Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Підприємництво

До уваги виробників продовольчих та промислових товарів!!!
Виконавчий комітет Ніжинської міської ради повідомляє, що на виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 №6-7/VII (зі змінами), в області з 12 липня по 11 серпня 2019 року планується проведення щорічного обласного конкурсу «Кращий товар Чернігівщини» - 2019 (далі – Конкурс).

Про оголошення початку Конкурсу буде повідомлено на офіційних сайтах Чернігівської обласної державної адміністрації та Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

З умовами та строками проведення Конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне».

Зацікавлених осіб щодо участі у Конкурсі, просимо в термін до 15 липня 2019 року повідомити відділ економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка,1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com )

Відділ економіки 


До уваги суб’єктів господарювання, громадських організацій підприємців, організацій роботодавців та об’єднань підприємців міста Ніжина !           

З 4 по 24 червня 2019 року здійснюється прийом заяв для формування нового складу Ради підприємців при Ніжинській міській раді. Відповідно до Положення про Раду підприємців при Ніжинській міській раді (рішення Ніжинської міської ради від 15 липня 2016 року №7-13/2016 «Про затвердження Положення про Раду підприємців при Ніжинській міській раді») склад Ради формується із числа суб'єктів господарювання, громадських організацій підприємців, об'єднань підприємців, організацій роботодавців міста Ніжина. 

Заяви подаються в довільній формі на ім’я міського голови. 

До заяви додаються: 

-                            витяг з протоколу зборів про визначення кандидатури для членства у Раді підприємців (для юридичних осіб);

-                            копії документів, що підтверджують легалізацію.  

Просимо надавати заяви в довільній формі до виконавчого комітету Ніжинської міської ради на ім’я  міського голови.

Адреса: м. Ніжин, пл. імені Івана Франка, 1, каб. № 10, каб. №32. 

Телефон для довідок 2-53-36 (відділ економіки).   
До уваги представників малого та середнього підприємництва!   На офіційному сайті Ніжинської міської ради відкрита рубрика «Підприємництво», в якій представники бізнес спільноти міста мають можливість розмістити інформацію щодо вільних приміщень, які можуть бути надані орендодавцем в оренду для здійснення підприємницької діяльності орендоотримувачем. Прохання надавати інформацію у вигляді таблиці відділу економіки виконавчого комітету Ніжинської міської ради (площа імені Івана Франка, 1, кім. 57, тел. 2-53-36, e-mail: nizhynekonomika@gmail.com). Працюємо разом!  

№ з/п Адреса розташування приміщення Загальна площа Орендодавець (назва для юридичних осіб / ФОП , адреса, контактний телефон) Примітки
         
         
         

ПРОГРАМА розвитку малого та середнього підприємництва у місті Ніжині на 2017-2020 рокиПро затвердження оперативної цілі щодо розвитку малого та середнього підприємництва  в Стратегії  розвитку міста Ніжина
Обговорення концепту створення Інформаційного порталу для МСП

Грантовий Дайджест "Будь у курсі подій - дій" на червень 2019 рік
Грантовий Дайджест "Будь у курсі подій - дій" на травень 2019 рік