Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Про нас

Ніжинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр)

Адреса: 16604,  Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Об'їжджа, 120

Е-mail: nmcsssdm@ukr.net

Телефон:  (04631) 3-13-84, 7-85-00.

 

Розпорядок роботи:

Понеділок - п`ятниця: з 8.00 до 17.00 год.

Перерва: з 13.00 до 14.00 год.


Директор центру – Кучеровська Наталія Миколаївна

Заступник директора  -  Безпалий Леонід Степанович

Начальник відділу соціальної роботи - Луговик Любов Володимирівна


">Ніжинський  міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  уповноважений державою брати участь у реалізації державної політики шляхом проведення соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю. Центр є спеціальним закладом, що надає  сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, соціальні послуги,  а саме: психологічні  (консультаційні послуги з питань поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, проведення психологічної діагностики та корекції); соціально-педагогічні (виявлення інтересів і потреб клієнтів у різних видах діяльності, рекомендації виховного характеру, проведення відеолекторіїв, лекцій, бесід, семінарів, круглих столів, культурно-освітницьких заходів); соціально-медичні (формування у громади, зокрема у дітей та молоді,  засад здорового способу життя, допомога клієнтам в отриманні медичних консультацій, порад, подоланні шкідливих звичок та залежностей, організації лікування, оформленні інвалідності);  соціально-економічні (задоволення інтересів і потреб малозабезпечених верств населення, сприяння в наданні гуманітарної допомоги, посередництво в наданні матеріальної допомоги за рахунок міського бюджету та благодійних внесків);  інформаційні (надання  інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації,  поширення серед населення просвітницької інформації);  юридичні  (консультації з питань чинного законодавства, допомога в оформленні позовних заяв та в підготовці пакету документів, що додаються до позовних заяв, захист прав та інтересів клієнтів). 

">Основними принципами діяльності Центру є законність  і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність у роботі  з клієнтами, відповідальність за дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги.  Усі послуги, що надаються працівниками Центру, є державними  і здійснюються на безоплатній основі.  

">У   Центрі  функціонують такі спеціалізовані формування:  «Служба соціальної підтримки сімей», в рамках якої здійснюється соціальний супровід сімей, що потрапили у складні життєві обставини, та соціальний патронаж, надаються індивідуальні послуги окремим особам.  «Консультативний пункт в жіночій консультації при пологовому будинку», який готує майбутніх мам до відповідального батьківства, допомагає вагітним жінкам та породіллям  із немовлятами  у кризових ситуаціях, запобігає відмовам матерів від новонароджених дітей.  Основні отримувачі послуг Центру  -  сім'ї  з дітьми, які опинились  у складних життєвих обставинах, прийомні та  опікунські сім’ї, сім’ї, в яких  є діти, молодь, батьки із функціональними обмеженнями, особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сім’ї учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщені сім’ї, молоді люди, які  звільнились із місць позбавлення волі,  особи, що вживають наркотики ін'єкційним шляхом, молоді матері, які потрапили у складні життєві обставини і мають намір відмовитися від новонародженої дитини. Об'єктом уваги Центру є будь-яка сім'я, що опинилась у кризовій ситуації. Центр  співпрацює з державними установами та громадськими організаціями, а також із фізичними особами, спонсорами та благодійниками,  - усіма  суб’єктами, зацікавленими  в покращенні життя громади, зокрема дітей,  молоді, молодих сімей  нашого міста,    у підтримці найменше соціально захищених верств населення. У такій співпраці  вже зроблено і робиться багато хороших справ, проводиться індивідуальна робота з різними категоріями клієнтів, групові та масові заходи Центру. Це організація святкових  і розважальних програм із подарунками та солодощами, різноманітних екскурсій містом та за його межами, відпочинку в зеленій зоні,  біля водойм, безоплатних відвідувань дітьми театральних і циркових вистав, проведення міських конкурсів  плакатів,  малюнків, фотографій, літературних творів, соціальної реклами тощо, фестивалів художньої творчості,  благодійних та інших  акцій,  семінарів, тренінгів і багато іншого. Центр визнано одним із головних суб'єктів соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю.  За 19  років діяльності   Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в ньому, як і навколо, відбулося багато змін, але одне залишилося незмінним – працівники, волонтери і  партнери Центру подають руку допомоги кожному, хто її потребує,  щоби злагода  й затишок панували в ніжинських родинах, щоби жили ніжинці  в мирі й достатку, сумлінно дбали  про своє майбутнє -  ростили  та виховували  дітей здоровими,  щасливими,  чемними і дбайливими господарями рідної землі. Щоби посмішками сяяли  обличчя  й любов’ю сповнювались серця!  Будь-яку проблему, що виникає в сім’ї чи в окремої людини,  можна  розвۥязати, але  краще зробити все можливе, аби запобігти її виникненню.                                  

У тому чи іншому разі  НІЖИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ЗАВЖДИ ГОТОВИЙ  ДОПОМОГТИ!