Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Молодіжний центр

Пропонуємо у рамках Всеукраїнської акції  "16 днів проти насилля", XVI Мандрівний міжнародний фестиваль авторського документального кіно про права людини Docudays UA. Запрошуємо Вас до перегляду 5 крутих документальних кінофільмів : 1)"Булер" (США, режисер Лі Гірш)- проблема булінгу, залучення всіх сторін навчального процесу до вирішення даної проблеми (99 хв+обговорення)
2)"Навмисна смерть" (США, режисер Сью Вільямс) - залежність від смартфонів та гаджетів, їх вплив на довкілля та здоров'я (73 хв+обговорення)
3)"Неспокій" (Велика Британія, США, режисерка Дженіфер Брі) - обговорення синдрому хронічної втоми (98 хв+обговорення)
4)"Послухай" (Нідерланди, режисерка Астрід Бюссінк) - ситуації звернення до Дитячого телефону довіри (15хв + обговорення, можлива ще настільна гра)
5)"Гогодь Док" (Україна, режисерка Аліса Павловська) - про закулісне та щоденне життя театру, кризу творчості та фестиваль ГОГОЛЬFEST(66 хв+ обговорення).
Ці кінострічки надають можливість поміркувати над тим, як змінюється наше повсякдення, створюються нові способи комунікації з використанням цифрових технологій. Із появою можливостей вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі. 
Незабаром відбудуться публічні кінопокази - в актовій залі Ніжинського Будинку дітей та юнацтва 06.12 о 15:30 "Булер", в Ніжинському міському молодіжному центрі 08.12 о 16:00 "Неспокій", в Ніжинському БДЮ 12.12 о 16:30 "Гоголь Док", в Ніжинському БДЮ 13.12 о 15:30 "Навмисна смерть".
Ніжинський міський молодіжний центр у співпраці з Освітнім домом з прав людини (м.Чернігів) чекаємо всіх бажаючих на  кінопереглядах. 
Відкриті до пропозицій. Контактна особа - Анжела Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру (097-799-37-35)
З 7 травня 2019 року в Ніжині розпочав свою роботу Комунальний заклад Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м.Ніжин, вул.Яворського, 3.

Електронна адреса: nizhynyouthcenter@gmail.com

Директор – Тимченко Анжела Володимирівна (097 799 3735)
Заступник директора – Цюрток Світлана Сергіївна (068 583 4966)
Бухгалтер – Алєксєєнко Ірина Миколаївна
Фахівці з молодіжної роботи – Бутенко Світлана Василівна та Курило Роман Андрійович

Режим роботи закладу:

Понеділок –п’ятниця – 8:00 – 21:00

Субота – неділя  - 11:00 – 20:00


Метою діяльності закладу є сприяння:
-Соціалізації та самореалізації молоді;
-Інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу;
-Національно-патріотичному вихованню молоді;
-Популяризації здорового способу життя;
-Працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час , молодіжному підприємництву;
-Забезпеченню громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства;
-Підвищенню рівня мобільності молоді.