Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Відбулось засідання депутатської соціальної комісії

23 квітня відбулася постійна комісії міської ради з питань соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту під головуванням Володимира Короля. На засідання комісії були присутні секретар міської ради Валерій Салогуб, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Дзюба, головний лікар Ніжинської центральної міської лікарні імені М.Галицького Олександр Костирко.

На порядок денний було винесено розгляд проектів рішень поданих на чергову п’ятдесят четверту сесію Ніжинської міської ради. 

У процесі розгляду проекту рішення "Про ліквідацію Ніжинської загальноосвітньої школи І ступеня №8 Ніжинської міської ради Чернігівської області" члени комісії підтримали ініціативу створення на базі школи дошкільного навчального закладу, а також вирішили звернутися до транспортного відділу управління житлово-комунального господарства та будівництва з питанням забезпечення перевезення учнів із району проживання до інших шкіл шляхом внесення до графіку руху додаткового транспортного засобу в ранковий та післяурочний час. 

У різному члени комісії особливу увагу приділили листу Олександра Костирка, який проінформував про працюючих у підпорядкованому йому медичному закладі лікарів-інтернів у яких термін навчання закінчується у 2019-2020 роках. Щоб втримати їх у Ніжині він надав конструктивну пропозицію щодо забезпечення їх житлом за рахунок виділення нежитлових приміщень, що знаходяться на балансі Ніжинської міської ради та які за технічними нормативами можливо переобладнати під службове житло. Навіть за умови виконання лікарями переобладнання за власний рахунок це буде прийнятна пропозиція для збереження медичного потенціалу у місті. Дана пропозиція також була підтримана членами депутатської комісії. 

 Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікаці з громадськістю
Стаття прочитана 135 рази