Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Анонси:

Спортивні новини Ніжина

Турнір з паркового волейболу до Дня Незалежності України

23 серпня 2018 року на спортивному майданчику за адресою: вул. Незалежності, 21А, Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був проведений турнір з паркового волейболу до Дня Незалежності України. 3 місце зайняла команда «Шквал» - Сергієнко С., Кононенко О., Козирь Є., Гудзенко М. 2 місце зайняла команда «ДЮСШ» - Халанський Д., Ларін І., Ларін О., Петренко О. Переможцями змагань стала команда «Dreamteam» - Полівко О., Бочковський Д., Грицан В., Соколовський Д. Вітаємо переможців та призерів змагань.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Кубок з вуличного футболю

08 вересня 2018 року за підтримки Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» на міському стадіоні «Спартак» відбувся Кубок з вуличного футболу до Дня фізичної культури та спорту. Перше місце зайняла команда «Coca-Cola». Найкращим воротарем став Рожовець Данило, найкращим захисником – Гриценко Ростислав, та найкращим гравцем – Нагорний Роман. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та вражень. Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».