Результати засідання виконавчого комітету

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету його членами розглянуто низку важливих для життєдіяльності міста питань. Зокрема, підтримали надання допомоги членам родин чотирьох загиблих військовослужбовців у межах міської цільової програми «Турбота».
Також заслухано інформацію начальника фінансового управління Людмили Писаренко про результати та рекомендації державного фінансового аудиту бюджету Ніжинської міської територіальної громади за період з 01.01.2020 р. по 31.12.2022 р.
Під час засідання члени виконавчого комітету одноголосно підтримали рішення про фінансування заходів та робіт з облаштування укриттів цивільного захисту. Це рішення передбачає видатки з міського бюджету на суму 199 479,00 грн. Завдяки цьому буде відремонтовано укриття на 500 осіб.
Серед інших були ухвалені рішення про фінансування заходів Програми розвитку культури, видалення зелених насаджень на території міста Ніжина, тимчасове обмеження руху транспортних засобів по вулиці Свідницька, розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини.
Усі рішення були підтримані одноголосно
14.09.2023