Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

ОГОЛОШЕННЯ
Оголошено конкурс громадських проектів на 2020 рік

На виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада», затвердженої рішенням Чернігівської обласної ради від 10.09.2015, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства на 2020 рік.
Програмою на проведення конкурсу проектів у 2020 році передбачено 350 тисяч гривень. Загальний фонд конкурсу визначатиметься після затвердження обласного бюджету на 2020 рік.
Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі в конкурсі, становить 30 тисяч гривень.
Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за півроку до оголошення конкурсу.
Конкурсні пропозиції приймаються з 29.03.2019 до 29.08.2019 включно, щоденно, крім суботи, неділі за адресою: 14000, м. Чернігів, Шевченка, 7, каб. 2, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год.
Більш детальна інформація про проведення конкурсу знаходиться за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=28034&tp=1 (рубрика «Конкурси проектів для ІГС» на офіційному сайті Чернігівської облдержадміністрації).
За додатковою інформацією звертайтесь за тел. (0462) 67-86-94.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій 
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
  


  

План заходів 

з підготовки та відзначення  210-річчя з дня народження М.В.Гоголя

 1.Забезпечити благоустрій території скверу Гоголя.

до 01квітня 2019 року Кушніренко А. М. УЖКГ та Б Ніжинської міської ради

2. Підготувати рекламну візуалізацію «Ніжин – Гоголь» .    

до 01 квітня 2019 року  Бассак Т. Ф. Управління культури і туризму Ніжинської міської ради

3.  Провести тематичні заходи у бібліотеках міста, зокрема книжкові виставки та ілюстративні виставки літератури «Творча доля Миколи Гоголя в дослідженнях вищої школи», «Микола Гоголь і Ніжин», «Гоголівськими стежками по Україні», тощо.

Березень - квітень 2019 року Єкименко О. Є.

Централізована  бібліотечна  система Морозов О. С.

Музей рідкісної книги НДУ ім. Миколи Гоголя

 4.  Видати  наукові збірники, приурочені 210-річчю з дня народження  М. В. Гоголя:

- Гоголезнавчі студії. Випуск 25 Михед П. В.

- Література та культура Полісся. Випуск 94 Самойленко Г. В.

до 01 квітня 2019 року  НДУ ім. Миколи Гоголя

 5.  Провести Міжнародну наукову конференцію «Микола Гоголь і сучасний культурний контекст».

16-18 квітня 2019 року  Михед П. В., Самойленко Г. В. НДУ ім. Миколи. Гоголя

6. Провести конкурси, вікторини, брейн - ринг серед студентів та учнів шкіл, ліцеїв міста « Молодь читає твори Гоголя».

квітень 2019 року Банзерук О. В., Скороход В. І., НДУ ім. Миколи. Гоголя

7. Провести Всеукраїнський конкурс творчих робіт учнівської та студентської молоді імені Миколи Гоголя.

березень -  квітень 2019 року Самойленко Г. В. НДУ ім. Миколи. Гоголя

8. Організувати  екскурсії студентів та гостей до музею Миколи Гоголя.

березень -  квітень 2019 року Скороход В. І.,Парубець Г. С. НДУ ім. Миколи. Гоголя

9.  Організувати  екскурсії «Гоголівські місця Ніжина», «Ніжин містичний. Там,  де ходив Гоголь», тощо.

березень -  квітень 2019 року. Якубіна Ю. В., Парубець Г. С. НДУ ім. Миколи. Гоголя

Руденко Л. М. Краєзнавчий музей ім. І.Г. Спаського.

10. Провести урочистості  з нагоди  210- річчя  з дня народження М.В.Гоголя

01 квітня 2019 року Бассак Т. Ф. 0 14-00, сквер Гоголя Управління культури і туризму Ніжинської міської ради

Литвинець І. П. МБК

 11. Забезпечити охорону публічного порядку під час проведення урочистостей з нагоди  210- річчя  з дня народження М. В.Гоголя.

01 квітня 2019 року Бойко В. А. Ніжинський відділ поліції ГУНП В Чернігівській області

12.  Оприлюднити інформацію  про проведення у місті Ніжин заходів до 210- річчя з дня народження М.В.Гоголя на офіційному сайті  Ніжинської міської ради та інших Інтернет -ресурсах.

