Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні у малій залі міської ради відбулось засідання чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови Григорія Олійника.

На  розгляді були наступні проекти рішень:

1.     Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2018 році за рахунок коштів міського бюджету.

2.    Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних  навчальних закладах.

3.    Про видалення зелених насаджень на території м. Ніжина.

4.    Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво та постачання теплової енергії, що виробляється в установках з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «Чернігівська теплопостачальна компанія».

5.    Про надання дозволу на переобладнання, перепланування у будівлях та оформлення технічної документації.

6.    Про фінансування робіт з поточного ремонту протирадіаційного укриття № 957999 по вул. Московській, 13-Б.

7.    Про результати роботи виконавчого комітету Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання у 2017 році.

8.    Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.

9.    Про виділення коштів на придбання ритуального вінка.

10.Про відзначення Подяками та Почесними грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Різне.

Відразу розпочали обговорення проектів рішень. Більшість з них мали технічний характер і були прийняті  членами виконавчого комітету одноголосно.

Жваві обговорення викликав проект рішення, представлений  начальником управління освіти Станіславом Крапив’янським «Про встановлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних  навчальних закладах». Згідно з цим проектом рішення пропонується звільнити від батьківської плати сім’ї, які мають 3-х і більше неповнолітніх  дітей. Також не брати плату за харчування дітей у санаторному дошкільному закладі для дітей з малими та затухаючими формами туберкульозу (ДНЗ № 2), у спеціальних групах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку (ДНЗ № 17, 21);  з батьків, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС; за харчування дітей, батьки яких  є учасниками бойових дій у східних регіонах  України,  дітей загиблих батьків під час  воєнних дій; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків. Від плати за харчування дітей також   звільняються батьки або особи, що їх замінюють, у сім’ях, де сукупний дохід на кожного члена  за попередній квартал не перевищував прожиткового мінімуму, який щороку установлюється законом України “Про Державний бюджет України”. Підставою для звільнення є довідки про сукупний дохід кожного члена сім’ї за попередній квартал, а також акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та довідки про склад сім’ї.

Наприкінці Григорій Миколайович перевірив виконання протокольних доручень, даних на минулому засіданні.Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю 


Стаття прочитана 367 рази