Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

ОГОЛОШЕННЯ

« Виконавчий комітет Ніжинської міської ради інформує:

      Згідно «Порядку   проведення   громадських   слухань  щодо врахування громадських  інтересів  під  час  розроблення  проєктів
містобудівної документації на місцевому рівні»,затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011, 25червня 2019 року, 15-00 у малому залі міськвиконкому( м.Ніжин, пл.І.Франка,1) відбудуться громадські слухання містобудівної  документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка) по вул.Чернігівська,30 в м. Ніжині.»

Відділ містобудування та архітектуриЗапрошуємо усіх бажаючих СТВОРИТИ ОСББ в літню школу !!!
Під час навчання Ви отримаєте консультації по проведенню установчих зборів, зразки необхідних документів, супровід до моменту реєстрації та налагодження роботи новоствореного ОСББ.
Зустріч відбувається щосереди о 16-00 у малому залі Ніжинської міської ради (1 поверх).

За детальною інформацією звертатися за адресою:
пл. І. Франка, Ніжинська міська рада, каб. 9 Б.

Телефон: (068) 377 17 73 або (067) 994 28 57.Шановні мешканці 
багатоквартирних житлових будинків 
м. Ніжина!!!

Рішенням 54 сесії VII скликання Ніжинської міської ради від 24.04.2019 року №2-54/2019 затверджена міська цільова програма підтримки співвласників багатоквартирних будинків та капітального ремонту житлового фонду міста Ніжина на 2019 рік.
Для визначення об’єкту, на умовах співфінансування з міського бюджету, для виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду буде проведено конкурс. Для участі в конкурсі, щодо отримання фінансової підтримки з міського бюджету необхідно:
-виготовити за власні кошти кошторисну документацію та/або ПВР  (вартість виконання робіт, згідно зведеного кошторисного розрахунку, на об’єкт  повинна складати не менше ніж 100 000 грн.) та у встановленому порядку провести її експертизу (проходження експертизи необхідно виконувати після проходження конкурсу) за власні кошти мешканців;
-надати до управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради заявку на  участь у конкурсі за підписом керівника (іншої уповноваженої рішенням загальних зборів особи) та кошторисну документацію та/або ПВР до 27.06.2019 року (включно).

Для ОСББ та ЖБК необхідно надати належним чином завірені копії наступних документів:
1. Статут ОСББ (ЖБК);
2. Свідоцтво про державну реєстрацію ОСББ (ЖБК), а у разі, якщо воно не видавалося, – витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
3. Рішення загальних зборів ОСББ (ЖБК) про участь у Програмі;
4. Документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСББ (ЖБК) (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника), або іншого представника (рішення загальних зборів ОСББ (ЖБК), довіреність на представництво інтересів.
Для управителя багатоквартирного будинку надати належним чином завірені копії наступних документів:
1. Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
2. Свідоцтво платника податків;
3. Договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком підписаний між управителем та співвласниками (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року за №712);
4. Протокол зборів співвласників багатоквартирного будинку. 
Послуги з нагляду за виконання будівельних робіт (проведення технічного нагляду по об’єкту) оплачуються мешканцями в повному обсязі.
Договір на виконання робіт буде укладено тільки при умові надходження коштів на рахунок управління ЖКГ та будівництва.

Управління ЖКГ та будівництва
Ніжинської міської ради
вул. Московська, б. 20


Виконавчий комітет Ніжинської міської ради інформує:
Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011, 
з 03.06.2019 року розпочинається оприлюднення містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Чернігівська,30 в м. Ніжині».
 Розробник: Архітектурна співавторська проектна організація «АСПО», кваліфікаційний сертифікат, серія АА №001111.
Замовник: Виконавчий комітет Ніжинської міської ради (юридична особа).
Підстава:рішення сесії Ніжинської міської ради №22-55/2019  від 22.05.2019  «Про надання дозволу на розроблення проекту детального планування території по вул.Чернігівська,30 в м.Ніжині».

      Даний проект знаходиться у відділі містобудування та архітектури Ніжинської міської ради (м. Ніжин, пл. Івана Франка,1 кім. 9А). Відповідальна: начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор виконавчого комітету Ніжинської міської ради Мироненко В.Б.
Терміни оприлюднення: з 03.06.2019р. по 03.07.2019р.