до 01квітня 2019 року Шведун А. С. Відділ інформаційно-аналітичного  забезпечення  та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Ніжинської міської ради
До уваги керівників аптечних пунктів

Приєднуйтесь до програми "Доступні ліки". Безкоштовно зареєструйте Вашу аптеку в eHealth та подайте заявку на укладання угоди з НСЗУ не пізніше 18:00 25.03.19 за посиланням apteka.helsi.me, якщо бажаєте приєднатись до програми вже з 1 квітня. Отримайте якісний супровід та підтримку на всіх етапах співпраці з HELSI! 


До відома мешканців міста!

 «КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що згідно закону України «Про забезпечення санітарного  та епідеміологічного благополуччя населення» відповідно до плану-графіку з 01 квітня 2019 року по 23 квітня  2019 року буде проводитись промивка водопровідних мереж, в зв’язку з чим можливе погіршення якості води, пониження тиску в мережі та розливи в місцях промивання.

Звертаємо Вашу увагу, що промивання внутрішньо будинкових мереж здійснюється організаціями та об’єднаннями, на балансі яких вони знаходяться (ЖЕК, ЖБК, ОСББ)».                             

                                                                                   Адміністрація  КП «НУВКГ»     

До уваги виборців!

22 лютого 2019 року пройшла державну реєстрацію

окружна виборча комісія з  виборів Президента України 31 березня 2019 року

в територіальному виборчому окрузі № 209

Виборча комісія розташована за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 16

Графік роботи комісії: з 9.00 до 18.00 щодня

тел. (04631) 2-54-87

До уваги суб’єктів господарювання!

 

Відповідно до статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» (далі-Закон), Порядку подання підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю звітів про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю   та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 70 від 31.01.2007 року суб’єкти господарювання, які знаходяться на території району, повинні надати  Звіт про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю  за 2018 рік (форма № 10-ПІ річна поштова) до Чернігівського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів не пізніше 1 березня 2019 року.

До відома інформуємо, що неподання (несвоєчасне подання) звітності тягне за собою адміністративну відповідальність посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, які використовують найману працю.


У травні 2019 року у м. Києві відбудеться нагородження найталановитіших дітей країни Всеукраїнською премією «Диво-Дитина».
Основна мета Премії – пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України. 
Премія вручається на основі експертної оцінки та за встановленими номінаціями дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності; дітям-рятівникам.
Номінації Премії: «Найрозумніша дитина»; «Найтворча дитина»; «Найспортивніша дитина»; «Найдивовіжніша дитина»; «Найгероїчніша дитина».
Прийом анкет учасників та інших документів здійснюється до 15 березня 2019 року. До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, які відповідають вищенаведеним номінаціям премії.
Щорічно Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Київської міської державної адміністрації, Міністерства культури України, Міністерства освіти і науки України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету телебачення і радіомовлення України та обласних державних адміністрацій.
Детальна інформація про конкурс «Диво-Дитина» розміщена на сайті: divo-dutuna.com.

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !
 Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .Основні характеристики об’єкта конкурсу:
1. Маршрут № 39 «Заводська» - вул. Космонавтів»
На маршруті № 39 забезпечується робота 22 автобусів з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.
2. Сукупність маршрутів: № 11 «Вул. Колгоспна – залізничний вокзал»; № 12 «Вул. Колгоспна – підстанція»; № 13 «Вул. Кунашівська – залізничний вокзал».
На маршрутах № 11, 12,13 забезпечується робота 6 автобусів з 15 і більше місць для сидіння." 
Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі - до 11.00 години 15 лютого 2019 року.Для отримання інформації про умови конкурсу, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62. Відділ транспорту та зв’язкуУЖКГ та Б Ніжинської міської ради   До відома мешканців багатоповерхових будинків


       Згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р. (далі – Закон) розрахунки за послуги водопостачання та водовідведення здійснюються на підставі приладів комерційного обліку Всі багатоповерхові будинки будуть обладнані лічильниками комерційного обліку(будинковими лічильниками)

З текстом Закону можна ознайомитися за посилання https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2119-19

                                                                                                                                      Адміністрація КП «НУВКГ»

                                                                   
                              До відома споживачів!

