Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

ОГОЛОШЕННЯ


До уваги старшокласників, їх батьків та педагогів!

14 грудня 2018 року об 11.00 в новому корпусі Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя розпочне свою роботу «ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ» для старшокласників шкіл Ніжина та району. На Вас чекають  презентації навчальних закладів міста. Тут Ви зможете отримати інформацію про стан місцевого ринку праці, зустрітися з роботодавцями міста та району, пройти профорієнтаційне тестування.

                                                            Ніжинська філія Чернігівського

                                                                      обласного центру зайнятості
КОНКУРС НА ОБ`ЄКТИ

Згідно з рішенням комісії з погодження розміщення тимчасових споруд та засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі на об’єктах благоустрою оголошено конкурс на об’єкти благоустрою за адресами: пл. Заньковецької поряд з будівлею ПАТ «Укртелеком» площею 8,0 кв.м. та вул. Шевченка (біля зупинки «Школа №9») орієнтованою площею 10,0 кв.м. щодо розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Комісія з погодження розгляне пропозиції замовників надані на засідання комісії в запечатаних конвертах у їх присутності. Переможцем буде той, хто запропонував найбільшу ціну за 1 кв.м., але не меншу, ніж згідно з розрахунком пайової участі в утриманні об’єкту благоустрою (268,06 грн./міс. за 1 кв.м. з ПДВ).

Заяви для участі в конкурсі  (з повним пакетом документів на розміщення тимчасового об’єкта) приймаються з 10.12.2018 року до  24.12.2018 року в каб. №10 виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Конкурс відбудеться 26.12.2018 року на черговому засіданні комісії в кабінеті №42 виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області за адресою: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1.

     Телефон для довідок: (04631) 7-14-12

     Додаткова інформація за адресою: м. Ніжин, вул. Яворського, 3.

     Уповноважений орган КП «Оренда комунального майна»В рамках розвитку програми фінансування малого бізнесу щодо співпраці АТ «Ощадбанк» з підприємствами та фізичними особами-підприємцями м. Ніжина.

Фінансова підтримка для власної справи на вигідних умовах!

Ви зареєстрували бізнес більше року потому та Ваша власна справа потребує додаткового фінансування?

Мікрокредити – це прості кредити для бізнесу на суму до 5 млн.грн зі швидким рішенням про видачу та спрощеним пакетом документів.

Ощадбанк видає такі кредити в рамках програми підтримки підприємців «Будуй своє».

Звертайтесь до відділення Ощадбанку за адресою: м. Ніжин, вул. Шевченка,11. Ви отримаєте корисну інформацію, яка стане Вам в нагоді.
УВАГА!

Ніжинський РЕМ повідомляє що в період з 12.11.2018 року по 12.12.2018 року буде проводитись заміна силового трансформатора на ПС-35 «Міська» Т-1. У зв’язку з цим зменшиться надійність енерго забезпечення промислових та побутових споживачів м. Ніжин. При можливому аварійному відключенні лінії 10 КВ ліквідація пошкодження дещо буде затягнута в часі. Адміністрація Ніжинського РЕМ просить віднестись з порозумінням до даної ситуації.

15.11.2018
УВАГА !

На час проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Незалежності, на ділянці від перехресті з вул. Б. Хмельницького до перехрестя з вул. Синяківська, рух автобусів маршруту № 14 буде здійснюватися по вулицям Синяківська та Василівська та у зворотному напрямку. 


«Повір у себе – і  в тебе повірять інші!» - 2018

Ніжинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує ХVІІІ міський фестиваль художньої творчості дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе – і в тебе повірять інші!», який традиційно проводитиметься до Міжнародного дня інвалідів, 03.12.2018 року.

Центр запрошує до участі у фестивалі всіх бажаючих із числа дітей та молоді віком до 35 років включно - хто має статус дитини з інвалідністю, інваліда з дитинства І, ІІ, ІІІ гр. або особи з інвалідністю І, ІІ, ІІІ групи.

Положення про фестиваль додається: Положення про фестиваль


Інформація щодо реквізитів рахунків

Фінансове управління Ніжинської міської ради повторно нагадує, що з 02.07.2018 р. введені в дію нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі Казначейства України ( МФО – 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством України був встановлений  перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишалися активними для зарахування податків, зборів, платежів,   зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головного управління та які діяли до 11.09.2018р. (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчився 10.09.2018 р. Але проведений аналіз перерахування платежів показав що і на даний час є факти сплати платежів на рахунки для зарахування податків, зборів та платежів, які були відкриті до 11.09.2018 року.

Фінансове управління Ніжинської міської ради просить платників податків (суб’єктів господарювання)  забезпечити правильність сплати платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків в повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих  бюджетів розміщені на Веб – сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області в розділі «Реквізити рахунків», надруковані у міській газеті «Вісті» № 25 від 15 червня 2018 року. А також можна ознайомитись з новими реквізитами у Фінансовому управлінні Ніжинської міської ради.


З 11 вересня була підключена централізована диспетчерська в місті Чернігові при обласному центрі експертної медичної допомоги та медицини катастроф.

