Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Досягнення творчих колективів

ПРИЗ СИМПАТІЙ

від народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків – У НІЖИНІ!

10 лютого 2019 року в місті Києві відбувся І Всеукраїнський дитячо-юнацький вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «Родина» імені Назарія Яремчука, започаткований народними артистами України Дмитром та Назарієм Яремчуками.

Учасниками всеукраїнського мистецького проекту стали талановиті діти та молодь з різних куточків України. Конкурс відбувався у двох номінаціях: «Вокал» (естрадний, народний, академічний тощо) та «Хореографія» (народний, сучасний, естрадний, бальний, класичний танець тощо). Оцінювало юних конкурсантів професійне журі, до складу якого увійшли народні та заслужені артисти України, зірки естради, педагоги, провідні фахівці в області культури, дитячої та юнацької творчості.

Мистецький Ніжин на І Всеукраїнському дитячо-юнацькому вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «Родина» імені Назарія Яремчука представив Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи (керівник – Ірина Мірошник) – колектив відомий не лише в рідному місці, але й далеко за його межами своїм професіоналізмом, неординарністю постановок та високою виконавською майстерністю.

Хореографічні постановки «Тепер, коли я навчився танцювати» (середня група) та «Повітряний екіпаж» (старша група) у виконанні 29 учасників дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» – без сумніву, були одними з найкращих. Про це свідчать високі нагороди від професійного журі – два Дипломи лауреатів І ступеню в номінації «Бальна хореографія» (голова журі з хореографії – народний артист України Григорій Чапкіс).

Приємною несподіванкою для колективу стала одна з найвищих нагород конкурсу – Кубок «ПРИЗ СИМПАТІЙ» від народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків, яку отримала старша група ансамблю за виконання хореографічної композиції «Повітряний екіпаж».

Феєричним та незабутнім було і нагородження лауреатів Всеукраїнського дитячо-юнацького вокально-хореографічного конкурсу-фестивалю «Родина» імені Назарія Яремчука: іменні дипломи та медалі – кожному учаснику фестивалю-конкурсу, подяки – талановитим викладачам, пам’ятні подарунки – творчим колективам. Вражала і радувала щира невимушена атмосфера, що панувала на мистецькому заході завдяки професіоналізму його організаторів – народних артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків.Ірина Мірошник,

керівник дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс»

Ніжинської дитячої хореографічної школи