Молодіжний центр

Завершився 6-денний тренінг для персоналу молодіжних центрів-партнерів проєкту Офісу Ради Європи в Україні - Київ, Міністерства молоді та спорту України , "Молодь за демократію в Україні - проєкт Ради Європи", в якому наша команда Ніжинського міського молодіжного центру у складі Анжеліки Тимченко, Светлани Цюрток та Романа Гомоляко взяла активну участь. 

Неймовірно шалені два тижні  принесли цілий вагон знань про підходи та стандарти Ради Європи в молодіжній роботі, про інклюзію, організаційний розвиток,  про підходи неформальної освіти згідно з стандартами Ради Європи, форми індивідуального зворотного зв’язку та не обійшлося й без самоаналізу. 

Наша команда вдячна за надану можливість бути серед учасників даного заходу, особливо вдячні нашим тренерам Назарію Боярському за його вранішні будильники і життєрадісні виклики «З поверненням» та Ользі Донець за гарний настрій та влучні коментарі. 

Окрема подяка координаторці заходу Олені Черних за чудовий логістичний супровід, подаруночки та постійну інформаційну підтримку.  
__________________________________
Маємо знову неймовірну новину!

Адже 9 березня 2021 року відбулось друге засідання Наглядової ради проєкту "Молодь за демократію в Україні" - проєкт Ради Європи в онлайн-форматі. Під час засідання було фіналізовано та затверджено перелік молодіжних центрів для запрошення до співпраці у межах другого компоненту проєкту «Активізація молодіжних центрів та молодіжна робота».
Двадцять чотири молодіжні центри надіслали аплікаційні форми у зазначені терміни. Чотирнадцять молодіжних центрів усіх рівнів вирішено запросити до партнерства і серед них наш Ніжинський міський молодіжний центр.
Нагадуємо, що ціллю проекту є заохочення молодіжних центрів та молодіжних організацій до перегляду підходів для забезпечення того, щоб їхні стратегії задовольняли потреби молодих людей та відповідали стандартам Ради Європи з молодіжної громадської участі та молодіжної роботи.
Щиро радіємо за надану неймовірну можливість - обіцяємо не лише виправдати, а й перевершити очікування та покладені надії.
                                                                               
Детальніше за посиланням sport.gov.ua

_______________________________________________________________________________
Нас переповнюють радісні емоції від наших неймовірних партнерів Active Citizens Ukraine British Council Ukraine ! 11 проектів з 16 поданих від ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" у співпраці з КЗ Ніжинський міський молодіжний центр будуть підтримані та реалізовані в Ніжинській та Менській громадах (далі - важливий довгопост, який вартий прочитання):