               Роз’яснюємо, що у зв’язку з набранням чинності Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р.  внесено низку змін до законодавчих актів України, зокрема до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо застосування штрафних санкцій до порушників-споживачів вимог Правил користування водою без приладів обліку, порушення вимог щодо комерційного обліку питної води,  а також за викрадення води шляхом її самовільного використання.

     

                                                               Адміністрація КП «НУВКГ»

 


До відома мешканців приватного сектора

На підставі Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII від 22.06.2017р., Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» №2918-III від 10.01.2002 року, Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  Вам необхідно самостійно в точці розподілу послуги водопостачання (на межі балансової належності мереж Водоканалу та споживача), або за згодою Водоканалу в місці входу водопровідного вводу на територію подвір’я або будинку  встановити прилад обліку води.

                                                           Адміністрація КП «НУВКГ»


Виконавчий комітет Ніжинської міської ради інформує:

Згідно «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011, 
з 18 січня 2018 року розпочинається оприлюднення містобудівної документації: «План червоних ліній міста Ніжин Чернігівської області по наступним вулицям: Прилуцька, Шевченка, Московська, Носівський Шлях, Генерала Корчагіна, Незалежності, Синяківська, Б.Хмельницького, Воздвиженська, Березанська, Борзнянський Шлях, Овдіївська, Набережна».
Розробник: ДП «НДПІ містобудування» ліцензія: серія АГ №576129.
Замовник: Управління житлово-комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради.
Підстава:Договір №2017-125

Даний проект знаходиться у відділі містобудування та архітектури Ніжинської міської ради (м. Ніжин, пл. Івана Франка,1 кім. 9А). Відповідальна: начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор виконавчого комітету Ніжинської міської ради  Мироненко В.Б.
Терміни оприлюднення: з 18.01.2019р. по 18.02.2019р.

Пропозиції до органу самоврядування (м.Ніжин, пл.Івана Франка, 1, кім.10, кім.32) щодо оприлюднення містобудівної документації: «План червоних ліній міста Ніжин Чернігівської області по наступним вулицям: Прилуцька, Шевченка, Московська, Носівський Шлях, Генерала Корчагіна, Незалежності,Синяківська, Б.Хмельницького, Воздвиженська, Березанська, Борзнянський Шлях, Овдіївська, Набережна» у вказані вище терміни мають право подавати:
     1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м. Ніжина;
     2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м. Ніжина;
     3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території  м. Ніжина; 
     4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію м. Ніжина; 
     5) народні депутати України, депутати відповідних  місцевих рад. 
     Пропозиції, подані особами, не визначеними вказаними вище пунктами або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної  діяльності" (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил» 

            Вказані в додатках схеми будуть надані для публікації в електронному варіанті.До уваги представників малого та середнього підприємництва!

 На офіційному сайті Ніжинської міської ради відкрита рубрика «Підприємництво», в якій представники бізнес спільноти міста мають можливість розмістити інформацію щодо вільних приміщень, які можуть бути надані орендодавцем в оренду для здійснення підприємницької діяльності орендоотримувачем.

Прохання надавати інформацію у вигляді таблиці відділу економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка, 1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com).

Працюємо разом!

 

№ з/п

Адреса розташування приміщення

Загальна площа

Орендодавець

(назва для юридичних осіб / ФОП , адреса, контактний телефон)

Примітки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  
ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМСТВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, УСТАНОВ, НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА НІЖИНА

для врахування в подальшій роботі 

З 28 грудня 2018 року Ніжинський об’єднаний міський військовий комісаріат перейменовано на 

Ніжинський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримкиПропонуємо школярам 4 локації та тематичні екскурсії:

 1. Відділ історії м. Ніжина НКМ ім. І. Спаського, вул. Батюка, 14, тел.: 7-12-68.

·Оглядова екскурсія по експозиціям відділу історії м. Ніжина.

·Археологічні дослідження в Ніжині на початку ХХІ ст.

·Повсякдення і традиції козацької Гетьманщини.

·В місті, де храмам тісно, а духові вільно.

·Вишиванка – то замріяна пісня.

2. Відділ НКМ ім. І. Спаського, вул. Батюка, 14, тел.: 2-31-28.

·Оглядова екскурсія по експозиціям відділу «Природа Приостер’я».

·Виставка «Джміль і бджілка».

3. Художній відділ НКМ ім. І. Спаського, вул. Батюка, 6, тел.: 7-32-96.

