Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

 • Вшанували пам'ять Героїв Крут
  29.01.2020
  Сьогодні, 29 січня, відбувся мітинг-реквієм для вшанування пам’яті Героїв Крут.
 • Звернення міського голови Анатолія Лінника та секретаря Ніжинської міської ради Валерія Салогуба з нагоди вшанування пам’яті героїв Крут!
  29.01.2020
  Їх було кілька сотень – студенти та гімназисти. Проти них були тисячі солдат, фронтовиків та матросів більшовицької армії. Той нерівний бій під Крутами на чотири дні віддалив захоплення Києва й дав час для укладання Брест-Литовського миру – міжнародного визнання української незалежності.
 • Студентам НДУ ім. Гоголя вручили дипломи з відзнакою
  28.01.2020

  Сьогодні, 28 січня, в актовій залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя студентам ВНЗ вручили дипломи з відзнакою. На урочистій події були присутні міський голова Анатолій Лінник та секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб.

 • Вшанували пам’ять жертв Голокосту
  27.01.2020
  Сьогодні, 27 січня, біля меморіального знаку жертвам Голокосту на околиці Ніжина, відбувся мітинг та урочисте покладання квітів до Групи братських могил мирних жителів, розстріляних фашистами в 1941 – 1943 рр. з нагоди вшанування Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.
 • Щотижнева оперативна нарада при міському голові
  27.01.2020
  Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.
 • Робочий візит директора Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторії Мілютіної
  27.01.2020
  25 січня з робочим візитом в Ніжинській ОТГ перебувала директорка Північного міжрегіонального департаменту Вікторія Мілютіна разом з начальником управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Петром Гармашом. Мета візиту - готовність лікарень до реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування. Зустріли поважних гостей міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Дзюба, директор (головний лікар)  КНП «Ніжинської центральної лікарні ім.Миколи Галицького» Олександр Костирко, медичний директор КНП «Ніжинської центральної лікарні ім.Миколи Галицького» Олена Шейко, завідуюча поліклінічним відділення Лариса Однодворець, директор (головний лікар) Ніжинського міського пологового будинку Валерій Якуба.
 • Звернення міського голови Анатолія Лінника та секретаря Ніжиської міської ради Валерія Салогуба з нагоди Дня пам’яті жертв Голокосту
  27.01.2020
  27 січня Україна разом з усім світом вшановує пам'ять жертв Голокосту – найжахливішого злочину нацистів, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин.
 • ЗНАЙОМИМОСЬ ЗІ СТИПЕНДІАТАМИ І півріччя 2020 року!
  24.01.2020
  Нещодавно на засіданні виконавчого комітету Ніжинської міської ради було затверджене рішення від 23 січня 2020 року № 17 "Про затвердження кандидатур на отримання стипендій обдарованою учнівською та студентською молоддю міста на І півріччя 2020 року». Це значить, що 6 місяців 2020 року, 8 найкращих представників з числа учнів та студентів міста будуть мати фінансову підтримку від Ніжинської міської ради для розвитку своїх талантів, розширення своїх можливостей, досягнення нових успіхів.
 • Безпека і комфорт пасажирів в пріоритеті міської влади
  24.01.2020
  Під час обговорення правил перевезень міський голова Анатолій Лінник акцентував увагу перевізників на те, що жоден автобус із одними вхідними дверима не повинен курсувати маршрутом. Також постає необхідність у залученні на маршрути автобусів з більшою кількістю пасажирських місць.
 • На нараді з благоустрою обговорили реставрацію флігеля Поштової станції
  24.01.2020
  24 січня відбулась робоча нарада з питань благоустрою міста Ніжина під головуванням міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника. У засіданні взяли участь міський голова Анатолій Лінник, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко, директор КП «ВУКГ» Владислав Корман, начальник управління комунального майна та земельних відносин Ірина Онокало, начальник відділу з благоустрою, роботи з органами самоорганізації населення та взаємодії з правоохоронними органами Наталія Бойко, головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Алла Попик та директор краєзнавчого музею ім. І. Спаського Геннадій Дудченко.

Архів