Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

 • Нарада з благоустрою міста
  05.07.2019
  Відбулась робоча нарада з питань благоустрою міста Ніжина під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника. У засіданні також взяли участь міський голова Анатолій Лінник, радник міського голови Сергій Осадчий, начальник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислав Корман, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Анатолій Кушніренко, головний спеціаліст відділу з благоустрою Оленксандр Дорошенко, начальник відділу з ОСН Наталія Бойко та начальник відділу містобудування та архітектури, головний архітектор Вікторія Мироненко.
 • До уваги мешканців Ніжинської МОТГ
  05.07.2019
  Серед небезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолистна.
 • Відбувся особистий прийом громадян
  05.07.2019
  05 липня відбувся особистий прийом громадян міським головою Анатолієм Лінником на якому також були присутні начальник сектора з питань претензійно-позовної роботи та запобігання корупції відділу юридично-кадрового забезпечення Євгенія Копилова, начальник відділу квартирного обліку, приватизації житла та ведення реєстру територіальної громади Оксана Лях, директор КП «СЕЗ» Микола Борисенко, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, представник газового господарства та головний спеціаліст сектора з питань прийому та звернення громадян Юлія Пижова. На прийомі було 8 заявників.
 • Літня археологічна школа - 2019: результати та досягнення
  04.07.2019
  З  4 по 18 червня 2019 року на базі ніжинської археологічної експедиції, в рамках виконання «Цільової програми проведення археологічних досліджень в  місті Ніжин на 2017 – 2021 роки»,  пройшла, вже традиційна,  літня археологічна школа.
 • Представник посольства Японії відвідала медичні заклади Ніжинської ОТГ
  03.07.2019
  3 липня представник посольства Японії Анна Бушма відвідала Ніжинську міську центральну лікарню ім.Миколи Галицького та пологовий будинок для детального вивчення потреб закладів у рамках другого етапу конкурсного відбору на отримання грантової допомоги за програмою КУСАНОНЕ.

 • Виїзне засідання (Графський парк)
  03.07.2019
  На виконання розпорядження міського голови від 20.06.2019 №159 «Про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміського свята Івана Купала», розпорядження міського голови від 27.06.2019 №166 «Про проведення загальноміського свята Івана Купала» та рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради від 27.06.2019 №210 «Про організацію проведення в місті Ніжині ярмарку до загальноміського свята Івана Купала» 3 липня відбулося виїзне засідання робочої групи з підготовки та проведення загальноміського свята Івана Купала в Графському парку.
 • Працівників відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради привітали з професійним святом
  02.07.2019
  З професійним святом міський голова Анатолій Лінник та перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник привітали працівників відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ніжинської міської ради
 • Засідання робочої групи з виходом на місце (парк Шевченка)
  02.07.2019
  Відповідно до розпорядження міського голови від 18 червня 2019 №153 «Про створення робочої групи з проведення фактичного обліку майна, що знаходиться на території парку ім.Шевченка, розташованого за адресою: м.Ніжин, вул.Шевченка, 12а» 01 липня голова робочої групи перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник  провів засідання з виходом на місце (парк ім.Т.Г.Шевченка) для перевірки майна комунальної власності та ефективність його використання.
 • Звернення до кандидатів в народні депутати України по 209-му виборчому округу
  01.07.2019
  Розуміючи важливість виборів до Верховної Ради, усвідомлюючи, що новообраний парламент буде вирішувати найскладніші питання, що визначатимуть подальшу долю України, депутати Ніжинської міської ради пропонують Вам публічно оголосити свою позицію з наступних питань:
 • Розширена оперативна нарада при міському голові
  01.07.2019
  01 липня у великій залі міської ради відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Архів