      Пропозиції до органу самоврядування (м.Ніжин,вул.Івана Франка,1,кім.10, кім.32) щодо оприлюднення містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул.Чернігівська,30 в м. Ніжині»: у вказані вище терміни мають право подавати: 
     1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Ніжина;
     2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Ніжина;
     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м. Ніжина; 
     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію м. Ніжина; 
     5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. 
     Пропозиції, подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної  діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».

відділ містобудування та архітектури 
Ніжинської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт дорожнього покриття вулиці Незалежності, з 8:00 години 30 травня 2019 року буде змінено маршрут руху автобуса № 14. На час проведення робіт рух автобуса буде здійснюватися по вулицям Незалежності – Ватутіна – Ніжатинська – Синяківська – Василівська та у зворотному напрямку. Рух транспортних засобів на ділянці вулиці Незалежності, від перехрестя з вулицею Б. Хмельницького до перехрестя з вулицею Синяківська, заборонено.

Відділ транспорту та зв’язку УЖКГ та Б
КОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ
        Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на 3 об’єкти благоустрою за адресою: вул. Шевченка, 110-Б (навпроти кафе «Прохлада») орієнтовною площею по 12 кв.м. кожен, щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 
        Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників, надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою (300,46 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ).
        Заяви для участі в конкурсі (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються по 05.06.2019 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради.
        Телефон для довідок: (04631) 7-14-12. Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.
Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»Оголошено конкурс громадських проектів на 2020 рік

На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2020 рік.
Програмою на проведення конкурсу проектів у 2020 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2020 рік.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тисяч гривень.
Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до оголошення конкурсу.
Конкурсні пропозиції приймаються з 29.03.2019 до 29.08.2019 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.
Більш детальна інформація про проведення конкурсу знаходиться за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=28034&tp=1 (рубрика «Конкурси проектів для ІГС» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 67-86-94.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
  


     До уваги виборців!

22 лютого 2019 року пройшла державну реєстрацію

окружна виборча комісія з  виборів Президента України 31 березня 2019 року

в територіальному виборчому окрузі № 209

Виборча комісія розташована за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 16

Графік роботи комісії: з 9.00 до 18.00 щодня

тел. (04631) 2-54-87

До відома мешканців багатоповерхових будинків


       Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р. (далі – Закон) розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення здійснюються на підставі приладів комерційного обліку Всі багатоповерхові будинки будуть обладнані лічильниками комерційного обліку(будинковими лічильниками)

З текстом Закону можна ознайомитися за посилання https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2119-19

                                                                                                                                      Адміністрація КП «НУВКГ»

                                                                   
                              До відома споживачів!

               Роз’яснюємо, що у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р.  внесено низку змін до законодавчих актів України, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо застосування штрафних санкцій до порушників-споживачів вимог Правил користування водою без приладів обліку, порушення вимог щодо комерційного обліку питної води,  а також за викрадення води шляхом її самовільного використання.

     

                                                               Адміністрація КП «НУВКГ»

 


До відома мешканців приватного сектора

На підставі Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р., Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» №2918-III від 10.01.2002 року, Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Вам необхідно самостійно в точці розподілу послуги водопостачання (на межі балансової належності мереж Водоканалу та споживача), або за згодою Водоканалу в місці входу водопровідного вводу на територію подвір’я або будинку  встановити прилад обліку води.

                                                           Адміністрація КП «НУВКГ»До уваги представників малого та середнього підприємництва!

 На офіційному сайті Ніжинської міської ради відкрита рубрика «Підприємництво», в якій представники бізнес спільноти міста мають можливість розмістити інформацію щодо вільних приміщень, які можуть бути надані орендодавцем в оренду для здійснення підприємницької діяльності орендоотримувачем.

Прохання надавати інформацію у вигляді таблиці відділу економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка, 1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com).

Працюємо разом!

 

№ з/п

Адреса розташування приміщення

Загальна площа

Орендодавець

(назва для юридичних осіб / ФОП , адреса, контактний телефон)

Примітки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  
ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, УСТАНОВ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА НІЖИНА

для врахування в подальшій роботі 

З 28 грудня 2018 року Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат перейменовано на 

Ніжинський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримкиПропонуємо школярам 4 локації та тематичні екскурсії:

 1. Відділ історії м. Ніжина НКМ ім. І. Спаського, вул. Батюка, 14, тел.: 7-12-68.

