковій групі 2008 р.н. та молодше перше місце посів – Кулепестін Олександр, друге – Галушко Владислав, третє місце зайняв Литвин Костянтин. Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень. МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю тренерам  ДЮСШШ.
Відкритий Кубок міста Ніжина з міні – футболу серед ветеранів

04.03.2018 року в спортивній залі по вул.. Прилуцька, 156  за підтримки  Федерації футболу м. Ніжина,  Відділу з питань фізичної культури та спорту,  МЦ «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був проведений Відкритий Кубок міста Ніжина серед ветеранів 35 років і старше. У змаганнях взяли участь  команди  з міст Чернігівської області -команди з Ніжина, Чернігова, Ічні, Бахмач, Глухів. Всі учасники боролися за перемогу, та  показали своє вміння та любов до футболу. У підсумку перше місце посіла команда «Ветеран-Ніжин», на другому місці – команда «Ветеран-Бахмач»,  третє місце зайняла команда  «Марсель» м. Ічня .Вітаємо ніжинських футболістів з перемогою та бажаємо  нових   успіхів та досягнень. 


Турнір з піонерболу серед дітей ЗОШ І-ІІІ ст. №15

01.03.2018 року в ЗОШ № 15 за підтримки МЦ «Спорт для всіх» був проведений турнір з піонерболу серед дітей «Прогресівського мікрорайону» по вул.. Незалежності, вул.. Шевченка, вул.. Об’їжджа. У великому напруженні перебували як учасники, так і вболівальники. Команди вели запеклу боротьбу, показуючи свою спритність, силу, кмітливість, витривалість, командну гру. Найкращі результати показала команда 6 - В класу, на другому місці – команда учнів 6 - Б класу, третє місце отримала команда 6 - А класу. Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень. МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю вчителям ЗОШ І-ІІІ ст.. №15, а саме: вчителю методисту голові методичного об’єднання учителів фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст.. № 15  Кисилю В.А. та вчителю фізичної культури Карабут Р. Я..


Чемпіонат з баскетболу серед студентської молоді

З 26.03  по  02.04 2018 року в спортивній НДУ ім.. М. Гоголя відбувся  Чемпіонат з баскетболу серед студентської молоді НДУ ім.. Гоголя . В змаганнях   взяли участь  11 команд з різних факультетів ( 5 чоловічих команд та 6 жіночих команд), які за коловою системою  в двох групах грали один з одним. Спортивний запал команд та гучна підтримка вболівальників створювали атмосферу змагань в спортивній залі НДУ протягом цілого тижня. У напруженій боротьбі за перше місце (чоловіки) посіла  команда природничо – географічного факультету, друге місце зайняла команда – історико- юридичного факультету, третє – факультет іноземних мов. Серед дівчат чемпіонами стала баскетбольна команда природничо-географічний факультет, друге місце посіла команда факультету іноземних мов, на третьому місці – історико- юридичний факультет. Також були відзначені кращі гравці (чоловіки) – Демченко Дмитро, (жінки) – Бандоля Аліна та кращий тренер – Кирієнко Михайло Михайлович. Бажаємо призерам та переможцям  успіхів та  нових звершень.Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради