16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7 19 11, 7 19 51, 15 80
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  144
 • Переглядів:
  414952
 • Візитів сьогодні:
  1396
 • Візитів всього:
  209045

Архівний відділ

Адреса: Площа імені Івана Франка, 1, м. Ніжин Чернігівської області, 16600
Телефон (04631) 5-39-79, E-mail: arhvidniz@ukr.net
 
     Основні  напрямки роботи
Забезпечення зберігання, обліку і охорону:
 - документів Національного архівного фонду, що утворилися в процесі діяльності існуючих і тих, що діяли раніше на території міста, державних органів, підприємств, установ і організацій;
 - документів Національного архівного фонду, що утворилися в процесі діяльності профспілкових, кооперативних, творчих та інших об’єднань громадян, переданих за їх згодою до відділу;
 - документів особового походження, що надійшли у встановленому порядку;
 -  фоно - і фотодокументів;
 - облікових документів і довідкового апарату до документів.
Організація роботи з включенням документів до Національного архівного фонду України або виключення їх, незалежно від місця їх зберігання на території міста і форм власності на них.
Приймання у встановленому порядку на державне зберігання документів від підприємств, установ і організацій міста списку № 1, ліквідованих підприємств, що не мають правонаступництва.
Контроль та перевіряння ведення діловодства на підприємствах, установах та організаціях міста, не залежно від форм власності, роботу їх архівних підрозділів, умови зберігання документів.
Надання методичної допомоги у ведені діловодства та зберігання документів установ, підприємств та організацій списку № 1.
Ведення зведеного обліку архівних документів, що зберігаються на підприємствах, в установах та організаціях міста і подача відомостей до Облдержархіву.
Розгляд і погодження номенклатур справ підприємств, установ і організацій міста, незалежно від форм власності, розгляд підготовлених описів справ постійного зберігання, з особового складу, тимчасового та тривалого зберігання, актів про вилучення для знищення документів, що не внесені до НАФ та подання всіх цих документів на розгляд експертно-перевірної комісії Держархіву області.
Видача у встановленому порядку архівних довідок, копій та витягів з архівних документів згідно запитів соціально-правового характеру громадян та юридичних осіб, підприємств, установ та організацій.
 
Архівний відділ працює щоденно, окрім вихідних з 8-00 до 17-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00.
Начальник архівного відділу - Труш Світлана Петрівна,
Головний спеціаліст архівного відділу - Куранда Юрій Іванович.
Прийом громадян здійснюється:
Понеділок – з 8-00 до 13-00 та Четвер з 14-00 до 17-00.