Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Молодіжний центрА ми знову повторюємо успішну практику молодіжної роботи і оголошуємо про початок реєстрації на ФОРУМ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ НІЖИНА – 2019

«CoolТИватор іDей»

«Ти крутий! І ти того вартий!»

Мета: Сприяти участі молоді Ніжина в різних сферах життя громади, ознайомити молодь зі спектром сучасних перспективних можливостей для само- та взаєморозвитку, а також розвитку громади, активізувати учнівське та студентське самоврядування міста, молодіжні громадські організації та молодіжних працівників/працівниць.

Дата проведення: 19-20.09.2019

Місце проведення: м.Ніжин, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя,новий корпус, вул. Університетська 2.

Реєстрація учасників, спікерів, волонтерів за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1epspdMzQTtwMjkyLsKE8wPx2R9LsPXtn9TRSvUPyXNY/edit?chromeless=1

Неймовірна кількість можливостей протягом 2-х днів Форуму для самопізнання та саморозвитку, а також для побудови ефективної взаємодії в громаді: воркшопи зі спікерами, мотивуючі промови TEDtalks, Кава з можливостями у форматі маркетплейсу організацій та ініціатив, мотиваційний Стенд-ап "Від факапів до стартапів", Світове кафе "Активна громада та Глобальні цілі сталого розвитку", перегляд кіно у форматі Docuclub, дружня open-air дискотека та багато інших крутеликів!!!

Основний спонсор форуму - Програма розвитку ООН в Україні.

Не прогав можливість прокачатись на початку навчального року разом з Молодіжним центром та ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді"!!!З 7 травня 2019 року в Ніжині розпочав свою роботу Комунальний заклад Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м.Ніжин, вул.Яворського, 3.

Електронна адреса: nizhynyouthcenter@gmail.com 

Директор – Тимченко Анжела Володимирівна (097 799 3735)
Заступник директора – Цюрток Світлана Сергіївна (068 583 4966)
Бухгалтер – Алєксєєнко Ірина Миколаївна
Фахівці з молодіжної роботи – Бутенко Світлана Василівна та Курило Роман Андрійович

Режим роботи закладу:

Понеділок –п’ятниця – 8:00 – 21:00

Субота – неділя  - 11:00 – 20:00


Метою діяльності закладу є сприяння:
-Соціалізації та самореалізації молоді;
-Інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу;
-Національно-патріотичному вихованню молоді;
-Популяризації здорового способу життя;
-Працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час , молодіжному підприємництву;
-Забезпеченню громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства;
-Підвищенню рівня мобільності молоді.

 Участь Молодіжного центру у Школі громадських активістів

Робота, відпочинок, навчання - ці речі дивним чином поєднуються, якщо є гарна команда та улюблена справа!
26 серпня команда Ніжинського міського молодіжного центру взяла участь у фінальному етапі проекту "Школа громадського активіста" від ГО "Спілка ініціатив Чернігівщини" та Громадські Ініціативи України
Завдяки проекту КМГО "Альтернатива" Ніжин, Корюківка, Чернігів, Городня, Новгород-Сіверський, Семенівка об'єднались в Бречі, щоб поговорити про організаційний розвиток в громадському секторі та емоційне вигорання, якому піддаються більшість громадських активістів. 
Робота в командах, нові знайомства, ідеї для спільних проектів, відпочинок, мальовничі краєвиди - все це сприяло посиленню ефекту та справжньому тимбілдингу, коли навіть поломка авто на зворотньому шляху посеред траси та лісу сприймається з посмішками, як чергова пригода. 

за 3 місяці (травень-липень 2019 р.) ,враховуючи 4 тижні ремонтних робіт :
✅організувала 61 захід для молоді, в тому числі ‼️1 всеукраїнський (БУРтабір в Ніжині) та ‼️1 міжрегіональний (Фестиваль освітніх інновацій "Освітній хайп")
✅охопила діяльністю 1336 молодих людей ,в тому числі 829 жіночої та 507 чоловічої статі
✅взяла участь у 1 міжнародному, 7 всеукраїнських, 2 регіональних, 7 міських заходах!!!
Пишаємось такими показниками і рухаємось далі!!! 


Невгамовні працівники та волонтери Молодіжного центру працюють над створенням вільного молодіжного простору і паралельно змінюють себе: 

-виходять за межі комфорту,

-вдосконалюють свою стресостійкість та витривалість, 

-випрацьовують навички роботи в команді та безконфліктного спілкування, 

-оволодівають прикладними навичками внутрішніх оздоблювальних та декоративних робіт, 

-знаходять просто корисний варіант вторинної зайнятості, 

-розвивають свої психічні пізнавальні процеси, 

-виправцьовують креативне мислення і одночасно генерують ідеї для крутих молодіжних івентів!!! 

Всіх готових допомогти запрошуємо до нас з понеділка по п'ятницю з 10 ранку!!! Чекаємо!!! Ще й печивом з чаєм почастуємо)Полювання на пластик

18 серпня в рамках еко-челенджу "Полювання на пластик",який мандрує Чернігівщиною, відбулось таке еко-сафарі і в Ніжині! 
Прийняли естафету ГО"Лабораторія Ініціативної Молоді" та Ніжинський міський молодіжний центр від Городнянських активістів з ГММГО "НЗУМ". Започаткована акція громадськими активістами з Корюківки КММГО "Альтернатива".
На полювання зійшлось народу зовсім небагато, але вони зробили неможливе!!! - 8 чол (активісти Молодіжного центру, ГО "ЛІМ", Ліги старшокласників, Молодіжної ради та Медичного коледжу) за 2 години зібрали 47 кг пластику,полюючи на нього в районах Мигалівка, Ніфар, Механічний з-д, Комунальний ринок, Набережна р. Остер, Графський парк, НДУ імені М. Гоголя, вул. Липіврізька, Цегляний з-д!!! 
Головним спонсором нашого еко-змагання став фітнес-центр "Legion gym" (Вадим та Юлія Пустовіт), а це означає, що команда переможців отримала безкоштовні абонементи на тренування в такому крутому залі на цілий місяць! 
Ну і звичайно, ніхто не залишився поза увагою - абсолютно на всіх учасників чекали чай та кава зі смаколиками в затишному Молодіжному центрі після виснажливих еко-перегонів! ☕