Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Молодіжний центр

Закінчуємо тиждень з чудовою новиною!

З 17 квітня по 14 травня команда Ніжинського міського молодіжного центру проходила онлайн навчання в програмах «Skills Lab: Власна справа» та «Skills Lab: Успішна кар’єра» від Центру "Розвиток КСВ", Career Hub, Фонду народонаселення в Україні, Міністерства молоді та спорту України  в рамках підписаного "Пакту заради молоді 2020" в якості локальних партнерів. Після успішного захисту бізнес-проект у «Власній справі» та презентації розробленого плану проведення навчання «Успішна кар’єра» в Ніжині, на яке ще триває реєстрація, отримали сертифікати тренерів програм. Тому якщо хтось не встиг долучитися, у нас чудова новина - реєстрацію продовжено до 5 червня. Приєднуйтесь та робіть перші кроки у побудові успішної кар'єри!
 https://docs.google.com/…/1uOjR1kNrpo9vN-FCRgS-IOrqUq…/edit…   Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваші життєві історії ваших відповідальних дій! 
Сьогодні команда Молодіжного центру приєдналася до щорічної ініціативи Фонду Родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки - МАРАФОНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!
Головним символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.
15 пунктів Декларації, яку у 2014 році створив Богдан Гаврилишин, можна переглянути тут http://bit.ly/2Xm9a0s
Кожен із нас обрав один із пунктів Декларації відповідальності людини, а отже тепер ми 100 днів (до поки зростатимуть соняшники) будемо прагнути покращити обраний компонент у своєму житті.
Долучайтеся і ви до МАРАФОНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ! Насіння соняшнику протягом цього та наступного тижня ви можете отримати в КЗ Ніжинський міський молодіжний центр
 Умови участі за посиланням https://bit.ly/2Zo0HJK .Команда КЗ Ніжинського міського молодіжного центру спільно з  Центрои «Розвиток КСВ», Career Hub, Фондом Народонаселення ООН в Україні та Міністерством молоді та спорту України оголошує запуск програми Skills Lab: Успішна кар’єра – аналізуємо, рефлексуємо, розвиваємось.
Якщо ви цікавитесь питаннями вибору професії, планування кар'єри, пошуку першого робочого місця чи професійної перекваліфікації, збільшення особистої ефективності як професіонала та зростання по кар'єрним сходинкам, то це означає, що дана програма саме для вас)
Враховуючи обмежувальні заходи, курс буде проведено онлайн!
Протягом 8 занять за допомогою сертифікованих тренерів програми Ніжинського міського молодіжного центру, а також із залученням HR-спеціалістів відомих підприємств та організацій, поєднавши теорію, практичні завдання та інтерактивні форми (так в онлайн це також можливо) будемо прокачуватись в напрямку вибудови успішної кар'єри.
Орієнтовні дати реалізації програми:02.06.2020 - 26.06.2020. 
Формат навчання - платформа Zoom.
Вік учасників - 14-35 років.
Періодичність навчальних занять - двічі на тиждень по 2,5-3 години, вступне заняття (відкриття), 6 навчальних занять, підсумкове заняття.
Участь безкоштовна! Кількість місць - обмежена! Тому не прогавте свій шанс)
Координаторка програми в м.Ніжин - Анжела Тимченко, (097)799-37-35.
Тренерки програми  - Aнжела Тимченко, Світлана Цюрток.
Ви маєте можливість зареєструватися за посиланням або відсканувати QR-код на афіші https://docs.google.com/forms/d/1uOjR1kNrpo9vN-FCRgS-IOrqUqWdzQcoqiq9w0HaN40/edit
Програма допоможе вам розвинути 10 найбільш затребуваних навичок XXI ст., а також сприятиме вмілому застосуванню їх при побудові успішної кар’єри. Чекаємо на вас!!
Виявляється, на календарі та надворі вже травень))) А це означає, що ми традиційно звітуємо за пророблену роботу за попередній місяць. Квітень вийшов незвичним, карантинним та онлайновим, а тому і показники звітності в нас незвичні))
Протягом квітня під час онлайн-активностей у соціальних мережах ми охопили 5461 оригінальний акаунт, провели 40 онлайн-заходів, поширили більше 100 можливостей, а також взяли участь у 1 міжнародній, 3-х національних конференціях, пройшли 15 курсів та переглянули 31 вебінар.
Так, у Facebook ми задіяли 4833 акаунти. в т.ч. 1813 - у відеопереглядах, 83 - у взаємодіях зі сторіс,1057 - у реакціях на публікації. Маємо 30 нових підписників на нашій сторінці.
В Instagram маємо 488 охоплених оригінальних акаунти завдяки онлайн-активностям.
Окрім того,27 квітня нами створений Telegram канал, 
який щодня охоплює в середньому 140 підписників.
На наших комунакаційних каналах було висвітлено наступну кількість можливостей:
Facebook - 106.
Facebook stories - 7.
Instagram - 100.
Instagram stories - 102.
Telegram - 13.
Нові умови, нові можливості, новий досвід, нові інструменти дали саме такі результати! Далі - тільки вперед!За вікном квітень, а отже час підбивати підсумки роботи команди Ніжинського міського молодіжного центру за березень!
Не зважаючи на карантин, ми встигли таки попрацювати з молоддю офф-лайн, а тепер працюємо в он-лайн просторі:
- провели 16 заходів, до яких долучились 635 молодиих людей, з них 570 дівчат та 65 хлопців;
- поширили 43 он-лайн можливості для молоді та молодіжних працівників на сторінках МЦ;
- пройшли 5 он-лайн курсів і переглянули 10 вебінарів;
- взяли участь у 2 загальноміських заходах;
- стали партнерами Всеукранського проекту "Пакт заради молоді 2020".
Далі - тільки вперед!

