Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Міський центр фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Ніжинської міської ради Чернігівської області

Змагання з паркового волейболу, до Дня молоді

24 червня 2020 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та Ніжинським міським молодіжним центром було організовано та проведено змагання з паркового волейболу, з нагоди Дня молоді.
Змагання проводились на міському стадіоні «Спартак» без глядачів, з дотриманням вимог визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 26.05.2020 р. №28 «Про затвердження тимчасових рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів в деяких закладах фізичної культури та спорту на період карантину».
В змаганнях прийняло участь 4 команди – «Норматив №10», «НАТІ», «Живчикі» та «Телепузикі».
В підсумку, за активну участь була нагороджена команда «Живчикі», 3 місце – «Телепузикі», 2 місце – «Норматив №10» та переможці – «НАТІ». 
Всі учасники були нагороджені грамотами, призери та переможці – грамотами та медалями. 
МЦ «Спор для всіх» дякує всім учасникам за активну участь у змаганнях, всім гарного настрою і найголовніше – здоров’я. Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Кубок з волейболу серед студентської молоді 

5 березня 2020 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено змагання з волейболу серед студентів НДУ імені М. Гоголя.

В змаганнях прийняли участь збірні команди 1, 2, 3 курсів.

В підсумку, 3 місце зайняла команда 3 курсу, 2 місце – 1 курс, та переможцем змагань стала команда 2 курсу.

Призери були нагороджені грамотами, переможці – грамотами та кубком.

Всі учасники отримали позитивні емоції.Турнір з піонерболу, серед дітей «Прогресівського мікрорайону» 

27 лютого 2020 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено турнір з піонерболу, серед дітей.

В змаганнях прийняли участь команди ЗОШ № 2, 9, 15, 16. В результаті за активну участь була нагороджена команда ЗОШ №2, 3 місце зайняла команда ЗОШ №9, 2 місце – ЗОШ №15, та переможцем стала команда ЗОШ №16.

Призери турніру були нагороджені грамотами, переможці – грамотами та медалями.

 

 


Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Турнір з настільного тенісу за місцем проживання населення

22 лютого 2020 року ГО «Федерація настільного тенісу Ніжинщини» та Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено турнір з настільного тенісу за місцем проживання населення.

В змаганнях прийняли участь 28 учасників. Турнір проводився загальною групою, без розподілу по віковим категоріям.

В загальному заліку 3 місце здобув Руслан Бурмакін, 2 місце – Олександр Гома, 1 місце – Анатолій Казанцев.

Всі учасники отримали позитивній емоції від турніру.

 

 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»Змагання з настільного тенісу серед членів Профспілки працівників закладів освіти на 2020 рік

11 лютого 2020 року було проведено змагання з настільного тенісу, в якому взяли участь члени Профспілки працівників закладів освіти. 

Змагання були проведені в НВК №16. Головний суддя – Сова О.М.

В боротьбі за перемогу, місця розподілились наступним чином:

Жінки -  1 місце – Ткачук Тетяна, 2 місце – Ухо Ірина, 3 місце – Багмут Наталія;

Чоловіки – 1 місце – Сова Олексій, 2 місце – Шмаровоз Сергій, 3 місце – Потороча Генадій;

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради.Змагання з тенісу, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут

31.01.-01.02.2020 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено змагання з тенісу, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут.
В змаганнях брали участь команди із Чернігівської та Сумської області.
В боротьбі за перемогу 3 місце зайняла команда: Кулик О.О. та Фесин І.А., 2 місце – Рудик О.С. та Кравчук В.А., 1 місце – Скуба С.І. та Загорулько С.В.
            Із загальним рахунком 9:6 перемогу здобула Сумська область.    
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.
Всі учасники отримали позитивні емоції та враження.
«Різдвяний кубок» з настільного тенісу

14 грудня 2019 року в НДУ імені М. Гоголя було організовано та проведено змагання з настільного тенісу. Організаторами даних змагань виступили ГО «Федерація настільного тенісу Ніжинщини» та Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради. 
В змаганнях прийняло участь 6 команд: 3 команди від м Ніжина, 2 команди від м. Чернігова та 1 команда від м. Прилуки. Команди формувались за принципом: 1 жінка+2 чоловіка, вік до і після 50 р.
В командному заліку місця розподілились наступним чином: 6 місце – м. Прилуки, 5 місце – м. Ніжин (ІІІ), 4 місце – м. Ніжин (І), 3 місце – м. Ніжин (ІІ), 2 місце – м. Чернігів (І), 1 місце – м. Чернігів (ІІ).
В особистому заліку: 
Жінки – 3 місце – Безручко І., 2 місце – Кудлай О., 1 місце – Тарабутіна А.
Чоловіки (50+) - 3 місце – Фетісов В., 2 місце - Ліфар І., 1 місце – Рюмашин І.;
Чоловіки (50-) – 3 місце – Харитоненко А., 2 місце – Демченко Д., 1 місце – Ліпейко О.;
Переможці та призери в особистому заліку були нагороджені грамотами та медалями, командному – кубками від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».
Вітаємо всіх учасників «Різдвяного кубка» з настільного тенісу.
Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» серед учнів ЗНЗ м. Ніжина