·Оглядова екскурсія по експозиціям відділу історії м. Ніжина.

·Археологічні дослідження в Ніжині на початку ХХІ ст.

·Повсякдення і традиції козацької Гетьманщини.

·В місті, де храмам тісно, а духові вільно.

·Вишиванка – то замріяна пісня.

2. Відділ НКМ ім. І. Спаського, вул. Батюка, 14, тел.: 2-31-28.

·Оглядова екскурсія по експозиціям відділу «Природа Приостер’я».

·Виставка «Джміль і бджілка».

3. Художній відділ НКМ ім. І. Спаського, вул. Батюка, 6, тел.: 7-32-96.

·Оглядова екскурсія по експозиціям художнього відділу.

·Виставка робіт учасників конкурсу «В гостях у казки».

·Виставка творчих робіт дітей та молоді з обмеженими фізичними властивостями «Повір у себе – і в тебе повірять інші».

·Виставка «З історії ялинкових прикрас».

4. Відділ «Поштова станція» НКМ ім. І. Спаського, вул. Поштова, 5 тел.: 2-54-95.

·Оглядова екскурсія по експозиціям відділу «Поштова станція».

·Виставка «Герої казок на поштових листівках».

·Виставка «Листи з України. Їх знають у світі…».

·Виставка «Я Вам пишу (і, більше того…). Таємний код листування закоханих».

 

Згідно рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 455 від 27.12.2018 року затверджено надання тимчасової платної послуги Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського «Вартість вхідного квитка для школярів» у розмірі 2,00 грн.   для учнів загальноосвітніх шкіл міста протягом січня-лютого 2019 року.

 

         З повагою,

          в. о. директора НКМ ім. І. Спаського                                 Т.В. Брязкало Шановний підприємець!

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради оголошує початок прийому заяв та пропозицій щодо послуги з заправок картриджів тонером, технічне обслуговування принтерів та БФП на 2019 рік

З технічними та іншими вимогами щодо заправки картриджів тонером можете ознайомитися нижче.

1

HP LJ 1010/1012/1020 / Canon LBP-2900/MF-4018(100 г тонера)

2

HP LJ 1100/ LJ1102/1100А/ Canon LBP-810/LBP3010 (140 г тонера)

3

HP LJ 1160/1320 (135 г тонера)

4

HP LJ 1200 / Canon MF-3028 (150 г тонера)

5

HP LJ 2035 (120 г тонера)

6

HP LJ PI005 / Canon LBP-3010 (50 г тонера)

7

HP LJ 1505 (80 г тонера)

8

HP LJ P2015/2020 (120 г тонера)

9

MINOLTA PP1350/1300 (100 г тонера)

11

Canon LBP418DN (100 г тонера)

12

Canon MF211/MF216n/MF226dn/LBP151dw (150 г тонера)

13

Canon MF4018 (150 г тонера)

14

Canon MF3228 (150 г тонера)

15

SAMSUNG ML-1510/1710/1750 (60 г тонера)

Виробник тонера - Static Control або WWM. Кількість принтерів та МФУ близько - 50. Кількість може збільшуватись протягом року.

3.Строк надання послуги – Постачальник надає послуги з дати підписання договору і до 31 грудня 2019 року, після надання Замовником заявки.

4.Місце поставки товарів чи надання послуг: Послуги надаються після заявки Замовника в день надання заявки Замовника на території Замовника або у власному приміщенні з доставкою  за рахунок Постачальника щодня, крім суботи та неділі, з 9:00-16:00.

4.1.Заправка картриджів здійснюється з використанням оригінальних витратних матеріалів та запчастин.

На вимогу замовника виконавець протягом робочого дня зобов’язаний надати документи, що підтверджують заправку, картриджів з використанням оригінальних витратних матеріалів.

4.2.Виконавець повертає картриджі у світлозахисній упаковці.

4.3.Картриджі маркуються стікерами із зазначенням дати надання послуги.

4.4.Виконані роботи повинні відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки.