Всі виклики від жителів міста та району приймаються саме в цій диспетчерській.

Ніжин не приймає викликів взагалі та не виїжджає на виклики громадян, які звертаються безпосередньо у відділення.

Всі хто потребує екстреної медичної допомоги можуть звертатися за єдиним номером телефону 103.
До відома мешканців міста!

«КП «Ніжинське управління водопровідно-каналізаційного господарства» повідомляє, що згідно закону України «Про забезпечення санітарного  та епідеміологічного благополуччя населення» відповідно до плану-графіку  з 08 жовтня 2018 року по 30 жовтня  2018 року, з 09 год. ранку до 01  год. ночі буде проводитись промивка водопровідних мереж, в зв’язку з чим можливе погіршення якості води, пониження тиску в мережі та розливи в місцях промивання.

Звертаємо Вашу увагу, що промивання внутрішньо будинкових мереж здійснюється організаціями та об’єднаннями, на балансі яких вони знаходяться (ЖЕК, ЖБК, ОСББ)».


Адміністрація  КП «НУВКГ»
Безоплатна правова допомога вимушеним переселенцям на Чернігівщині

 Юристи Чернігівського громадського комітету захисту прав людини безкоштовно надають повний спектр юридичної підтримки для внутрішньо переміщених осіб в Чернігівській області, а саме:юридичні консультації, допомогу в оформленні документів,  представництво інтересів в суді.

Основні питання, по яким надається юридична допомога:

•              соціальні права і гарантії внутрішньо переміщених осіб;

•              визнання фактів смерті, народження, реєстрації;

•              поновлення втрачених документів;

•              питання звільнення з підприємств в зоні проведення ООС;

•              спадкові питання внутрішньо переміщених осіб;

•              реєстрація внутрішньо переміщених осіб;

•              права та обов`язки внутрішньо переміщених осіб;

•              порядок надання адресної допомоги переміщеним особам.

Контакти приймальні:  м. Чернігів, вул. Гонча 57, 14000,

телефон «гарячої лінії»: (0462) 612-532; 063-959-35-34.

 Проект «Захист прав, зменшення ризиків та посилення гуманітарного реагування ВПО та постраждалим від конфлікту в Україні» реалізується Данською Радою у справах біженців / Данською Групою з розмінування у партнерстві з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за фінансової підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях (OFDA) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 (05.10.2018)Яка ідея змінить твоє місто?

 
Вперше в Україні, у рамках Міжнародного саміту мерів, який пройде 9 жовтня 2018 року, Western NIS Enterprise Fund започатковує соціальну кампанію «Яка ідея змінить твоє місто?». 

Кампанія проводиться з метою залучення громадян, спільнот та бізнесу для генерування і в подальшому впровадження ідей, які змінюватимуть наші міста. Мешканці українських міст та містечок зможуть подати власну ідею на сайті Міжнародного саміту мерів – ​http://internationalmayorssummit.com та в соціальних мережах, додавши ідею за ​хештегом ​#моя​ідея​моє​місто​. Усі подані ідеї будуть передані мерам міст для подальшого розгляду і впровадження, а автори трьох найкращих ідей представлять їх на Саміті особисто.

Правила Конкурсу:

1. Зайти на сайт Міжнародного саміту мерів www.internationalmayorssummit.com;

2. Подати ідею у розділі КОНКУРС до 1 жовтня 2018 року;

3. Дочекатися відбору. Автори трьох кращих ідей стануть учасниками саміту мерів і зможуть представити власні стенди з ідеями змін та поспілкуватися з мерами на Саміті 9 жовтня;

Міжнародний саміт мерів – щорічний захід, що об’єднує мерів міст, керівників органів місцевого самоврядування та експертів з місцевого розвитку задля створення міжнародної платформи, що сприятиме інноваціям та якісному управлінню містами задля підвищення якості життя громадян.

(21.09.2018)


Інформація по справі № № 2540/3016/18

«У провадженні Чернігівського окружного адміністративного суду перебуває справа №2540/3016/18 за адміністративним позовом Шкурка М.П. до Ніжинської міської ради, відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради про визнання нечинною містобудівної документації «План зонування території (зонінг) міста Ніжин Чернігівської області», затвердженої рішенням Ніжинської міської ради від 04.10.2017 року
№12-29/2017 в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016 та встановити в межах такої земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, такий тип територіально-планувальних зон як Садибна забудова Ж-1; зобов’язати відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області надати Шкурку Миколі Пантелійовичу будівельний паспорт забудови земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016, згідно проекту реконструкції нежитлових будівель під індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі.

Оскаржується рішення Ніжинської міської ради Чернігівської області від 04.10.2017 року №12-29/2017 «Про затвердження містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Ніжин Чернігівської області» (в частині встановлення такого типу територіально-планувальних зон як Торгівельна зона Г-6 в межах земельної ділянки за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 30, кадастровий номер: 7410400000:01:017:0016).

Адміністративна справа №2540/3016/18 розглядатиметься 04 жовтня
2018 року о 10.00 у приміщенні Чернігівського окружного адміністративного суду за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 16».

(17.09.2018)