28 листопада 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та Чернігівським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організовано та проведено фізкультурно-оздоровчий захід «Веселі старти» серед учнів ЗНЗ м. Ніжина. Даний захід було проведено в спортивній залі ЗОШ №9. В змаганнях прийняло участь 12 команд міста. 
В боротьбі за перемогу, 3 місце зайняла команда ЗОШ №3 (1), 2 місце – ЗОШ №17, та переможцями стала команда ЗОШ №9 (2).
Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області відзначили та нагородили грамотами кращих спортсменів міста та вчителів фізичної культури: Сова Олексій Михайлович (вчитель ЗОШ №2), Кисіль Василь Анатолійович (ЗОШ №15), Дудка Віталій Миколайович (ЗОШ №16), Мовчан Юрій Валентинович (ЗОШ №17), Назаренко Дмитро Володимирович (учень ЗОШ №2), Куциба Єгор Іванович (учень ЗОШ №15), Грудина Владислав Олександрович (учень ЗОШ №16), Сатарі Жаклін Рафаелівна (учениця ЗОШ№17).
За вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в закладах освіти м. Ніжина почесними грамотами від Міського центру «Спорт для всіх» були нагороджені вчителі ЗОШ №9 Анатолій Гриненко та Тетяна Дейнега.
Всі учасники були нагороджені грамотами та подарунками від НОК України в Чернігівській області, призери та переможці – грамотами, медалями та кубком від ЧОЦФЗН "Спорт для всіх". 
Всі учасники та глядачі отримали багато позитивних емоцій від даного заходу.Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Спортивно-розважальний захід «Спортивна осінь – 2019»

14 листопада 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був організований та проведений спортивно-розважальний захід «Спортивна осінь – 2019» серед дітей за місцем проживання.

В даному заході взяли участь учні ЗОШ №15.

В підсумку, за активну участь була нагороджена команда 7-г класу, 3 місце зайняла команда – 7-а класу, 2 місце – 7-б, та переможці – 7-в клас.

Всі учасники були нагороджені грамотами, переможці – медалями.

Дітки були дуже спритні, кмітливі та енергійні. Всі учасники отримали позитивні емоції.

 

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»Вечір баскетболу

    12 листопада 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та кафедрою фізичного виховання НДУ імені М. Гоголя було організовано та проведено змагання з баскетболу 3х3 серед студентів 1-го курсу НДУ ім. М. Гоголя та баскетболу 2х2 серед всіх бажаючих.
    Змагання проводилися в спортивному залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. В змаганнях прийняло участь близько 40 учасників.
    В підсумку змагань, місця розподілились наступним чином:
ЗМАГАННЯ з баскетболу 3х3: 3 місце - Істор.-Юрид. Факультет, 2 місце - Факультет Іноз. Мов, 1 місце - Факультет Псих. та Соц. роботи.
    ЗМАГАННЯ з баскетболу 2х2: 3 місце - БК «Спарта», 2 місце - БК «Red Hot», 1 місце - БК «Rick and Morty».
    Також, привітати учасників завітали танцювальні колективи: естрадно-гімнастичний колектив «Ефект», керівник - Московська Ольга та студія сучасних танців «Extrime Energy”, керівник - Васильєв Євгеній.
     Подякою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту був відзначений завідувач кафедри фізичного виховання НДУ ім. М. Гоголя - Щербак П. В.
    Переможці та призери у змаганнях 2х2 були нагороджені грамотами, медалями та Кубком від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради.
    Команди вели запеклу боротьбу, показали свою спритність, влучність та командну гру. Всі учасники отримали позитивні емоції та враження.
Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Кубок з футболу, з нагоди Дня Захисника України

13 жовтня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та Федерацією футболу м. Ніжина був організований та проведений Кубок з футболу, з нагоди Дня Захисника України на міському стадіоні «Спартак».

В змаганнях прийняли участь команди: «Патріот» (Куликівка), «Дельфін» (м. Ніжин), «Темп-Ветеран» (Борзна), та «Благовіст» (м. Ніжин).

В боротьбі за перемогу 3 місце зайняла ФК «Патріот» (Куликівка), 2 місце зайняла ФК «Дельфін (м. Ніжин) а володарем кубку стала ФК «Темп-Ветеран» (Борзна), яка вже двічі поспіль стає переможцем даного турніру.

Призери були нагороджені грамотами та медалями, переможці -  грамотами, медалями та кубком.

Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та вражень.


 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»
Спортивно-розважальний захід «Еко-перегони» на самокатах, в рамках Днів сталої енергії в м. Ніжині

1 жовтня 2019 року на території НДУ імені М.Гоголя (біля нового корпусу) Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Відділом інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради, був організований та проведений спортивно-розважальний захід «Еко-перегони» на самокатах, в рамках Днів сталої енергії в м. Ніжині. 
В змаганнях прийняли участь дітки з 1-4 класи загальноосвітніх шкіл міста. 
В особистих заліках 3 місце зайняли - Костирко Іван, Іващенко Владислав, Гончаренко Назар, Іваницька Анна., 2 місце зайняли - Миколаєнко Мілана, Кисіль Владислав, Демідов Іван, Скрипка Андрій., 1 місце зайняли – Антоненко Владислав, Зогій Валерія, Бажин Максим, Маленко Максим. 
В командному заліку: 3 місце зайняла ЗОШ № 2, 2 місце зайняла ЗОШ № 9, та переможцем стала ЗОШ № 17.
Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями від Відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради. 
Всім переможцям, призерам та учасникам спортивного заходу були вручені цікаві подарунки від Медичної Лабораторії «Сінево».
Також, подякою за розвиток фізичної культури та спорту в м. Ніжині були нагороджені: Чупрун Роман та Ворона Денис. 
Всі дітки, які приймали участь в заході, отримали багато вражень та позитивних емоцій. Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Спортивно-розважальний захід «Веселі старти» серед молоді м. Ніжина, з нагоди Дня фізичної культури та спорту

 

14 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту Міським центром фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та за підтримки Ніжинського міського молодіжного центру та відділу у справах сім’ї та молоді Ніжинської міської ради було організовано та проведено спортивно-розважальний захід «Веселі старти» серед молоді міста.