·Оглядова екскурсія по експозиціям художнього відділу.

·Виставка робіт учасників конкурсу «В гостях у казки».

·Виставка творчих робіт дітей та молоді з обмеженими фізичними властивостями «Повір у себе – і в тебе повірять інші».

·Виставка «З історії ялинкових прикрас».

4. Відділ «Поштова станція» НКМ ім. І. Спаського, вул. Поштова, 5 тел.: 2-54-95.

·Оглядова екскурсія по експозиціям відділу «Поштова станція».

·Виставка «Герої казок на поштових листівках».

·Виставка «Листи з України. Їх знають у світі…».

·Виставка «Я Вам пишу (і, більше того…). Таємний код листування закоханих».

 

Згідно рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради № 455 від 27.12.2018 року затверджено надання тимчасової платної послуги Ніжинського краєзнавчого музею імені Івана Спаського «Вартість вхідного квитка для школярів» у розмірі 2,00 грн.   для учнів загальноосвітніх шкіл міста протягом січня-лютого 2019 року.

 

         З повагою,

          в. о. директора НКМ ім. І. Спаського                                 Т.В. Брязкало Шановний підприємець!

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради оголошує початок прийому заяв та пропозицій щодо послуги з заправок картриджів тонером, технічне обслуговування принтерів та БФП на 2019 рік

З технічними та іншими вимогами щодо заправки картриджів тонером можете ознайомитися нижче.

1

HP LJ 1010/1012/1020 / Canon LBP-2900/MF-4018(100 г тонера)

2

HP LJ 1100/ LJ1102/1100А/ Canon LBP-810/LBP3010 (140 г тонера)

3

HP LJ 1160/1320 (135 г тонера)

4

HP LJ 1200 / Canon MF-3028 (150 г тонера)

5

HP LJ 2035 (120 г тонера)

6

HP LJ PI005 / Canon LBP-3010 (50 г тонера)

7

HP LJ 1505 (80 г тонера)

8

HP LJ P2015/2020 (120 г тонера)

9

MINOLTA PP1350/1300 (100 г тонера)

11

Canon LBP418DN (100 г тонера)

12

Canon MF211/MF216n/MF226dn/LBP151dw (150 г тонера)

13

Canon MF4018 (150 г тонера)

14

Canon MF3228 (150 г тонера)

15

SAMSUNG ML-1510/1710/1750 (60 г тонера)

Виробник тонера - Static Control або WWM. Кількість принтерів та МФУ близько - 50. Кількість може збільшуватись протягом року.

3.Строк надання послуги – Постачальник надає послуги з дати підписання договору і до 31 грудня 2019 року, після надання Замовником заявки.

4.Місце поставки товарів чи надання послуг: Послуги надаються після заявки Замовника в день надання заявки Замовника на території Замовника або у власному приміщенні з доставкою  за рахунок Постачальника щодня, крім суботи та неділі, з 9:00-16:00.

4.1.Заправка картриджів здійснюється з використанням оригінальних витратних матеріалів та запчастин.

На вимогу замовника виконавець протягом робочого дня зобов’язаний надати документи, що підтверджують заправку, картриджів з використанням оригінальних витратних матеріалів.

4.2.Виконавець повертає картриджі у світлозахисній упаковці.

4.3.Картриджі маркуються стікерами із зазначенням дати надання послуги.

4.4.Виконані роботи повинні відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки.

4.5.У вартість заправки картриджа мають входити наступні витратні матеріали: тонер, а також такі послуги: технічне обстеження, чистка картриджа від зайвого тонеру, засипка в картридж нового якісного тонера, заміна чи перепрограмування чипа (за необхідністю), тестування заправленого картриджа та кур’єрська доставка («двері-двері») пустих картриджів від замовника до виконавця, а також заправлених картриджів від виконавця до замовника.

4.6.Послуга заправки здійснюється частинами в кількості від одного картриджа в залежності від поточних потреб Замовника.

4.7.Якість друку перевіряється представником Виконавця послуг у приміщені та в присутності представника Замовника до моменту надання послуг та після моменту надання послуг.

4.8.У разі виявлення недоліків по якості Виконавець повинен усунути їх за власний рахунок протягом 1-го робочого дня.

4.9.У разі виявлення Замовником низької якості витратних матеріалів (тонера), Виконавець зобов’язаний відшкодувати Замовнику надану послугу у трьохкратному розмірі.

