16600, Чернігівська обл., м. Ніжин,
пл. імені Івана Франка, 1,
е-mail: nemrada_post@cg.gov.ua
(04631) 7 19 11, 7 19 51, 15 80
фото мера
Міський голова міста Ніжина
Лінник Анатолій Валерійович
Блог міського голови
фото мера
Секретар міської ради
Салогуб Валерій Володимирович
Блог секретаря ради
Статистика
 • Зараз на сайті:
  75
 • Переглядів:
  432203
 • Візитів сьогодні:
  3680
 • Візитів всього:
  220632

Відділ економіки

ВІДДІЛ  ЕКОНОМІКИ

ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НІЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

АДРЕСА:

16600

Чернігівська область,

М. Ніжин,

Площа Івана Франка, 1

2-42-59.

Адреса електронної пошти : uenemr@gmail.com

 

Відділ працює щоденно, окрім вихідних, з 8-00 до 17-00, обідня перерва з 13-00 до 14-00.

Прийом громадян здійснюється щоденно з 8-00 до 17-00.

 

Начальник відділу – Гавриш Тетяна Миколаївна, телефон (04631)5-31-63; електронна пошта: uenemr@gmail.com

Начальник сектору економічного аналізу – Борисенко Тетяна Павлівна, телефон (04631)2-52-49;

Начальник сектору розвитку підприємництва,  споживчого ринку  та захисту     прав споживачів – Овчарук Наталія Анатоліївна, телефон (04631)2-53-36.

 

Положенняпро відділ економіки затверджене рішенням 11-ї сесії 7-го скликання від 31.05- 02.06 2016 р. № 38-11/2016

 

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

     2.1. Реалізація повноважень виконавчих органів виконавчого комітету міської ради в сфері економічного розвитку міста, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативними актами.

     2.2. Сприяння ефективному проведенню економічних реформ, забезпечення раціонального використання виробничо-технічного і наукового потенціалу міста, його природних, трудових і фінансових ресурсів.

    2.3. Сприяння вдосконаленню комплексного соціально-економічного розвитку міста, вдосконаленню, розміщення продуктивних сил, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв’язків.

 

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ

   3.1. Розробка проектів програм економічного та соціального розвитку міста на рік, розвитку малого та середнього бізнесу, захисту прав споживачів, розвитку внутрішнього ринку, виставково-ярмаркової діяльності та інших програм та подача їх на затвердження міської ради, організація їх виконання.

3.2. Розрахунок прогнозних показників економічного розвитку міста, малого підприємництва, які є основою для складання міського бюджету, обґрунтування пріоритетів і цілей економічного розвитку міста та аналіз виконання заходів цих програм.

3.3 Організація конференцій, семінарів, нарад, інших заходів на міському рівні щодо економічного розвитку міста та участь в методичних і науково-практичних семінарах, конференціях, інших заходах з обміну досвідом в галузях економіки.

3.4. Моніторинг та аналіз результатів фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної форми власності.

3.5. Аналіз стану розрахунків по виплаті заробітної плати на промислових та комунальних підприємствах міста.

3.6. Розгляд матеріалів та надання пропозицій на розгляд виконавчого комітету щодо розміру встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги ( в межах повноважень).

3.7. Аналіз стану та тенденцій розвитку промислового комплексу міста.

3.8. Моніторинг показників промислового виробництва, інноваційного розвитку промисловості в розрізі підприємств основного кола за статистичною інформацією.

3.9. Складання звіту щодо річних планів державних закупівель наданих розпорядниками коштів та  в разі потреби їх корегування.

3.10. Узагальнення державної статистичної звітності та інформації щодо використання державних коштів на закупівлю товарів, робіт і послуг на  умовах проведення процедур  закупівель  та без застосування  процедур закупівель розпорядниками коштів.

3.11.  Координація проведення закупівель розпорядниками коштів в електронній системі закупівель.

3.12. Участь, разом з іншими структурними підрозділами Ніжинської міської ради, у реалізації на території міста державної політики у сфері споживчого ринку та захисту прав споживачів.

3.13. Участь в організації ярмарків, святкової торгівлі.

3.14. Сприяння максимальному насиченню споживчого ринку широким асортиментом товарів.

3.15. Розробка та організація виконання заходів щодо забезпечення виробництва та реалізації органічної продукції

3.16. Забезпечення контролю, в межах повноважень, за дотриманням законодавства про захист прав споживачів

3.17. Участь, спільно з контролюючими службами, у контролі за дотриманням правил торгівлі, громадського харчування та послуг.

3.18. Відстеження процесів і тенденцій, що набувають розвитку на споживчому ринку та внесення пропозицій щодо упереджувальних заходів про послаблення і усунення негативних факторів.

3.19. Розробка дислокації торговельної мережі

3.20. Забезпечення, у межах своїх повноважень разом з іншими виконавчими органами, участі підприємств та організацій міста у виставково-ярмаркових заходах;

3.21. Підготовка плану діяльності з розробки проектів регуляторних актів. Ведення реєстру діючих регуляторних актів. Підготовка проектів регуляторних актів, аналізів регуляторного впливу, відстеження регуляторних актів, що розробляє відділ.

      3.22. Розгляд, в установленому законодавством порядку, звернення громадян, підприємств та організацій міста та забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є відділ;

3.23.  Здійснення, відповідно до законодавства, інших повноважень.