Змагання було проведено на території міського парку імені Т.Г. Шевченка.

В змаганнях прийняли участь команди: «Ніжинський агротехнічний коледж», «Молодіжна рада», «Усмішка», «Огірок» та «Торнадо».

Захід складався зі спортивних естафет та конкурсів із різних видів спорту, такі як футбол, легка атлетика, гімнастика.

За активну участь були нагороджені: команда «Молодіжної ради» та команда «Усмішка».

3 місце зайняла команда «Огірок», 2 місце зайняла команда «Торнадо». Та переможцем наших змагань стала команда «Ніжинського агротехнічного коледжу».

Всі учасники були нагороджені грамотами, переможці – медалями.

Також, вже не перший раз, Лабораторія «Сінево» із задоволенням дарує подарунки спортсменам та долучається до спортивного життя міста.

Всі учасники та глядачі отримали багато позитивних емоцій.

 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»
Спортивно-розважальний захід «Веселі старти» серед діток мікрорайону по вул. Березанська, з нагоди Дня фізичної культури та спорту

 

13 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту Міським центром фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено спортивно-розважальний захід «Веселі старти» серед діток мікрорайону по вул. Березанська.

Змагання було проведено на спортивному майданчику МЦ «Спорт для всіх» за адресою: вул. Березанська, 8,г.  

В змаганнях прийняли участь команди: «Динамо», «Чемпіони», «Круче всіх» та «Зірочка».

За активну участь була нагороджена команда «Круче всіх».

3 місце зайняла команда «Зірочка», 2 місце зайняла команда «Чемпіони». Та переможцем наших змагань стала команда «Динамо».

Всі учасники були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Дітки які приймали участь, були дуже спритні та активні.

 
Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Змагання зі стрітболу, з нагоди Дня фізичної культури та спорту

 

12 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту Міським центром фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено змагання зі стрітболу (вуличний баскетбол).

Змагання було проведено на спортивному майданчику МЦ «Спорт для всіх» за адресою: вул. Амосова, 12,б.

В боротьбі за перемогу 3 місце зайняла команда «Backtoback», 2 місце зайняла команда «Notbad». Та переможцем стала команда «Oldschool».

Призери наших змагань були нагороджені грамотами та медалями. Переможці – грамотами, медалями та кубком за рахунок Міського центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради.

Також, було проведено вперше в місті змагання з баскетболу «33», де 3 місце зайняв Остапенко М., 2 місце – Багмут О., та переможцем став Залевський В. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Всі учасники та глядачі отримали багато позитивних емоцій.

 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Кубок з вуличного футболу, серед жителів мікрорайонів, з нагоди Дня фізичної культури та спорту

 

12 вересня 2019 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту Міським центром фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та за підтримки Федерації футболу Ніжинського району було організовано та проведено кубок з вуличного футболу серед жителів мікрорайонів.

Змагання було проведено на спортивному майданчику МЦ «Спорт для всіх» за адресою: вул. Амосова, 12,б.

В боротьбі за перемогу перше місце зайняла ФК «Юність» та здобула кубок.

Друге місце зайняла ФК «Ніжинське».

Переможці та призери отримали грамоти та кубок від Міського центру фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та медалі від Федерації футболу Ніжинського району.

Змагання пройшли в дружній атмосфері. Учасники та глядачі отримали багато позитивних емоцій.

  

Міський центр фізичного здоров’ я «Спорт для всіх»


Кубок з паркового волейболу, серед жителів мікрорайону, за адресою: вул. Незалежності, з нагоди Дня Незалежності України

23 серпня 2019 року Міським центром фізичного здоровя «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано та проведено Кубок з паркового волейболу, з нагоди Дня Незалежності України на спортивному майданчику МЦ «Спорт для всіх» за адресою: вул. Незалежності, 21А.

Змагання проходили в дружній атмосфері і одночасно в запеклій боротьбі.

За кубок змагалися 4 команди: «Зірка», «Юність», «Метеори» та «Норматив №10».

3 місце зайняла команда «Норматив №10», 2 місце зайняла команда «Юність» та переможцями стала команда «Зірка».

Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком.

Вже вкотре МЦ «Спорт для всіх» організовує та проводить змагання до Дня Незалежності саме на цьому спортивному майданчику за адресою: вул. Незалежності, 21А, і приємно, що багато людей прийняло участь у даних змаганнях.

Також, було і багато глядачів, які спостерігали та вболівали за свої команди.

 
Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»
Спортивно-розважальний захід «Щаслива дитина – заможна держава» або «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

присвячений Дню Незалежності України  

 

22 серпня 2019 року з нагоди Дня Незалежності України було організовано та проведено спортивно-розважальний захід «Щаслива дитина – заможна держава» або «Тато, мама, я – спортивна сім’я» в ДНЗ №13 «Берізка».

Організаторами змагань виступили Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та педагогічний колектив ДНЗ №13.

Родини показали свою фізичну підготовку, дітки отримали позитивні емоції, а батьки згадали дитинство.

За активну участь були нагороджені: родина Дубінських «Силачі», родина Шакота та родина Бруханда «Смайлики».

Почесне 3 місце зайняла родина Петриків «Байкарята», 2 місце зайняла родина Бурковцових «Дружба», та перемогла родина Черненків «Посмішка».

За активну участь родини були нагороджені грамотами, переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком.

 

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх


Фізкультурно-оздоровчий захід в літньо-канікулярний період «Олімпійське літо»

 13 червня 2019 року відповідно до плану заходів Всеукраїнських центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Міський центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був проведений фізкультурно-оздоровчий захід в літньо-канікулярний період «Олімпійське літо». В змаганнях брали участь літній табір ЗОШ №15.