4.10.Відновлення працездатності картриджа за рахунок заміни необхідних деталей здійснюється Виконавцем за рахунок Замовника у разі виникнення такої потреби.

Послуга, що є предметом закупівлі, має чітко відповідати переліченим у цьому додатку технічним вимогам.                                                                 Шановний підприємець!

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради оголошує початок прийому заяв та пропозицій закупівлі протягом поточного року оргтехніки з наданням гарантійного та після гарантійного обслуговування, технічного обслуговування на 2019 рік

 ТЕХНІЧНІ ТА ІНШІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ

(придбання компютерів та обладнання) в

м. Ніжині для потреб працівників виконавчого комітету Ніжинської міської ради

I. Комп’ютер (системний блок) з наступними характеристикам:

1)Корпус: VingaCS104B-450W або еквівалент;

2)Процесор: чотири ядерний Intel core i5 не нижче 3.0 Ghz;

3)Материнська плата: Inte (Intel H110, Socket 1151) або еквівалент;

4)Тип оперативної пам'яті: DDR4 2133MHz HyperX FURY Black Kingston або еквівалент;

5)Об’єм оперативної пам’яті не нижче: 8Gb;

6) Жорсткий диск (HDD) не менше 500Gb: TOSHIBA або еквівалент;

7)Тип відеокарти: інтегрована;

8)Оптичний привід: DWD +/- RWLG або еквівалент;

9)Порти вводу/виведення на передній панелі: USB 2.0, USB 3.0, вихід/вхід для навушників з мікрофоном;

10)Блок живлення: потужністю не менше 450 ВА/Вт;

ІІ. Монітор: PHILIPS 223V 21.5" або  еквівалент.

ІІІ. Комплект (клавіатура та миша): Real-El Standard 505 Kit USB або Genius SlimStar C115 USB або еквівалент.

IV. Ліцензійна операційна система: Windows 7 Pro або Windows 10 Pro.

V. Багато функціональний пристрій (БФП) з відповідними характеристиками: Canon або HP або еквівалент.

1.Технологія друку: лазерний друк (ч/б)

2.Максимальна роздільна здатність друку: 600x600 dpi або більше

3. Якість друкування: до 1200 х 1200 dpi і вище

4.Мережеві інтерфейси: Wi-Fi, Ethernet,

5.Дуплекс

6.Кількість кольорів: 1 (чорний колір)

7.Формат матеріалів для друкування: A4, A5, B5, Legal, Letter, Executive та ін.

8.Підтримка Операційних систем: Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 8 / Windows 7 / Server 2012R2* / Server 2012* / Server 2008R2* / Server 2008* / Server 2003R2* / Server 2003* / Vista

VI. Мережевий фільтр на 5 розеток (довж. кабелю – 4,5 м.).

VII. Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) з комплектом кабелів: PowercomRPT-800AP або еквівалент.

VIII. Факсимільний апарат: PanasonicKX-FT984UA або еквівалент.

Гарантія на комп’ютери, монітори, ДБЖ, БФП, факсимільний апарат повинна складати не менш ніж 12 місяців, на інше обладнання в залежності від гарантії офіційного виробника, але не менше 1 місяця з моменту підписання сторонами акту прийому-передачі Товару (видаткової накладної на Товар).

Потенційний продавець повинен надати сертифікати якості Товару, гарантійний талон на Товар. Крім того, Продавець повинен мати сервісного інженера для гарантійного та після гарантійного обслуговування комп’ютерів.


КОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ

Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на об’єкти благоустрою за адресами: пл. Заньковецької поряд з будівлею ПАТ «Укртелеком» площею 8,0 кв.м. та вул. Шевченка (біля зупинки «Школа №9») орієнтованою площею 10,0 кв.м. щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж згідно з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою (268,06 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ).

Заяви для участі в конкурсі  (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються з 10.12.2018 року до  24.12.2018 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Конкурс відбудеться 26.12.2018 року на черговому засіданні комісії в кабінеті №42 виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1.

     Телефон для довідок: (04631) 7-14-12

     Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.

     Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»В рамках розвитку програми фінансування малого бізнесу щодо співпраці АТ «Ощадбанк» з підприємствами та фізичними особами-підприємцями м. Ніжина.

