16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7 19 11, 7 19 51, 15 80
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  136
 • Переглядів:
  195447
 • Візитів сьогодні:
  6046
 • Візитів всього:
  99239

Міський центр фізичного здоров'я "Спорт для всіх" Ніжинської міської ради Чернігівської області

Звіт про виконану роботу Міським центром фізичного здоров’я «Спорт для всіх» з 01.01.2017 рік по 31.12.2017 рік


Чемпіонат міста Ніжина з тенісу серед чоловіків

 10 – 11 березня 2018 року  в спортивній залі Міського центру фізичного здоров’я  «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради відбувся  Чемпіонат міста Ніжина з тенісу серед чоловіків . В Чемпіонаті   взяли участь  15 найсильніших тенісистів міста Ніжина, які протягом двох днів змагалися за звання чемпіона. В перший день змагань відбувся груповий етап, а вже наступного дня переможці груп змагалися за олімпійською системою, на вибування. У фіналі змагань зустрілися Кательницький В’ячеслав  та Кравчук Віталій. У напруженій боротьбі за перше місце, перемогу святкував Кательницький В’ячеслав (7:6; 5:3) відповідно друге місце зайняв – Кравчук Віталій, третє місце за досвідченим тенісистом – Рудиком Олександром.

Бажаємо призерам та переможцям  успіхів та  нових звершень. 

Спортивне свято присвячене Міжнародному Дню 8-го Березня

в ЗОШ І-ІІІ ст.. № 15

05.03.2018 року в ЗОШ № 15 за підтримки МЦ «Спорт для всіх» було проведено спортивне свято  «Веселі старти» присвячене Міжнародному Дню 8-го Березня. В змаганнях приймали участь учні старших класів. Команди вели запеклу боротьбу, показуючи свою спритність, силу, кмітливість, витривалість, командну гру.  У підсумку найкращі результати показала команда 11-А класу, на другому місці – команди учнів 11-Б класу та 10 класу, третє місце отримала команда 9 - В класу.Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень. МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю вчителям  фізичного виховання ЗОШ І-ІІІ ст.. №15.Відкритий Кубок міста Ніжина з міні – футболу серед ветеранів

   04.03.2018 року в спортивній залі по вул.. Прилуцька, 156  за підтримки  Федерації футболу м. Ніжина,  Відділу з питань фізичної культури та спорту,  МЦ «Спорт для всіх» Ніжинської міської ради був проведений Відкритий Кубок міста Ніжина серед ветеранів 35 років і старше. У змаганнях взяли участь  команди  з міст Чернігівської області -команди з Ніжина, Чернігова, Ічні, Бахмач, Глухів. Всі учасники боролися за перемогу, та  показали своє вміння та любов до футболу. У підсумку перше місце посіла команда «Ветеран-Ніжин», на другому місці – команда «Ветеран-Бахмач»,  третє місце зайняла команда  «Марсель» м. Ічня .Вітаємо ніжинських футболістів з перемогою та бажаємо  нових   успіхів та досягнень. 


Турнір з шахів серед дітей мікрорайону по вул. Незалежності,

вул. Шевченка, вул. Об’їжджу

   04.03.2018 року в ДЮСШШ в приміщенні ЗОШ № 15 за підтримки МЦ «Спорт для всіх» був проведений турнір з шахів серед дітей «Прогресівського» мікрорайону   по вул.. Незалежності, вул.. Шевченка, вул.. Об’їжджа.  Найкращі результати в першій віковій групі 2001 – 2004 р.н.показали: перше місце - Рідзель Олександр, друге – Нестеренко Андрій, третє місце зайняв – Білиловець Кіріл. В другій віковій групі 2005 – 2007 р. н. перше місце отримала – Шейко Владислава, друге – Шеверда Анастасія, третє місце отримав Пушенко Олександр. В третій віковій групі 2008 р.н. та молодше перше місце посів – Кулепестін Олександр, друге – Галушко Владислав, третє місце зайняв Литвин Костянтин. Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень. МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю тренерам  ДЮСШШ.
Зимове свято спорту  на Міському стадіоні «Спартак»

За підтримки міського голови А.В. Лінника 02 березня відбулися щорічні традиційні змагання «Ніжинська лижня -2018»Змагання проходили на Міському стадіоні «Спартак», участь у яких взяли школярі, студенти,  депутати, представники  організацій та просто любителі лижного спорту. У програмі змагань: лижні гонки для дівчат та жінок - 1000 м, для школярів та студентів – 1000 м, для ветеранів – 1000 м, для чоловіків – 2000 м.

Серед жінок перемогу святкувала Катерина Солодка, другою сталаЛюдмила Семеряка і бронзовим призером стала Олена Скорбач.

Серед чоловіків на дистанції 2000 м переможцем став Олег Бузун, на другому місці – Володимир Сахно і на третьому – Володимир Руденко.

Серед ветеранів на дистанції 1000 м перемогу святкував Володимир Боровик, другим став Юрій Булавенко і третім – Володимир Євтух.

За результатами лижної естафети 4 по 500 м : перше місце за  Збірною команди Ніжинського району (у складі команди Олег Бузун, Володимир Євтух, Володимир Сахно та Володимир Руденко), на другому місці - команда викладачів Ніжинського агротехнічного коледжу, на третьому –студентів Ніжинського агротехнічного коледжу.

Переможці та призери  «Ніжинської лижні -2018 р.» були нагороджені медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради, команда переможців в естафеті - спортивним кубком.

Одночасно з проведенням лижних перегонів на міському  стадіоні «Спартак»,  діти  мали змогу покататися на ковзанці та випити гарячого чаю.

Веселий настрій дітей, змагальний дух спортсменів, гучна підтримка вболівальників  створювали справжню атмосферу «Спортивної зими» на центральному стадіоні міста. Турнір з піонерболу серед дітей ЗОШ І-ІІІ ст. №15

01.03.2018 року в ЗОШ № 15 за підтримки МЦ «Спорт для всіх» був проведений турнір з піонерболу серед дітей «Прогресівського мікрорайону» по вул.. Незалежності, вул.. Шевченка, вул.. Об’їжджа. У великому напруженні перебували як учасники, так і вболівальники. Команди вели запеклу боротьбу, показуючи свою спритність, силу, кмітливість, витривалість, командну гру. Найкращі результати показала команда 6 - В класу, на другому місці – команда учнів 6 - Б класу, третє місце отримала команда 6 - А класу.Вітаємо наших переможців та бажаємо нових звершень. МЦ «Спорт для всіх» висловлює вдячність за співпрацю вчителям ЗОШ І-ІІІ ст.. №15, а саме: вчителю методисту голові методичного об’єднання учителів фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст.. № 15  Кисилю В.А. та вчителю фізичної культури Карабут Р. Я.