Змагання проходили із різноманітних спортивних естафет, в яких дітки показували свою спритність, швидкість та командний дух.

Всі дітки, які брали участь були персонально нагороджені грамотами та подарунками від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».

За активну участь був нагороджений загін № 6, 5, 1.

3 місце зайняв загін № 2, 2 місце зайняв загін № 4, та перемогу здобув загін № 3.

Дітки отримали багато позитивних емоцій та вражень.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Спортивно-розважальний захід «Спритні рятівники» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 

4 червня 2019 року з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей було проведено спортивно-розважальне свято «Спритні рятівники» в ЗДО №9 «Лілея». Організаторами даного заходу виступили Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради, ЗДО №9 «Лілея» та Управління освіти Ніжинської міської ради. 
Змагання складалися із спортивних естафет та цікавих конкурсів, як для діток так і для батьків. За активну участь були нагороджені: родина Тарасенко, родина Гаврись, родина Баюра, родина Кононець, родина Гладка, родина Печенюк, родина Шеремет, родина Миткун, родина Лавріненко, родина Овдієнко, родина Савченко, родина Печенюк, родина Дорошенко. 
Почесне 3 місце зайняла родина Ткаченко, 2 місце зайняла родина Максименко, та переможцем стала родина Романенко. 
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та подарунками. 
Всі учасники були нагороджені грамотами та подарунками від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», та солодкими призами від депутата Ніжинської міської ради Шалая Олександра Віталійовича. 
Подякою за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури у закладах дошкільної освіти були нагороджені Директор ЗДО №9 «Лілея» Борисенко Олена Іванівна, та вихователь ЗДО №9 «Лілея» Герасименко Валентина Іванівна. 
Всі дітки та батьки спортивно-розважального заходу отримали багато позитивних емоцій, багато вражень та подарунків. 
Дякуємо працівникам ЗДО №9 «Лілея» за допомогу та співпрацю у проведені заходу, з нагоди Міжнародного Дня дітей. Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх

Спортивний захід «Найспортивніша багатодітна родина» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей 

3 червня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та відділом у справах сім’ї та молоді Ніжинської міської ради, був організований та проведений спортивний захід «Найспортивніша багатодітна родина» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. 
Метою заходу було зміцнення родинних зв’язків та укріплення сімейних традицій.
Змагання складалися із спортивних естафет, які дітки та батьки вміло виконували. 
В змаганнях прийняли участь 5 багатодітних родин.
За активну участь були нагороджені: родина Колесник та родина Багмет.
В боротьбі за перемогу 3 місце посіла родина Плошко, 2 місце родина Пилипець, та найспортивнішою стала родина Котеленець.
Учасники змагань були нагороджені грамотами, медалями цінними призами та солодкими подарунками.
Вітаємо переможців та призерів заходу, а також дякуємо відділу у справах сім’ї та молоді за допомогу у проведенні даного заходу.  Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Спортивний захід «ВелоУкраїна» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей

2 червня 2019 року Міським центром фізичного здоров'я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був організований та проведений спортивний захід «ВелоУкраїна» з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей. В змаганнях прийняло участь близько 40 дітей від 2 до 10 років.
Переможці та призери змагань:
2-3 роки – 3 місце – Штепура Максим, 2 місце – Сокольницький Даніїл, 1 місце – Герасименко Злата.
4-5 років – 2 місце – Макаров Андрій, 1 місце – Жумай Даніель.
6-7 років – 3 місце – Лейберова Анна, 2 місце – Дворянінов Ілля, 1 місце – Пилипець Матвій.
8-10 років – 3 місце – Пилипець Денис, 2 місце – Тимофеев Ярослав, 1 місце – Волосок Максим.
Переможці та призери у категоріях були нагороджені грамотами та медалями від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», та подарунками і солодкими призами від Лабораторії «Сінево».
Вітаємо переможців та призерів, та чекаємо в наступному році!


Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»Змагання м. Ніжина з настільного тенісу

25.05.2019 р. відбулися змагання м. Ніжина з настільного тенісу. Організаторами даних змагань виступили Федерація настільного тенісу Ніжинщини, Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та ректорат НДУ імені М. Гоголя. В змаганнях прийняло участь близько 40 учасників.
Перші місця у категоріях зайняли:
Жінки: 1 місце – Олена Кудлай, 2 місце – Тарабутина Аня, 3 місце – Лашук Наташа.
Чоловіки (до 50 р.) – 1 місце – Міщенко Сергій, 2 місце – Попружний Андрій, 3 місце – Коваленко Анатолій.
Чоловіки (50+) – 1 місце - Сергій Литвиненко, 2 місце – Анатолій Брусенко, 3 місце – Коцура Олександр. 
Володарем Кубку м. Ніжина з настільного тенісу стала команда з міста Чернігова.
Переможці та призери змагання були нагороджені грамотами та медалями від МЦ «Спорт для всіх».  


Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Турнір м. Ніжина з вільної боротьби серед юнаків,
з нагоди Дня Європи

25 травня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був організований та проведений турнір з вільної боротьби серед юнаків, з нагоди Дня Європи. Змагання проходили згідно чинних правил змагань з вільної боротьби. В турнірі взяло участь близько 60 юнаків, які змагалися в запеклій боротьбі за перемогу. Головним суддею даних змагань був тренер з вільної боротьби – Гунько Ігор Володимирович. 
До участі допускалися спортсмени: 2006-2008, 2008-2010, 2010-2012 р.н. Тривалість поєдинків для старших юнаків – 4 хв. чистого часу, для юнаків середнього та молодшого віку  3 хв. чистого часу. 
Всі учасники були нагороджені грамоти. Переможці та призери у категоріях були нагороджені грамотами та медалями. 
У підсумку, володарем кубку м. Ніжина з вільної боротьби стала команда СК «Вертіївка». 
Бажаємо нашим переможцям натхнення та сили для досягнення нових перемог.МЦ «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради.

