Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Завершилась третя Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці "Сила духу"

Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем громадян з обмеженими можливостями.

Всеукраїнські фінальні змагання ІІІ Всеукраїнської спартакіади проводились з 9 по 11 вересня 2015 року на базі спортивного комплексу «Юність» (м. Ужгород) з 6 видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Свої привітання надіслали на адресу учасників та гостей спартакіади керівники держави – Президент України та Голова Верховної Ради України.

У своїй промові директор виконавчої дирекції Фонду Валерій Акопян, голова Організаційного комітету спартакіади подякував усім хто залучився до підготовки та проведення цього спортивного свята.

Команда Чернігівської області зайняла шосте місце та здобула 2 командні кубки з дартсу та бомбаскету.

В період проведення спартакіади та під час церемонії її закриття 11 вересня неможливо було бути байдужими, дивлячись на учасників та переможців змагань, які незважаючи на певні вади здоров’я силою духу боролися за перемогу.

Команду Чернігвської області представили: з армспорту – Віктор Ігнатовський та Віталій Соломенник (Менський район), з гирьового спорту – Олександр Масіч  (Менський район) та Дмитро Селюк (Чернігів); з дартсу – Людмила Марукова та Віктор Любенко (Чернігів); з бомбаскету – Анна Товста (Борзна) і Андрій Даньшин (Ніжин); з настільного тенісу – Вікторія Сак (Прилуки) та Юрій Бобень  (Городня); з шахів – Борис Тютюнник (Ніжин).

Зірковим був виступ Людмили Марукової у змаганнях з дартсу, яка зайняла 1 місце у положення стоячи та 3 місце у положенні сидячи.

Анна Товста посіла почесне 2 місце і стала призеркою змагань з бомбаскету.

Старанно боролися і допомогли у здобутті командних очок Вікторія Сак та Віктор Ігнатовський.

У всіх членів команди була жага до перемоги і всі вони були сильні духом.


 Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків

на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області