Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Житловий фонд соціального призначення


                                Шановні мешканці міста Ніжина!
 Відповідно до Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» виконавчий комітет Ніжинської міської ради веде соціальний квартирний облік громадян.  
Правом взяття на соціальний квартирний облік користуються громадяни України, які:
а.) не мають власного житла або мають право на поліпшення житлових умов відповідно до закону;
б.) середньомісячний сукупний дохід яких за минулий рік у розрахунку на одну особу менший від сумарної величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в даному населеному пункті;
в.) внутрішньо переміщені особи, які не мають іншого  власного житла для проживання на підконтрольній українській території або житло яких зруйновано (знищено) або пошкоджено до стану не придатному для проживання, внаслідок проведення антитерористичної операції на території Луганської та Донецької областей.
Взяття громадян на соціальний квартирний облік здійснюється за рішенням органу місцевого самоврядування за місцем проживання громадян, які мають право на отримання квартир, садибних (одноквартирних) житлових будинків з житлового фонду соціального призначення, після набуття ними повної цивільної дієздатності відповідно до закону. Для взяття на облік громадянин або уповноважена ними особа, що підтверджується завіреною в установленому законом порядку довіреністю, подає письмову заяву з наступними документами:
1.довідка про місце проживання та склад сім’ї (громадяни без визначеного місця проживання замість зазначеної довідки надають довідку про прийняття на обслуговування в заклад для бездомних осіб і довідку про реєстрацію місця проживання/перебування особи);
2.копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів його сім’ї;
3.копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера громадянинові та членам його сім’ї;
4.копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім’ї на надання пільг під час взяття на облік;
5.довідки про доходи громадянина та членів його сім’ї за попередній рік;
6.відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім’ї на момент взяття на соціальний квартирний облік .
За додатковою інформацією просимо звертатися до відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади виконавчого комітету Ніжинської міської ради за адресою: м.Ніжин пл. Івана Франка каб.№48  або за телефоном   7-15-00 .

Начальник відділу квартирного обліку,
приватизації житла  та ведення реєстру 
територіальної громади