Змагання з тенісу, присвячені Всесвітньому дню здоров’я

14 квітня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано і проведено змагання з тенісу, присвячені Всесвітньому дню здоров’я в спортивній залі МЦ «Спорт для всіх» за адресою: вул. Прилуцька, 156. Метою змагань було формування здорового способу життя та популяризація тенісу серед населення м. Ніжина. В змаганнях прийняли участь всі бажаючі. В запеклій боротьбі за перемогу III місце зайняв Кравчук Віталій, II місце посів Рудик Олександр, та перемогу здобув – Кательницький В’ячеслав. Переможці та призери змагань з тенісу були нагороджені грамотами, медалями та кубком від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».Міський центр 
фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Спортивний захід 
«Мама, тато, я – спортивна сім’я» 

09 квітня 2019 року в спортивній залі загальноосвітньої школи №15 був проведений спортивний захід «Мама, тато, я – спортивна сім’я», присвячений Всесвітньому дню здоров’ю. Організаторами виступили Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Управління освіти Ніжинської міської ради.
Основною метою даного заходу є формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в колі сім’ї. В цьому році участь прийняли 7 родин: родина Безмолітвенних (ЗОШ №15), родина Пархоменко (ЗОШ №15), родина Федоренко (ЗОШ №5), родина Пасічник (НВК №16), родина Самко (ЗОШ №2), родина Вевериця (ЗОШ №9), родина Богдан (ЗОШ №10).
Програма змагань включала 6 етапів, які складалися з конкурсів та естафет, що вимагали спритності, влучності і головне злагодженої командної роботи, які наші родини-учасники прекрасно продемонстрували. 
За активну участь були нагороджені грамотами родина Вевериця, родина Федоренко, родина Пархоменко та родина Богдан. 
3 місце зайняла родина Безмолітвенних (ЗОШ №15);
2 місце зайняла родина Самко (ЗОШ №2);
1 місце зайняла родина Пасічник (НВК №16). 
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх». 
Переможець загальноміських змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» родина Пасічник (НВК №16) буде виборювати звання кращої спортивної родини Чернігівської області, що відбудуться 13 квітня 2019 року в м. Чернігові. Тож бажаємо родині Пасічник успішно виступити та перемогти на обласному рівні.
Приємно, що батьки показують гарний приклад своїм дітям, беруть участь у родинних змаганнях та прививають любов до занять фізичною культурою та спортом. 

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»Спортивно-розважальний захід «Рух заради здоров’я» 
з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

08 квітня 2019 року в спортивному залі НДУ імені М.Гоголя відбувся спортивно-розважальний захід «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Організаторами даного заходу були Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради, Ніжинський Будинок дітей та юнацтва та Громадська організація «Лабораторія Ініціативної молоді». Метою даного заходу було широке залучення населення міста до систематичних занять фізичною культурою та спортом. 

В змаганнях прийняли участь: команда депутатів Ніжинської міської ради, команда ініціативної групи по створенню Молодіжної ради, збірна команда студентських рад закладів вищої освіти Ніжина та команда «Ліги старшокласників» Ніжина. Розважальною програмою були виступи старшої групи Зразкового хореографічного ансамблю «Арабеск» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва під керівництвом Оксани Лисиці та вихованці гуртка «Живчик» Ніжинського Будинку дітей та юнацтва під керівництвом Світлани Гомоляко. Спортивною програмою були різноманітні спортивні естафети. 

В боротьбі за перемогу 4 місце зайняла команда ініціативної групи по створенню Молодіжної ради, бронзовими призерами стала команда депутатів Ніжинської міської ради, срібними призерами стала збірна команда студентських рад закладів вищої освіти Ніжина та переможцем стала команда «Ліги старшокласників» Ніжина. 

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубком від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх». Призери були нагороджені грамотами та медалями. Всі учасники були нагороджені солодкими призами. 

Кажуть, здоров’я не буває багато, його не купиш за гроші, але можна легко втратити. Тому приємно, що населення міста Ніжина залучається до систематичних занять фізичною культурою та спортом. 

Міський центр фізичного здоров’я населення
«Спорт для всіх»Кубок з баскетболу серед студентської молоді
19 березня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та кафедрою фізичного виховання та валеології в спортивному залі НДУ ім. М. Гоголя було організовано та проведено Кубок з баскетболу серед студентської молоді Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
В цьому році взяли участь команди факультетів: Природничо-географічного, Філологічного, Історико-юридичного, Факультету іноземних мов, Інституту точних наук та економіки, Психології та соціальної роботи.
Змагання проходили протягом двох тижнів. Команди вели запеклу боротьбу, показували свою спритність, влучність та командну гру. В спортивній залі панувала справжня змагальна атмосфера.
В підсумку змагань місця розподілились наступним чином:
Жінки: 3 місце – Природничо-географічний факультет, 2 місце – Факультет психології та соціальної роботи, 1 місце – Факультет іноземних мов.
Чоловіки: 3 місце – Природничо-географічний факультет, 2 місце – Факультет психології та соціальної роботи, 1 місце – Факультет іноземних мов.
Також, були нагороджені та відзначені кращі гравці та тренери змагань:
Кращий гравець турніру – Лученко Вікторія;
Кращі гравці за результативністю – Коломієць Владислав та Бандоля Аліна.
Кращі тренери збірних команд – Боровик Володимир та Кузьменко Петро.
Завідувач кафедри фізичного виховання – Щербак Павло.
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради.

