Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Дирекція фонду інформує

В першому півріччі 2015 року організаційна робота Ніжинської дирекції була направлена на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування ” від 23.09.1999 року за № 1105 – XIV(далі Закон № 1105) та  виконання показників тимчасового розпису доходів і видатків по визначених пріоритетних напрямках.

Згідно ст. 20 Закону 1105 за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням надаються наступні види матеріального забезпечення та соціальних послуг:

- допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

- допомога по вагітності та пологах;

- допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів,безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві);

- оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

Головним завданням дирекції було і залишається своєчасне фінансування підприємств, установ, організацій (страхувальників) для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду.

Відповідно до статті 34 Закону 1105 фінансування страхувальників-роботодавців на виплати допомоги за кошти Фонду здійснюється районним,  міжрайонними, міськими виконавчими дирекціями відділень Фонду протягом 10-ти  робочих днів після надходження заяви-розрахунку на фінансування допомоги застрахованим особам відповідно до «Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності», затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 22.12.2010 р № 26 та зареєстрованої в Міністерстві   юстиції України 25.01.2011 р. за № 111/18849. 

За перше півріччя 2015 року  до дирекції  надано та опрацьовано 1022 заяви-розрахунок, по яких  профінансовано усіх видів допомоги на суму 4 млн. 599 тис. грн., серед яких виплати по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворими) 3 млн. 323 тис. грн.; виплати по вагітності та пологах  1 млн. 259 тис. грн.. та на поховання 17,6 тис.

Отримали відновлювальне лікування в умовах санаторно-курортних закладів 18 застрахованих осіб міста та районну, вартість лікування склала 155,3 тис. грн. В тому числі, по профілях  відновлювального лікування видано путівок :

- після гострого інфаркту міокарду      - 3

- порушення обміну речовин                 - 5 

- гострі церебральні порушення            - 5

- після оперативного втручання на

- органах травлення                                - 3

- після ортопедичних операцій              - 2  .

Згідно з «Порядком формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування» за формою Ф4 ФСС з ТВП повинні були звітувати 226 страхувальників, фактично надано 226 звітів, або 100%.                                                         

 Волкова Н.П., директор Ніжинської міжрайонної

виконавчої дирекції обласного відділення Фонду