Фінансова підтримка для власної справи на вигідних умовах!

Ви зареєстрували бізнес більше року потому та Ваша власна справа потребує додаткового фінансування?

Мікрокредити – це прості кредити для бізнесу на суму до 5 млн.грн зі швидким рішенням про видачу та спрощеним пакетом документів.

Ощадбанк видає такі кредити в рамках програми підтримки підприємців «Будуй своє».

Звертайтесь до відділення Ощадбанку за адресою: м. Ніжин, вул. Шевченка,11. Ви отримаєте корисну інформацію, яка стане Вам в нагоді.
УВАГА !

На час проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Незалежності, на ділянці від перехресті з вул. Б. Хмельницького до перехрестя з вул. Синяківська, рух автобусів маршруту № 14 буде здійснюватися по вулицям Синяківська та Василівська та у зворотному напрямку. 


«Повір у себе – і  в тебе повірять інші!» - 2018

Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує ХVІІІ міський фестиваль художньої творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», який традиційно проводитиметься до Міжнародного дня інвалідів, 03.12.2018 року.

Центр запрошує до участі у фестивалі всіх бажаючих із числа дітей та молоді віком до 35 років включно - хто має статус дитини з інвалідністю, інваліда з дитинства І, ІІ, ІІІ гр. або особи з інвалідністю І, ІІ, ІІІ групи.

Положення про фестиваль додається: Положення про фестиваль


Інформація щодо реквізитів рахунків

Фінансове управління Ніжинської міської ради повторно нагадує, що з 02.07.2018 р. введені в дію нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі Казначейства України ( МФО – 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством України був встановлений  перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишалися активними для зарахування податків, зборів, платежів,   зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головного управління та які діяли до 11.09.2018р. (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 10.09.2018 р. Але проведений аналіз перерахування платежів показав що і на даний час є факти сплати платежів на рахунки для зарахування податків, зборів та платежів, які були відкриті до 11.09.2018 року.

Фінансове управління Ніжинської міської ради просить платників податків (суб’єктів господарювання)  забезпечити правильність сплати платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків в повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих  бюджетів розміщені на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області в розділі «Реквізити рахунків», надруковані у міській газеті «Вісті» № 25 від 15 червня 2018 року. А також можна ознайомитись з новими реквізитами у Фінансовому управлінні Ніжинської міської ради.


З 11 вересня була підключена централізована диспетчерська в місті Чернігові при обласному центрі експертної медичної допомоги та медицини катастроф.

Всі виклики від жителів міста та району приймаються саме в цій диспетчерській.

Ніжин не приймає викликів взагалі та не виїжджає на виклики громадян, які звертаються безпосередньо у відділення.

Всі хто потребує екстреної медичної допомоги можуть звертатися за єдиним номером телефону 103.

Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

 Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області, а саме:юридичні консультації, допомогу в оформленні документів,  представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

•              соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

•              визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

•              поновлення втрачених документів;

•              питання звільнення з підприємств в зоні проведення ООС;

•              спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;

•              реєстрація внутрішньо переміщених осіб;

•              права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;

•              порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.

Контакти приймальні:  м. Чернігів, вул. Гонча 57, 14000,

телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34.

 Проект «Захист прав, зменшення ризиків та посилення гуманітарного реагування ВПО та постраждалим від конфлікту в Україні» реалізується Данською Радою у справах біженців / Данською Групою з розмінування у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях (OFDA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 (05.10.2018)Інформація по справі № № 2540/3016/18

«У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа №2540/3016/18 за адміністративним позовом Шкурка М.П. до Ніжинської міської ради, відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради про визнання нечинною містобудівної документації «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області», затвердженої рішенням Ніжинської міської ради від 04.10.2017 року
№12-29/2017 в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016 та встановити в межах такої земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, такий тип територіально-планувальних зон як Садибна забудова Ж-1; зобов’язати відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області надати Шкурку Миколі Пантелійовичу будівельний паспорт забудови земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, згідно проекту реконструкції нежитлових будівель під індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі.

Оскаржується рішення Ніжинської міської ради Чернігівської області від 04.10.2017 року №12-29/2017 «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області» (в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016).

Адміністративна справа №2540/3016/18 розглядатиметься 04 жовтня
2018 року о 10.00 у приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 16».

(17.09.2018)