Вітаємо переможців, призерів та кращих гравців Кубку з баскетболу серед студентської молоді. Приємно, що студенти приділяють значну увагу фізичній культурі та спорту та виявляють активну життєву позицію щодо здорового способу життя.

 


 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»
Кубок м. Ніжин з гандболу серед юнаків 2003-2005 р.н.
 13 Березня 2019 року в спортивній залі ЗОШ №9 Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Управлінням освіти Ніжинської міської ради було організовано та проведено Кубок м. Ніжина з гандболу серед юнаків 2003-2005 р.н. В цьому році в змаганнях прийняли участь збірні команди загальноосвітніх закладів м. Ніжина. Змагання проходили за коловою системою в 2 групах.
В підсумку 3 місце зайняла команда ЗОШ №15, 2 місце посіла команда ЗОШ №9, а переможцем та володарем кубку м. Ніжина з гандболу стала команда НВК №16.
Вітаємо переможців та призерів Кубку м. Ніжина з гандболу серед юнаків 2003-2005 р.н. 
 
Кубок з волейболу серед студентської молоді

 05 березня 2019 року у спортивному залі Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя відбувся Кубок з волейболу серед студентської молоді. Традиційно в НДУ проходять спортивні заходи, де студенти можуть  проявити свою спритність, витривалість та волю до перемоги. Участь у змаганнях взяли 4 команди: збірна 1-го курсу, збірна 2-го  курсу (психологи), збірна 2-го курсу (дошкільна освіта) та збірна 4-5 курсів. Змагання, як і завжди, відбувалися в дружній атмосфері, але у запеклій боротьбі, тому що кожна команда прагнула посісти призове місце.

За підсумками змагань місця розподілились наступним чином: 1 місце – збірна команда 1-го курсу, 2 місце – збірна команда 2-го курсу (дошкільна освіта), 3 місце – збірна команда 4-5 курсів. Переможці та призери змагання були нагородженні кубком, грамотами та медалями, а також були відзначені найкращі гравці турніру: Корзун Олеся (початкова освіта), Іванець Яна (психологія), Соляник Вікторія (дошкільна освіта), Гришко Ярослава (дошкільна освіта), Левченко Інна (психологія), Коцюбенко Яна (психологія), Петрик Мар’яна (початкова освіта), Висовень Леся (соціальна педагогіка). Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших перемог та успіхів в житті.

   Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»Турнір з піонерболу серед дітей

«Прогресівського мікрорайону»

  20 лютого 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та ЗОШ №15 був організований та проведений турнір з піонерболу серед дітей «Прогресівського мікрорайону». Метою змагань було формування здорового способу життя та залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом. В змаганнях приймали учні 7-х класів ЗОШ №15. В боротьбі за перемогу 3 місце здобула команда 7-А класу, 2 місце посіла команда 7-Б класу. Та перемогу здобула команда 7-В класу. Усі команди-учасники були нагороджені грамотами від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх». А також, за вагомий внесок у розвиток та підтримку фізкультурно-спортивних масових видів спорту в закладах освіти був відзначений подякою від Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» вчитель фізичного виховання ЗОШ №15 – Карабут Роман.

 


 Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Змагання м. Ніжина з настільного тенісу за місцем проживання населення

10 лютого 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та Федерацією настільного тенісу Ніжинщини було організовано та проведено змагання м. Ніжина з настільного тенісу за місцем проживання населення. Змагання відбулися в спортивній залі НДУ ім. М. Гоголя в якому взяло участь більше 40 шанувальників настільного тенісу. Метою змагань було залучення людей до фізичної культури та спорту та популяризація настільного тенісу серед населення м. Ніжина. Переможці та призери нагороджувались по категоріях.

В категорії юнаки до 18 років 3 місце зайняв Пархоменко Богдан, 2 місце зайняв Дудій Богдан, 1 місце зайняв Вакула Владислав.

В категорії жінки 3 місце зайняла Свиридовська Анастасія, 2 місце зайняла Куксенко Вікторія, 1 місце зайняла Безручко Інна.

В категорії чоловіки до 50 років 3 місце зайняв Липейко Олександр, 2 місце зайняв Дерека Андрій, 1 місце зайняв Бутенко Олег.

В категорії чоловіки 50+ 3 місце зайняв Сова Олексій, 2 місце зайняв Гречушніков Олександр, та 1 місце зайняв Казанцев Анатолій.

Переможці та призери змагання були нагороджені грамотами та медалями від МЦ «Спорт для всіх». Подякою за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту та популяризацію настільного тенісу в. Ніжині від Міського центру фізичного здоров’я був нагороджений Голова федерації настільного тенісу Ніжинщини - Фетісов Валерій Сергійович.

 


Міський центр фізичного здоровя «Спорт для всіх»

Змагання з тенісу, присвячені Дню памяті Героїв Крут

03 лютого 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було організовано і проведено змагання з тенісу, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут в спортивній залі МЦ «Спорт для всіх» за адресою: вул. Прилуцька, 156. Метою змагань було формування здорового способу життя та популяризація тенісу серед населення м. Ніжина. В змаганнях прийняли участь всі бажаючі. В запеклій боротьбі за перемогу IIIмісце зайняв Бойко Олег, II місце посів Гунько Ігор, та перемогу здобув – Климець Павло. Переможці та призери змагань з тенісу були нагороджені грамотами та медалями.

