Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Засідання міської комісії з питань безпечної життєдіяльності населення

23 січня відбулось засідання міської комісії з питань безпечної життєдіяльності населення під керівництвом першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Головним питанням порядку денного було стан захворюваності в місті на гострі респіраторні інфекції, грип та заходи щодо їх профілактики.

Обговоривши стан захворюваності населення міста на ГРІ та грип комісія, вирішила:

1. Головному лікарю КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького» Олександру Костирку, Головному лікарю КНП «Ніжинський міський центр первинної медико – санітарної допомоги»  Оксані Калініченко, завідуючому  Ніжинським міськрайонним відділом ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України»  Юрію Наріжному, начальнику управління освіти Станіславу Крапивянському, начальнику управління культури та туризму Тетяні Бассак, керівникам  всіх навчальних закладів, установ та організацій, які розміщені на території м. Ніжина, ввести в дію «Комплексний план протиепідемічних заходів по профілактиці грипу та гострих респіраторних  інфекцій по м. Ніжин на 2018 – 2019 рік» розділ  «Епідемічний період» з  23 січня по 01 лютого 2019 року.

2. Керівнику управління освіти (Крапивянський С.М.), керівникам вищих навчальних закладів І – ІУ рівнів акредитації, керівникам професійно – технічних навчальних закладів організувати щоденний моніторинг стану захворюваності вихованців дошкільних навчальних закладів, студентів, учнів, письмово інформувати завідувача Ніжинського міськрайонного відділу ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України», начальника Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби України в Чернігівській області та рекомендувати вводити обмежувальні заходи в залежності від рівня захворюваності.

3. Керівникам підприємств, установ, організацій обмежити проведення масових заходів серед всіх категорій населення з метою попередження розповсюдження захворювання на гострі респіраторні інфекції.

4. Керівникам підприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів, організувати проведення вологого прибирання пасажирського транспорту після закінчення робочої зміни з використанням засобів дезінфекції та заборонити вихід на лінію автобусів (мікроавтобусів) з несправною опалювальною системою.

5. Керівникам закладів торгівлі, громадського харчування, сфери обслуговування населення забезпечити проведення профілактичних дезінфекційних заходів.

6. Зобов’язати працівників дитячих дошкільних закладів, закладів торгівля, громадського харчування, зв’язку, транспорту та інших громадських установ дотримуватись «маскового режиму».

7. Запропонувати міським ЗМІ та інтернет - виданням активізувати просвітницьку роботу з населенням щодо проведення індивідуальних щеплень проти ГРІ та грипу, дотримання правил особистої гігієни, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою.

Не слід забувати і про неспецифічну профілактику грипу та ГРІ: уникати скупчення людей, контакту з хворими, переохолодження або перегрівання, перевтоми, мити руки, обов’язково включати до раціону продукти з підвищеним вмістом вітаміну С.

Не останнє місце займає і санітарно-освітня робота серед населення шляхом розміщення у загальнодоступних місцях інформації з профілактики грипу та ГРІ.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи 

та комунікацій з громадськістю

Стаття прочитана 473 рази