16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7 19 11, 7 19 51, 15 80
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  77
 • Переглядів:
  5578238
 • Візитів сьогодні:
  1069
 • Візитів всього:
  2548245
Блог секретаря міської ради

Дорогі ніжинки!

Щиро вітаю Вас з прекрасним святом Весни, Любові, Краси - 8 Березня!
Все найдорожче, що є у житті, щастя, радість, надія, кохання пов’язане з жінкою.Нехай цей день, любі жінки, увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями, які зігрівають серця найчарівнішої половини людства веселковими барвами кохання і щастя!
Бажаю Вам, чарівні жінки, доброго здоров’я, щедрої долі, життєвих успіхів і щедрот, родинного добробуту і злагоди, здійснення найзаповітніших мрій, миру і любові!
Хай перші промені весни принесуть Вам гарний настрій, чарівні посмішки, найкращі квіти, ніжні слова коханих, увагу та піклування близьких людей!
З повагою і захопленням, секретар міської ради Валерій Салогуб
Шановні ніжинці!

25 жовтня 2015 року - територіальна громада міста Ніжина зробила свій вибір та сформувала новий депутатський корпус.

Перші два пленарні засідання міської ради можна назвати установчими. На першій сесії депутатами була прийнята присяга, на другій сесії – затверджений Регламент міської ради, Положення про постійні комісії ради, сформовано склад і вже найближчим часом відбудуться їх перші засідання. Варто відзначити, що до роботи над Регламентом та Положенням про постійні комісії ради долучався увесь депутатський корпус. Найбільше зусиль у цьому напрямку доклала депутатська фракція партії «Самопоміч».

На цьому ж другому пленарному засіданні депутати сьомого скликання висловили мені довіру та обрали секретарем міської ради.

Усвідомлюючи велику відповідальність за виконання покладених обов‘язків, хочу подякувати за підтримку громаді міста, міському голові, та депутатам міської ради. Попереду у нас багато напруженої роботи: формування міського бюджету на 2016 рік, вирішення комунальних та соціально-економічних питань, - і я докладу максимум зусиль щоб ця робота була ефективною та злагодженою.

З повагою,

секретар Ніжинської міської ради Валерій СалогубПерші робочі будні сьомого скликання…

З дня першого засідання Ніжинської міської ради VII скликання минуло два місяці. Провівши заключну риску можна впевнено сказати, - старт був складним, напруженим але досить вдалим.

По-перше, робота сьомого скликання розпочалася у важливий період, пов‘язаний із закінченням фінансового року та прийняттям нового Бюджетного кодексу України. Цей документ, затверджений парламентом у переддень Нового року, створив значні додаткові навантаження на бюджет міста, проект якого і без цього був непростим. Та все ж робота депутатського корпусу була системною і результативною. Проведено 5 сесій міської ради, на яких прийнято 43 рішення. Всі питання порядку денного розглядалися виважено, враховувалися всі пропозиції, панувала робоча атмосфера.

Злагоджений хід пленарних засідань у великій мірі забезпечувався системною роботою постійних депутатських комісій. Нагадаю, друга сесія міської ради VII скликання створила п‘ять таких органів ради:

- постійна комісія міської ради з майнових та житлово-комунальних питань, транспорту, зв’язку та охорони навколишнього середовища (голова комісії – Башинський Володимир Миколайович);

- постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації (голова комісії – Деркач Андрій Петрович);

- постійна комісія міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, антикорупційної політики, свободи слова та зв’язків з громадськістю (голова комісії – Щербак Олег Вікторович);

- постійна комісія міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту (голова комісії – Король Володимир Степанович);

- постійна комісія міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємницької діяльності, дерегуляції, фінансів та бюджету (голова комісії – Мамедов Володимир Хейбарович).

Попри те, що кожна комісія затвердила свої графіки засідань, з метою оперативного розгляду звернень громадян та юридичних осіб, своєчасної підготовки питань пленарних засідань - майже кожна з них,- засідала і позачергово. Так в період із 30 листопада по 15 січня було проведено 30 засідань. Постійна комісія з питань регламенту та законності засідала сім разів. По шість засідань провела земельна комісія, комісія з питань ЖКГ та бюджетна комісія. П‘ять засідань – провела депутатська комісія соціально-гуманітарного напрямку.

Головною рисою роботи депутатів стали принциповість та фаховий підхід до розгляду проектів рішень та звернень. Звичайно у напрямку удосконалення депутатської діяльності, - нам всім є над чим працювати, та найголовніше триматися того напрямку, який взяли з самого початку.

В найближчі дні планується проведення позачергового пленарного засідання, яке має затвердити бюджет міста на 2016 рік, то ж робота в такому темпі продовжується…