 

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Спортивно-масовий захід «Спортивна зима – 2019»

23 січня 2019 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради було проведено спортивно-масовий захід «Спортивна зима – 2019» серед дітей на зимовій ковзанці міського стадіону «Спартак». Метою заходу було залучення дітей до фізичної культури та спорту, формуванню здорового способу життя та популяризації зимових видів спорту. До участі у спортивному заході були запрошені усі бажаючі школярі м. Ніжина. На час проведення даного заходу учасникам було організовано безкоштовний чай та печиво. Найактивнішим діткам були вручені грамоти. Всі учасники спортивно-масового заходу отримали веселий настрій.

 

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Звіт про виконану роботу Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 р.

Комунальна установа Міський центр фізичного здоров’я  «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради Чернігівської області (далі – Центр) створений рішенням Ніжинської міської ради Чернігівської області від 14 грудня 2010 р. № 14-ІУ/2010, заснований на спільній власності територіальної громади міста Ніжина.

Центр забезпечує розвиток фізичної культури шляхом надання фізкультурно-спортивних послуг, які полягають в організації та проведенні фізкультурно-оздоровчої діяльності шляхом здійснення заходів, спрямованих на розвиток фізичної культури за її напрямами, зокрема на забезпечення рухової активності людей з метою їх гармонійного фізичного розвитку та ведення здорового способу життя.

На балансі міського центру «Спорт для всіх» станом на 01.12.2018 року  знаходяться такі спортивні об’єкти:

- міський стадіон «Спартак» (адмінбудівля, трибуни, два футбольних поля);

- спортивна зала МЦ «Спорт для всіх» що розташована за адресою вул. Прилуцька, 156.

-  спортивний  майданчик за адресою вул. Березанська 8-Г.

-  футбольний  та баскетбольний спортивні майданчики за адресою вул. Амосова 12-Б.

-  волейбольний спортивний майданчик за адресою вул. Незалежності 21.

-  хокейно-футбольний спортивний майданчик, що розташований за адресою вул. Об’їжджа, 120.

- спортивний майданчик для пляжних видів спорту за адресою вул. Полковника Розумовського,5.

- спортивний футбольний майданчик зі штучним покриттям (2-го покоління) за адресою вул. Полковника Розумовського,5.

-  сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям  за адресою вул. Полковника Розумовського,5.

-  вуличний боксерський ринг з накриттям  за адресою вул. Полковника Розумовського,5.

Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» за звітній період було проведено 39 спортивних заходів, які об’єднали в собі різні вікові категорії населення м. Ніжина, людей різних професій, освіти, захоплень: учнів шкіл, студентів ВНЗ, працівників різних підприємств, організацій. Відповідно до програми розвитку Всеукраїнського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх»  було проведено ряд заходів, зокрема:

-   «Спортивна зима – 2018» (ковзанка на Міському стадіоні «Спартак» та лижні перегони серед ЗОШ та ліцеїв м. Ніжина).

-    спортивно – масовий захід «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього Дня здоров’я.

-   спортивно-масовий захід «Я спортсмен» до Дня захисту дітей.

-    «Спорт для всіх - спільна турбота» - благоустрій спортивного майданчика за адресою вул. Амосова -12-Б.  

-   фізкультурно – оздоровчі заходи для дітей в літньо-канікулярний період «Олімпійське літо».

-    спортивно-масові заходи «Веселі старти»  за місцем проживання та в мікро районах міста Ніжина.

-   спортивно-розважальний захід  «Мамо, тато, я – спортивна сім’я».

-   турнір з паркового волейболу, присвяченого Дню Незалежності України на спортивному майданчику по вул. Незалежності, 21.

-   кубок МЦ «Спорт для всіх» з вуличного футболу.

-    спортивні масові заходи «Спортивна осінь -2018»

-   спортивно-розважальне свято до Дня українського Козацтва ЗОШ№ 15.

             Також наприкінці листопада за державною програмою розвитку та підтримки спорту в Чернігівській обл., Чернігівським обласним та Ніжинським центрами фізичного здоров’я «Спорт для всіх», а також за підтримки обласного осередку НОК України було проведено спортивно-масовий захід «Олімпійський урок» та «Веселі старти» серед ЗОШ м. Ніжина присвяченого Олімпійському руху в Чернігівській області.

      МЦ «Спорт для всіх» бере активну участь і в футбольному житті міста. Так як на балансі МЦ «Спорт для всіх» є спортивні споруди, а саме Міський стадіон «Спартак», робота велася по підготовці та проведені футбольних матчів різного рівня: міських, обласних, всеукраїнських. Так за 2018 рік на Міському стадіоні «Спартак» було проведено близько 30 матчів Чемпіонату Чернігівської обл.. та Чемпіонату м. Ніжина з футболу. Чимала кількість проведених змагань з дитячого футболу – 80 матчів різних турнірів, таких як зональні та півфінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч», Першість Чернігівської області серед ДЮСФШ, футбольний турнір присвячений Дню Незалежності України.

     Щодо фінансово-господарської діяльності, то за звітній період можна виокремити основні досягнення та результати:

1.     Проведені роботи, щодо відновлення спортивних майданчиків м. Ніжина:

1.1. Проведений поточний ремонт спортивного майданчика за адресою: вул.. Березанська, 8 – Г. (К-сть коштів на поточний ремонт огорожі майданчика – 4 000, 00 грн. ).  

1.2. Поточний ремонт спортивного майданчику за адресою: вул.. Амосова, 12-Б. (К-сть коштів на поточний ремонт  огорожі майданчика– 5 000,00 грн. ).

1.3. Встановлено спортивний  сучасний футбольний майданчик зі штучним покриттям  на Міському стадіоні «Спартак».

1.4. Благоустрій території  біля спортивного футбольного майданчика зі штучним покриттям на міському стадіоні «Спартак». (Планування ландшафту, вивіз сміття, укладання тротуарної плитки, укладання поребрика – 135 000, 00 грн.).