Команда Молодіжного Центру стала партнерами Всеукраїнської ініціативи "Пакт заради молоді-2020"

Знову шалені новини від Молодіжного центру! 

Здійснилась мрія і #НМЦ_команда стала партнерами Всеукраїнської ініціативи "Пакт заради молоді-2020", який з 2016 року впроваджують Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності", Фонд народонаселення ООН в Україні та Міністерство культури,молоді та спорту! 

Відтепер в Ніжині стартує запуск ініціативи, що об'єднує зусилля компаній, держави та освіти заради працевлаштування молоді. В рамках Пакту передбачено реалізацію 2-х навчальних програм 

Skills Lab: Успішна кар'єра та Власна справа, а також проведення масштабного Форуму "Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці".

За останні два дні наші молодіжні працівники пройшли онлайн-навчання Skills Lab: Успішна кар'єра (що підтверджено сертифікатами), а також взяли участь у вебінарі "Пакт заради молоді: співпраця та нові перспективи".

Слідкуйте за нашими новинами та чекайте крутезних можливостей! 

Далі - тільки краще))!!!У надзвичайний час для нашої країни ми хочемо підняти настрій і повідомити приголомшливу новину!

Вкотре переконуємося, що наші ніжинки – є найкращими знавцями англійської мови і дуже креативно мислять, адже вони стали переможницями локального, регіонального та національного етапів Міжнародного конкурсу креативного письма «Write On!».

Переможці регіонального етапу:

- Анастасія Щербина, І місце серед 10-класників (учениця І курсу математичного класу Ніжинського ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя, Прем’єр-міністр Ліги старшокласників Ніжина)
- Ангеліна Носенко, І місце серед 11-класників (учениця ІІ курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя)
- Анастасія Хоменюк, І місце серед 4-курсників (студентка 4 курсу Сакарського державного університету Туреччини, спеціальність «Викладання турецької мови»)

Національний етап:

- Анастасія Щербина - 2 місце серед 10 класників!

- Анастасія Хоменюк - 2 місце серед 4-курсників!

Радіємо за наших дівчат. Бажаємо їм натхнення та нових звершень!

Ось так наші друзі ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді», завдяки Маріссі Додсон, волонтерці Корпусу Миру США,  у співпраці з Молодіжним центром  створюють чудову можливість для розвитку та досягнення різноманітних вершин! 

Новинки та цікавинки цього тижня!


Привіт, агенти змін!!! Обережно, читати багато, але воно того варте!‼

Ну от нарешті подія, на яку Ви чекали таааак довго! 

ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" (двічі переможець Всеукраїнського конкурсу Кращих практик молодіжної роботи в Україні 2018 та 2019 року) у партнерстві з КЗ Ніжинський міський молодіжний центр оголошує старт нового циклу постійнодіючої програми  Молодіжний банк ініціатив Ніжина. Версія 2.0.!!! А відтак розшукуємо супер-героїв до складу Комітету МБІ.
Якщо вам 14-25 років, ви проживаєте на території Ніжинської міської ОТГ і завжди відчували в собі потенціал до чогось більшого та бажання змінювати життя свого міста на краще, маєте кілька вільних годин на тиждень для систематичних занять та громадської активності, то ваш час настав!!!

Для цього потрібно виконати всього лише 10 простих кроків, що можуть змінити ваше життя:

1️. Заповнити дану анкету за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1mx6h3C69Xx20fMnymGqiFFd6VryCDRNqqyKVOhOQY7M
2. Прийти на попередню зустріч з потенційними членами Комітету МБІ_Ніжин. щоб зрозуміти, що Ви дійсно агент змін, якого так чекає Ніжин.
3. Пройти крутезну (безкоштовну) прокачку своїх навичок щодо комунікації та публічного спілкування, моніторингу потреб громади, фандрайзингу та залучення коштів, фінансової грамотності, проєктного менеджменту та грантмейкінгу - до того ж робити це в супернеформальних умовах з крутезною командою під чутливим професійним наставництвом координаторів МБІ.
4. Генерувати нестандартні ідеї для різних акцій та заходів по збору коштів (фандрайзингу).
5. На зібрану суму запустити грантовий конкурс для молоді нашої громади.
6. Допомогти іншим молодим людям в написанні проєктів та реалізації своїх ідей від А до Я.
7. Визначити переможців грантового конкурсу.
8. Промоніторити виконання проєктів.
9. Прозвітуватись перед громадою за реалізацію грантового циклу.
10. Відсвяткувати свою приналежність до крутезної команди супер-героїв з числа Молодіжного банку ініціатив Ніжина.

Готові? Мерщій заповнюйте анкету! Не прогавте свій шанс))

Маєте додаткові питання - телефонуйте координаторці МБІ_Ніжин, Анжелі Тимченко 0977993735 або пишіть в коментарях анкети.