Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Інформація про хворих на пневмонію та COVID-19, які перебувають в Ніжинській міській Лікарні


Станом на 30 червня в інфекційному відділенні перебуває на лікуванні з підтвердженим методом ПЛР 6 осіб, хворих на COVID-19 та один пацієнт з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Станом на 22 червня - 12 випадків коронавірусної інфекції, з них вже одужало 3 пацієнта, активних випадків - 9. На сьогоднішній день в інфекційному відділенні перебувають на стаціонарному лікуванні 5 хворих, з них 3 пацієнти з лабораторно підтвердженими діагнозами COVID-19. Загальний стан хворих – задовільний, вони отримують відповідне лікування, відмічається позитивна динаміка одужання. Також в інфекційному відділенні перебувало 2 пацієнта з підозрою на COVID-19, з Чернігівського лабораторного центру було отримано 2 негативні ПЛР-тести.

Станом на 16 червня в інфекційному відділенні лікарні перебуває на лікуванні чотири пацієнти, з підтвердженим методом ПЛР коронавірусним захворюванням COVID-19.

Станом на 15 червня загальна кількість. На території міста підтверджено 11 активних випадків коронавірусної інфекції, з них 5 у медичних працівників (4 - працюють у медичних закладах Києві та 1 медичний працівник з Ніжина). В інфекційному відділенні міської лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні три пацієнти, з підтвердженим ПЛР тестом, інші - перебувають під наглядом сімейних лікарів. Загальний стан пацієнтів оцінюється легкої та середньої ступенів важкості.

Станом на 10 червня ще два хворих на COVID-19 .

Станом на 01 червня на території міста підтверджено коронавірусну інфекцію у 4 жителів. За минулий тиждень 3 нових випадків на COVID-19 у ніжинців. Один пацієнт перебуває в інфекційному відділенні міської лікарні. Стан пацієнта середньої тяжкості, кисневої підтримки не потребує. Інші хворі перебувають на  амбулаторному лікуванні під постійним наглядом своїх сімейних лікарів.

26 травня до Ніжинської міської лікарні з підтвердженим діагнозом захворювання на COVID-19 була госпіталізована ніжинка. ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію підтвердило наявність хвороби.  

Жінка, 1974 року народження, працює в Київській міській лікарні.


Станом на 25 травня одна жінка одужала, яка була хвора на коронавірусну інфекцію COVID-19, а інша чекає на повторний ПЛР тест.

У двох жінок міста діагнозували COVID-19, які працюють за межами міста. Вони знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Станом на 11 травня 2020 року підтверджено коронавірус у однієї мешканки Ніжина. Пацієнтка знаходиться на амбулаторному лікуванні, клінічних проявів даного захворювання у жінки немає. Наразі в обсерваційному відділенні перебуває 7 пацієнтів з пневмонією. Хворим зробили експрес тести на коронавірусну інфекцію, результат - негативний. В інфекційному відділенні немає жодного пацієнта. 

7.05.2020 року  з Ніжинської міської лікарні виписали останню пацієнтку, яка була хвора на коронавірусну інфекцію COVID-19. Мешканка Носівки, 1952 року народження, захворіла цією недугою 14 квітня. До Ніжинської ЦМЛ її госпіталізували 24 квітня. У жінки була негоспітальна двобічна пневмонія. Після проведеного лікування стан хворої стабілізувався. Цього тижня був проведений повторний ПЛР-тест до вірусу. Він підтвердив, що пацієнтка більше не хвора.

Від усього серця бажаю мешканці Носівки та всім нам міцного здоров’я. Та висловлюю щиру подяку всім медикам, які, ризикуючи власним життям, допомогли хворим на COVID-19 побороти цю хворобу.


Станом на ранок 07.05.2020 року:
до лікарні за минулу добу поступив 1 пацієнт з діагнозом пневмонія, на разі у лікарні перебуває 7 пацієнтів з пневмонією.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває один пацієнт з коронавірусною хворобою.


Станом на ранок 06.05.2020 року:
до лікарні за минулу добу поступив 1 пацієнт з діагнозом пневмонія.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває один пацієнт з коронавірусною хворобою. Стан хворого стабільно середній.

Станом на ранок 05.05.2020 року:
до лікарні за минулу добу не надійшло жодного пацієнта з діагнозом пневмонія.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває один пацієнт з коронавірусною хворобою. Стан хворих стабільно середній. Один пацієнт виписаний з одужанням.

Станом на ранок 30.04.2020 року:
до лікарні за минулу добу не надійшло жодного пацієнта з діагнозом пневмонія.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває два пацієнта з коронавірусною хворобою. Стан хворих стабільно середній.

Станом на ранок 29.04.2020 року:
до лікарні за минулу добу надійшло 2 пацієнта з діагнозом пневмонія. Стан середньої важкості.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває два пацієнта з коронавірусною хворобою. Стан хворих стабільно середній. Один пацієнт виписаний з одужанням.

Станом на ранок 28.04.2020 року: 
до лікарні за період з 25 по 27 квітня не надійшло жодного пацієнта з діагнозом пневмонія та ГРВІ.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває три пацієнта з коронавірусною хворобою. Стан хворих стабільно середній.

Станом на ранок 23.04.2020 року: 
до лікарні за минулу добу не надійшло жодного пацієнта з діагнозом пневмонія та ГРВІ.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває два пацієнта з коронавірусною хворобою. Стан стабільний.

Станом на ранок 22.04.2020 року:
до лікарні за минулу добу не надійшло жодного пацієнта з діагнозом пневмонія та ГРВІ.
На даний час в інфекційному відділенні перебуває два пацієнта з коронавірусною хворобою.

15.04.2020 року до інфекційного відділення лікарні переведений з інфекційного відділення КНП «Ніжинська ЦРЛ» пацієнт з лабораторно підтвердженою коронавірусною інфекцією.
Станом на 16.04.2020 року в інфекційному відділенні КНП «Ніжинська ЦМЛ ім. М. Галицького» перебуває два пацієнта з лабораторно підтвердженою коронавірусною інфекцією. Стан обох пацієнтів середнього ступеню важкості.

13.04.2020 року в лікарні помер пацієнт від двобічної пневмонії.
В умовах стаціонару він був обстежений на коронавірусну інфекцію швидкими тестами 12.04.2020 року – результат негативний та методом ПЛР обстежений теж 12.04.2020 року в умовах лабораторії обласного лабораторного центру – результат негативний. Це дає підставу зробити висновок, що пацієнт помер від двобічної пневмонії не пов’язаної з коронавірусною інфекцією.

Станом на 12.04.2020 року:

за вихідні дні до лікарні на стаціонарне лікування поступили з:

пневмонією – 3 особи
ГРВІ –1 особа, дитина
проведено 4 тести на COVID-19, 3 результати негативні, 1 тест повторний хворому із зареєстрованим COVID-19, результа позитивний
Зареєстровано захворювання на коронаровірусну інфекцію – 0 осіб,
з підозрою на коронаровірусну інфекцію –0 осіб

Станом на 10.04.2020 року:

за минулу добу до лікарні на стаціонарне лікування поступили з:
пневмонією – 2 особи
ГРВІ –0 осіб,
проведено 2 тести на COVID-19, результат негативний
Зареєстровано захворювання на коронаровірусну інфекцію – 0 осіб,
з підозрою на коронаровірусну інфекцію –0 осіб

Станом на 09.04.2020 року:

за минулу добу до лікарні на стаціонарне лікування поступили:
пневмонією – 1 особа
ГРВІ –0 осіб,
проведено 1 тест на COVID-19, результат негативний
Зареєстровано захворювання на коронаровірусну інфекцію – 1 особа,
з підозрою на коронаровірусну інфекцію –0 осіб

Станом на 08.04.2020 року: в місті зареєстровано один підтверджений випадок захворювання на COVID-19. Факт захворювання підтверджено тестом ПЛР.