1.5. Проведений поточний ремонт та відновлено спортивний майданчик зі штучним покриттям 2-го покоління за адресою вул. Полковника Розумовського,5. (К-сть коштів на поточний ремонт – 26 000,00 грн. ).

1.6. Встановлено вуличний боксерський ринг з накриттям на міському стадіоні «Спартак» (К-сть коштів -192 000, 00 грн.).

      2.    Проведені ремонтні роботи  на спортивних об’єктах  Міському стадіоні «Спартак» та спортивній залі по вул.. Прилуцька, 156:

2.1.          Проведений поточний ремонт вбиральні в адміністративній будівлі  міському стадіоні «Спартак» (заміна санвузлів, сантехніки К-сть коштів – 16 000,00 грн.).

2.2.          Встановлено світлодіодне освітлення основних трибун  Міського  стадіону «Спартак»  (К-сть коштів – 6 000,00 грн.).

2.3.          Утримання в належному стані футбольних полів (центральне та запасне) коткування двічі на рік (К –сть коштів 15 200,00 грн.)

2.4.          Проведений поточний ремонт частини даху адміністративної будівлі стадіону «Спартак» (балкон). (К-сть коштів на поточний ремонт – 14 000,00 грн.).

2.5.          Поточний ремонт підлоги та стін спортивних майданчиків  спортзалу по вул.. Прилуцька, 156 (внутрішні роботи, фарбування стін та підлоги). (К-сть коштів на поточний ремонт – 16 000,00 грн.).

2.6.          Проведена заміна ламп розжарювання на енергозберігаючі лампи в спортивній залі по вул. Прилуцькій, 156. (К-сть коштів – 5000,00 грн.)

2.7.          Проведений поточний ремонт фасаду спортивної зали МЦ «Спорт для всіх». (К-сть коштів – 5 000,00 грн).

3.     Капітальне придбання комунального закладу  МЦ «Спорт для всіх»:

3.1. Придбано для потреб обслуговування спортивних майданчиків автомобіль маловантажний  ГАЗ 33023 КТП-7  – 100 000,00грн.

3.2. Придбано мінітрактор McCullochM-200-107TC для покосу трави на футбольних полях – 83 000,00 грн.

3.3. Придбано для благоустрою територій спортивних майданчиків. Мотокоси SHTILL (2 шт.)– 13000,00 грн.

3.4. У зв’язку з виробничої необхідності придбано ноутбуки (3 шт.)

К-сть коштів– 30 744,00 грн.

4.      Оформлення земельних ділянок:

4.1. Виготовлення  проектної документації, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування спортивного майданчика  за адресою вул.. Прилуцька, 116-А.

 

Пріоритетні напрямки роботи МЦ «Спорт для всіх» на 2019 рік:

 

1.          Встановлення освітлення  на міському стадіоні «Спартак» для збереження майна та об’єктів спортивної інфраструктури стадіону.

2.           Проведення робіт, щодо встановлення трибун на Міському стадіоні «Спартак».

3.          Відновлення огорожі прилеглої до основних трибун міського стадіону «Спартак».

4.          Заміна вікон в спортивній залі по вул.. Прилуцька, 156.

5.          Проведення поточного ремонту в душовій кімнаті та роздягальнях спортзалу по вул.. Прилуцька, 156.

6.          Проведення поточного ремонту роздягалень міського стадіону «Спартак».

7.          Для покращення умов проведення спортивних змагань закупити електронне світлодіодне табло для спортивної зали МЦ «Спорт для всіх».

8.          Оформлення земельних ділянок під спортивні майданчики  в мікрорайонах міста Ніжина - 2 шт. ( вул..Шевченка, вул.. Космонавтів).

9.          Поточний ремонт спортивного майданчика розташованого за адресою вул. Об’їжджа, 120 .

10.      Поточний ремонт спортивного майданчика розташованого за адресою вул. Березанська 8-Г.

 

Директор комунального закладу

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» 

 С. М. Півень


Змагання з волейболу до дня Святого Миколая

До дня Святого Миколая 19 грудня 2018 року Міським центром фізичного здоров’я«Спорт для всіх» Ніжинської міської ради були проведені змагання з волейболу серед жителів мікрорайону за адресою: вул. Незалежності, вул. Шевченка, вул. Об’їжджа. Метою змагань було залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою, та популяризація волейболу в місті. В змаганнях прийняли участь 5 команд ЗОШ №15. Змагання проходили за коловою системою. 4 місце зайняла команда 10-А класу, 3 місце – 10-Б клас, 2 місце зайняла команда 9-В класу. Та перемогу здобула команда 9-А класу. Переможці та призери були нагороджені грамоти за рахунок МЦ «Спорт для всіх». Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»


Змагання з тенісу, присвячені Дню Збройних Сил України 

Tennis.jpg

03 грудня 2018 року в спортивній залі Міського центру «Спорт для всіх» відбулися змагання з тенісу, присвячені Дню Збройних Сил України. Даний захід було організовано та проведено Міським центром фізичного здоров'я "Спорт для всіх" Ніжинської міської ради. 

В змаганнях прийняли участь всі бажаючі. Змагання проходили за коловою системою, в якій кожен гравець мав змогу позмагатися з кожним. Отже  у підсумку 3 місце зайняв Занько Богдан, 2 місце посів Климець Павло, ну а  переможцем змагань, не програвши жодної зустрічі, став Гунько Ігор. Призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями від Міського центру «Спорт для всіх». Учасники змагань отримали багато позитивних емоцій та вражень. 

Міський  центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради