Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради щодо проведення міжнародних виставкових заходів в сфері відновлювальної енергетики та енергоефективності інформує.

У період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки:

-         Спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elecexpo»;

-         Міжнародна виставка відновлювальної енергії та енергоефективності «EneREvent»;

-         Міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «TronicaExpo».

Організатором вказаних заходів виступає Національна федерація електроенергетики, електроніки та відновлювальних джерел енергії (FENELEC) за підтримки Міністерства енергетики, гірничодобувної промисловості та сталого розвитку Королівства Марокко.

Згадані виставкові заходи проходять щорічно, участь у них візьмуть понад 200 компаній та організацій з Марокко та інших країн світу. Серед них, у тому числі, і консалтингові компанії та державні установи Марокко, які можуть виступати посередниками при просуванні продукції на місцевий ринок.

В рамках вищезгаданих заходів планується проведення наукового форуму «ElecExpoForum 2018»за сприяння Національного управління електроенергетики і водопостачання Королівства Марокко (ONEE) на тему «Енергетичні стратегії та сталий розвиток на африканському континенті, перехресний досвід».

Очікується, що зазначені виставки відвідають міністри енергетики з 12 африканських країн, а також генеральні директори національних електроенергетичних компаній з Алжиру, Анголи, Камеруну, Кот-д'Івуару, Ефіопії, Гани, Малі, Нігеру, Нігерії, Демократичної Республіки Конго, Руанди, Сенегалу і Тунісу.

Зареєструватися зацікавленим компаніям можна на офіційному сайті організаторів заходу: http://www.elec-expo.ma.

Просимо проінформувати відділ економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com ) у разі участі у вищезазначених заходах.

 

До відома мешканців міста!

«КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що згідно закону України «Про забезпечення санітарного  та епідеміологічного благополуччя населення» відповідно до плану-графіку  з 08 жовтня 2018 року по 30 жовтня  2018 року, з 09 год. ранку до 01  год. ночі буде проводитись промивка водопровідних мереж, в зв’язку з чим можливе погіршення якості води, пониження тиску в мережі та розливи в місцях промивання.

Звертаємо Вашу увагу, що промивання внутрішньо будинкових мереж здійснюється організаціями та об’єднаннями, на балансі яких вони знаходяться (ЖЕК, ЖБК, ОСББ)».


Адміністрація  КП «НУВКГ»
Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

 Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області, а саме:юридичні консультації, допомогу в оформленні документів,  представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

•              соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

•              визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

•              поновлення втрачених документів;

•              питання звільнення з підприємств в зоні проведення ООС;

•              спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;

•              реєстрація внутрішньо переміщених осіб;

•              права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;

•              порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.

Контакти приймальні:  м. Чернігів, вул. Гонча 57, 14000,

телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34.

 Проект «Захист прав, зменшення ризиків та посилення гуманітарного реагування ВПО та постраждалим від конфлікту в Україні» реалізується Данською Радою у справах біженців / Данською Групою з розмінування у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях (OFDA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 (05.10.2018)Яка ідея змінить твоє місто?

 
Вперше в Україні, у рамках Міжнародного саміту мерів, який пройде 9 жовтня 2018 року, Western NIS Enterprise Fund започатковує соціальну кампанію «Яка ідея змінить твоє місто?». 

Кампанія проводиться з метою залучення громадян, спільнот та бізнесу для генерування і в подальшому впровадження ідей, які змінюватимуть наші міста. Мешканці українських міст та містечок зможуть подати власну ідею на сайті Міжнародного саміту мерів – ​http://internationalmayorssummit.com та в соціальних мережах, додавши ідею за ​хештегом ​#моя​ідея​моє​місто​. Усі подані ідеї будуть передані мерам міст для подальшого розгляду і впровадження, а автори трьох найкращих ідей представлять їх на Саміті особисто.

Правила Конкурсу:

1. Зайти на сайт Міжнародного саміту мерів www.internationalmayorssummit.com;

2. Подати ідею у розділі КОНКУРС до 1 жовтня 2018 року;

3. Дочекатися відбору. Автори трьох кращих ідей стануть учасниками саміту мерів і зможуть представити власні стенди з ідеями змін та поспілкуватися з мерами на Саміті 9 жовтня;

Міжнародний саміт мерів – щорічний захід, що об’єднує мерів міст, керівників органів місцевого самоврядування та експертів з місцевого розвитку задля створення міжнародної платформи, що сприятиме інноваціям та якісному управлінню містами задля підвищення якості життя громадян.

(21.09.2018)


Інформація по справі № № 2540/3016/18

«У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа №2540/3016/18 за адміністративним позовом Шкурка М.П. до Ніжинської міської ради, відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради про визнання нечинною містобудівної документації «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області», затвердженої рішенням Ніжинської міської ради від 04.10.2017 року
№12-29/2017 в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016 та встановити в межах такої земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, такий тип територіально-планувальних зон як Садибна забудова Ж-1; зобов’язати відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області надати Шкурку Миколі Пантелійовичу будівельний паспорт забудови земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, згідно проекту реконструкції нежитлових будівель під індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі.

Оскаржується рішення Ніжинської міської ради Чернігівської області від 04.10.2017 року №12-29/2017 «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області» (в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016).

Адміністративна справа №2540/3016/18 розглядатиметься 04 жовтня
2018 року о 10.00 у приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 16».

(17.09.2018)