Анонси:

Спортивні новини Ніжина

ВІТАЄМО!

Ніжинські самбісти вибороли перші місця на Кубку України

У період з 2 по 3 листопада у місті Ірпінь, Київської області проходив Кубок України  з бойового самбо серед юніорів та дорослих.

Місто Ніжин представляли вихованці Ніжинської КДЮСШ ФСТ "Спартак", тренери Олександр Васильєв та Павло Кудлай. В особистому заліку спортсмени показали наступні результати

Серед юніорів - у в/к 74 кг - Полівко Нікіта виборов І місце (3 перемоги) загальний час, менше 1 хвилини, у в/к 82 кг Кубрак Іван - ІІ місце ( 2 перемоги, 1 поразка).

Серед дорослих - в/к 68 кг - Григор Максим виборов ІІ місце (3 премоги, 1 поразка), Шило Максим - у в/к 82 кг - І місце (5 перемог).
Шило Максим у складі збірної України буде готуватись до чемпіонату Світу, що пройде у грудні місяці.

Турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва

15 жовтня 2018 року відбувся фізкультурно-патріотичний турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисника України та Дню українського козацтва. Організаторами даного турніру виступили Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» та Федерація футболу м. Ніжина. В турнірі прийняло участь 4 команди.

4 місце зайняла команда – ПАТРІОТ-НІЖИН, 3 місце – ПАТРІОТ-КУЛИКІВКА, 2 місце – БЛАГОВІСТ-НІЖИН, та переможцями турніру стала команда – ВЕТЕРАН-БОРЗНА. Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями від МЦ «Спорт для всіх», та подарунками від Федерації футболу м. Ніжина.

Висловлюємо вдячність всім командам за участь в даних змаганнях та дякуємо всім, хто долучився до організації даного турніру. Бажаємо призерам та переможцям успіхів та нових звершень.

Міський центр «Спорт для всіх»

Спортивне свято, присвячене Дню захисника України

12 жовтня 2018 року Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради та ЗОШ №15 було організовано та проведено спортивне свято, до Дня захисника України в спортивному залі ЗОШ №15. В змаганнях Брали участь хлопці 9, 10 та 11-х класів ЗОШ №15.

3 місце зайняла команда 11-го класу. 2 місце – 10 клас. Та в боротьбі за перше місце перемога дісталась команді збірних 9-х класів. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

З Днем захисника України! Нехай хлопці зростають справжніми чоловіками.

Турнір з паркового волейболу до Дня Незалежності України

23 серпня 2018 року на спортивному майданчику за адресою: вул. Незалежності, 21А, Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був проведений турнір з паркового волейболу до Дня Незалежності України. 3 місце зайняла команда «Шквал» - Сергієнко С., Кононенко О., Козирь Є., Гудзенко М. 2 місце зайняла команда «ДЮСШ» - Халанський Д., Ларін І., Ларін О., Петренко О. Переможцями змагань стала команда «Dreamteam» - Полівко О., Бочковський Д., Грицан В., Соколовський Д. Вітаємо переможців та призерів змагань.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх»

Кубок з вуличного футболю

08 вересня 2018 року за підтримки Міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» на міському стадіоні «Спартак» відбувся Кубок з вуличного футболу до Дня фізичної культури та спорту. Перше місце зайняла команда «Coca-Cola». Найкращим воротарем став Рожовець Данило, найкращим захисником – Гриценко Ростислав, та найкращим гравцем – Нагорний Роман. Всі учасники отримали багато позитивних емоцій та вражень. Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень.

Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх».