Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

 • Об’єднання Липіврізької сільської ради з Ніжинською міською об’єднаною територіальною громадаю
  05.06.2019
  04 травня у малій залі Ніжинської ради відбулася перша зустріч очільників міста з представниками Липіврізької сільської ради.
 • Поточний ремонт доріг
  03.06.2019
  Поточний ремонт доріг та дорожніх споруд — це виконання робіт по усуненню дрібних пошкоджень проїжджої частини, земляного полотна, водовідводу, штучних, зміцнювальних, захисних, регуляційних споруд, громадських будівель, елементів обстановки дороги, з'їздів та переїздів, що виникають у процесі експлуатації, утримання в порядку конструктивних елементів дороги та дорожніх споруд.
 • Святкування Дня захисту дітей
  03.06.2019
  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.
 • Розширена нарада при міському голові
  03.06.2019
  03 червня у великій залі міської ради відбулась розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
 • Відбулися спортивні заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей
  02.06.2019
  2 червня у рамках свята відбулася презентація трьох видів спорту – перший в історії м. Ніжина Відкритий кубок з пляжної боротьби серед юнаків, Відкритий кубок міста з футболу серед юнаків, Спортивно-розважальний захід «Вело Україна».
 • Талановиті діти-зірочки із багатодітних родин Ніжина
  31.05.2019
  30 травня 2019 року у Чернігові відбувся щорічний Обласний конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини»
 • ІІ міський фестиваль-конкурс дитячої пісні «Перші промінці»
  31.05.2019
  31 травня Ніжинський Будинок Дітей та юнацтва зібрав учасників ІІ міського фестивалю-конкурсу дитячої пісні «Перші промінці» присвяченого Міжнародному Дню захисту дітей.
 • Перевірка готовності водного об’єкта до відпочинку
  31.05.2019
  16 травня 2019 року на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення №153 «Про заходи щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах міста». Відповідно до нього місцем відпочинку людей на воді в 2019 році визначили лівий берег р.Остер в районі вул.Коцюбинського (50м від гідроспоруди – 150м від гідроспоруди) в період з 01 червня по 31 серпня. 
 • Нарада з благоустрою міста
  31.05.2019
  Відбулась робоча нарада з питань благоустрою міста Ніжина під головуванням міського голови Анатолія Лінника. У засіданні також взяли участь депутат обласної ради Сергій Охонько, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Дзюба, радний міського голови Сергій Осадчий, начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко, начальник відділу інвестицій та розвитку інфраструктури Денис Ворона, начальник комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» Владислав Корман, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Анатолій Кушніренко, головний спеціаліст відділу з благоустрою Олександр Дорошенко, представник Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко, приватний підприємець Олександр Андрійченко та ЗМІ.
 • Особистий прийом громадян
  31.05.2019
  30 травня відбувся особистий прийом громадян міським головою Анатолієм Лінником

Архів