4.5.У вартість заправки картриджа мають входити наступні витратні матеріали: тонер, а також такі послуги: технічне обстеження, чистка картриджа від зайвого тонеру, засипка в картридж нового якісного тонера, заміна чи перепрограмування чипа (за необхідністю), тестування заправленого картриджа та кур’єрська доставка («двері-двері») пустих картриджів від замовника до виконавця, а також заправлених картриджів від виконавця до замовника.

4.6.Послуга заправки здійснюється частинами в кількості від одного картриджа в залежності від поточних потреб Замовника.

4.7.Якість друку перевіряється представником Виконавця послуг у приміщені та в присутності представника Замовника до моменту надання послуг та після моменту надання послуг.

4.8.У разі виявлення недоліків по якості Виконавець повинен усунути їх за власний рахунок протягом 1-го робочого дня.

4.9.У разі виявлення Замовником низької якості витратних матеріалів (тонера), Виконавець зобов’язаний відшкодувати Замовнику надану послугу у трьохкратному розмірі.

4.10.Відновлення працездатності картриджа за рахунок заміни необхідних деталей здійснюється Виконавцем за рахунок Замовника у разі виникнення такої потреби.

Послуга, що є предметом закупівлі, має чітко відповідати переліченим у цьому додатку технічним вимогам.                                                                 Шановний підприємець!

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради оголошує початок прийому заяв та пропозицій закупівлі протягом поточного року оргтехніки з наданням гарантійного та після гарантійного обслуговування, технічного обслуговування на 2019 рік

 ТЕХНІЧНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ

(придбання компютерів та обладнання) в

м. Ніжині для потреб працівників виконавчого комітету Ніжинської міської ради

I. Комп’ютер (системний блок) з наступними характеристикам:

1)Корпус: VingaCS104B-450W або еквівалент;

2)Процесор: чотири ядерний Intel core i5 не нижче 3.0 Ghz;

3)Материнська плата: Inte (Intel H110, Socket 1151) або еквівалент;

4)Тип оперативної пам'яті: DDR4 2133MHz HyperX FURY Black Kingston або еквівалент;

5)Об’єм оперативної пам’яті не нижче: 8Gb;

6) Жорсткий диск (HDD) не менше 500Gb: TOSHIBA або еквівалент;

7)Тип відеокарти: інтегрована;

8)Оптичний привід: DWD +/- RWLG або еквівалент;

9)Порти вводу/виведення на передній панелі: USB 2.0, USB 3.0, вихід/вхід для навушників з мікрофоном;

10)Блок живлення: потужністю не менше 450 ВА/Вт;

ІІ. Монітор: PHILIPS 223V 21.5" або  еквівалент.

ІІІ. Комплект (клавіатура та миша): Real-El Standard 505 Kit USB або Genius SlimStar C115 USB або еквівалент.

IV. Ліцензійна операційна система: Windows 7 Pro або Windows 10 Pro.

V. Багато функціональний пристрій (БФП) з відповідними характеристиками: Canon або HP або еквівалент.

1.Технологія друку: лазерний друк (ч/б)

2.Максимальна роздільна здатність друку: 600x600 dpi або більше

3. Якість друкування: до 1200 х 1200 dpi і вище

4.Мережеві інтерфейси: Wi-Fi, Ethernet,

5.Дуплекс

6.Кількість кольорів: 1 (чорний колір)

7.Формат матеріалів для друкування: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive та ін.

8.Підтримка Операційних систем: Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Server 2012R2* / Server 2012* / Server 2008R2* / Server 2008* / Server 2003R2* / Server 2003* / Vista

VI. Мережевий фільтр на 5 розеток (довж. кабелю – 4,5 м.).

VII. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з комплектом кабелів: PowercomRPT-800AP або еквівалент.

VIII. Факсимільний апарат: PanasonicKX-FT984UA або еквівалент.

Гарантія на комп’ютери, монітори, ДБЖ, БФП, факсимільний апарат повинна складати не менш ніж 12 місяців, на інше обладнання в залежності від гарантії офіційного виробника, але не менше 1 місяця з моменту підписання сторонами акту прийому-передачі Товару (видаткової накладної на Товар).

Потенційний продавець повинен надати сертифікати якості Товару, гарантійний талон на Товар. Крім того, Продавець повинен мати сервісного інженера для гарантійного та після гарантійного обслуговування комп’ютерів.


КОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ

Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на об’єкти благоустрою за адресами: пл. Заньковецької поряд з будівлею ПАТ «Укртелеком» площею 8,0 кв.м. та вул. Шевченка (біля зупинки «Школа №9») орієнтованою площею 10,0 кв.м. щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж згідно з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою (268,06 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ).

Заяви для участі в конкурсі  (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються з 10.12.2018 року до  24.12.2018 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Конкурс відбудеться 26.12.2018 року на черговому засіданні комісії в кабінеті №42 виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1.

     Телефон для довідок: (04631) 7-14-12

     Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.

     Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»В рамках розвитку програми фінансування малого бізнесу щодо співпраці АТ «Ощадбанк» з підприємствами та фізичними особами-підприємцями м. Ніжина.

Фінансова підтримка для власної справи на вигідних умовах!

Ви зареєстрували бізнес більше року потому та Ваша власна справа потребує додаткового фінансування?

Мікрокредити – це прості кредити для бізнесу на суму до 5 млн.грн зі швидким рішенням про видачу та спрощеним пакетом документів.

Ощадбанк видає такі кредити в рамках програми підтримки підприємців «Будуй своє».

Звертайтесь до відділення Ощадбанку за адресою: м. Ніжин, вул. Шевченка,11. Ви отримаєте корисну інформацію, яка стане Вам в нагоді.

Інформація щодо реквізитів рахунків

Фінансове управління Ніжинської міської ради повторно нагадує, що з 02.07.2018 р. введені в дію нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі Казначейства України ( МФО – 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством України був встановлений  перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишалися активними для зарахування податків, зборів, платежів,   зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головного управління та які діяли до 11.09.2018р. (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 10.09.2018 р. Але проведений аналіз перерахування платежів показав що і на даний час є факти сплати платежів на рахунки для зарахування податків, зборів та платежів, які були відкриті до 11.09.2018 року.

Фінансове управління Ніжинської міської ради просить платників податків (суб’єктів господарювання)  забезпечити правильність сплати платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків в повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих  бюджетів розміщені на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області в розділі «Реквізити рахунків», надруковані у міській газеті «Вісті» № 25 від 15 червня 2018 року. А також можна ознайомитись з новими реквізитами у Фінансовому управлінні Ніжинської міської ради.


З 11 вересня була підключена централізована диспетчерська в місті Чернігові при обласному центрі експертної медичної допомоги та медицини катастроф.

Всі виклики від жителів міста та району приймаються саме в цій диспетчерській.

Ніжин не приймає викликів взагалі та не виїжджає на виклики громадян, які звертаються безпосередньо у відділення.

Всі хто потребує екстреної медичної допомоги можуть звертатися за єдиним номером телефону 103.

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

 Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області, а саме:юридичні консультації, допомогу в оформленні документів,  представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

•              соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

•              визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

•              поновлення втрачених документів;

•              питання звільнення з підприємств в зоні проведення ООС;

•              спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;

•              реєстрація внутрішньо переміщених осіб;

•              права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;

•              порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.

Контакти приймальні:  м. Чернігів, вул. Гонча 57, 14000,

телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34.

 Проект «Захист прав, зменшення ризиків та посилення гуманітарного реагування ВПО та постраждалим від конфлікту в Україні» реалізується Данською Радою у справах біженців / Данською Групою з розмінування у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях (OFDA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 (05.10.2018)Інформація по справі № № 2540/3016/18

«У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа №2540/3016/18 за адміністративним позовом Шкурка М.П. до Ніжинської міської ради, відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради про визнання нечинною містобудівної документації «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області», затвердженої рішенням Ніжинської міської ради від 04.10.2017 року
№12-29/2017 в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016 та встановити в межах такої земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, такий тип територіально-планувальних зон як Садибна забудова Ж-1; зобов’язати відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області надати Шкурку Миколі Пантелійовичу будівельний паспорт забудови земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, згідно проекту реконструкції нежитлових будівель під індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі.

Оскаржується рішення Ніжинської міської ради Чернігівської області від 04.10.2017 року №12-29/2017 «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області» (в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016).

Адміністративна справа №2540/3016/18 розглядатиметься 04 жовтня
2018 року о 10.00 у приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 16».

(17.09.2018)