1. "Кожна дитина важлива"(менеджерки Алєксєєнко Н., Парфьонова Н., Сердюк О.) - подолання бар'єрів соціалізації, максимальне розкриття освітнього та особистісного потенціалу шляхом створення спеціально обладнаного простору (ресурсної кімнати) для дітей з особливими освітніми потребами на базі Ніжинської ЗОШ ✓17 впродовж лютого- вересня 2021 року.
2. "Стань Помітним"(менеджерка Бутенко С.) - сприяння забезпеченню кращої видимості на проїжджій частині в темний період часу та зменшення кількості ДТП за участі пішоходів з залученням більш ніж 50 осіб учнівської, студентської та працюючої молоді Ніжинської територіальної громади, за рахунок проведення ряду бесід на майстеркласів впродовж травня-червня 2021р.
3. "Parent's Coffee Club" (менеджерки Володченко Ж., Тимченко А.) - налагодження усвідомленого конструктивного спілкування до якнайменш 10 молодих сімей з дітьми Ніжинської територіальної громади шляхом організації простору на основі освітньо-дозвіллєвих заходів для батьків та дітей на базі Ніжинського міського молодіжного центру у період з травня по серпень 2021р.
4. "Діалог про минуле заради майбутнього" (менеджерка Кузьменко Ю.) - сприяння посиленню міжсекторальної співпраці в громаді м.Ніжина заради зміцнення соціальної та міжсекторальної згуртованості, а також подолання суспільного розколу засобами культурно-просвітницької діяльності та розвитку публічної історії в місті.
5. "Цеглинки емоцій" (менеджери Потапенко М., Тимошик Г.) - проведення серії майстер-класів по розвитку емоційного інтелекту, зміцненню ментального здоров'я в умовах соціального дистанціювання, подолання невпевненості та формування навиків ефективної взаємодії з використанням методу навчання через дію для дітей молодшого шкільного віку з родин Ніжинської громади,що опинилися в тяжких економічних умовах внаслідок пандемії COVID-19 впродовж травня-червня 2021р.
6. "Жінка XXI століття" (менеджерка Рой Т.) - формування активної громадської позиції, розкриття умінь, талантів, професійних та творчих здібностей , стимулювання позитивних зрушень у жіночому середовищі та утвердження гендерної культури в суспільстві у жінок Ніжинської громади шляхом проведення 8 зустрічей впродовж травня-червня 2021р.
7. "Школа молодого політика"(менеджерка Шекера К.) - підвищення політичної культури молоді шляхом залучення 20 молодих громадян Ніжинської ТГ до стажувалтної практики при депутатах Ніжинської міської ради протягом червня-липня 2021р, формування нових навичок, необхідних для ефективного політичного лідера, націленого на розвиток своєї громади.
8. "Почуй мене" (менеджерки Б'янка Г., Бондаренко А.) - покращення комунікації з людьми з порушенням слуху, розуміння нечуючих людей, надання соціальних послуг для людей з інвалідністю шляхом організації вивчення жестової мови у Ніжинській громаді на базі НДУ імені Миколи Гоголя в квітні-травні 2021р.майбутніми соціальними працівниками, працівниками в інклюзивному просторі, молодіжними працівниками, громадськістю в кількості 20 осіб.
9. "Хвилина для мене"(менеджерки Б'янка Г., Козій О.) - створення платформи для спілкування , надання підтримки та соціально-психологічної допомоги 40 батькам, які виховують дітей з інвалідністю під час проходження реабілітації у центрі "Відродження" під час 2-х або 3-х тижневих курсів та після повернення додому в квітні-травні 2021р.
10. "Екологічний гурток "ЕКОдім" (менеджери Охонько М., Дей В.) - підвищення рівня екологічної культури жителів Макошине, шляхом створення екологічного гуртка "ЕКОдім" із залученням до його діяльності 10-15 представників молоді селища в період з квітня по вересень 2021р.
11."Менщина, яку ви ще не бачили!"(менеджери Крутий В., Неруш В.)- пізнання історії, підвищення туристичної привабливості Менського краю та налагодження міжкультурної та міжвікової комунікації в громаді шляхом розробки 6-ти нових тематичних туристичних маршрутів, їх апробації завдяки організованим туристичним подорожам із застосуванням розроблених мап з березня по вересень 2021р.

А які у вас плани на період з квітня по вересень 2021 р? Якщо ніяких - то маєте можливість долучитись до цих крутих ініціатив. Слідкуйте за оголошеннями та нашій сторінці та сторінках партнерів.

___________________________________


________________________________________
Чим запам'ятається нам ранок цієї п'ятниці? Не сильними морозами чи снігопадами, не втомою за робочий тиждень, а неймовірно душевними дружніми онлайн-посиденьками "Запрошую друзів на каву". 
Проект започатковано Тамарою Стратілат , головою Ніжинської міської ГО "Ліга - клуб "Ділова жінка" і має на меті налагодження дружніх стосунків між представниками 3-х міст : Ніжин (Україна), Прейлі (Латвія), Озургетті (Грузія) шляхом обміну досвідом, налагодження міжсекторної та міжгалузевої співпраці та вивчення кращих практик роботи в різних сферах.
Пандемія внесла свої корективи у спілкування з друзями, але для гарних позитивних думок та вчинків немає жодних перепон, тому проект адаптовано до онлайн-формату.
Сьогоднішня зустріч за кавою була спрямована на обмін досвідом в сфері молодіжної політики та молодіжної роботи. Наша основна локація розмістилась в комфортних умовах мобільної студії "Молодь Records" на базі КЗ Ніжинський міський молодіжний центр.
Участь в зум-посиденьках взяли: 
м.Прейлі - Еліта Єрмолаїва начальниця відділу інвестицій, доктор наук, Сінтія Аншева, спеціалістка Молодіжного центру
м.Озургетті - Нана Тавдумадзе, керівниця апарату Секребуло Озургетського муніципалітету, Авто Сірбілашвілі, завідуючий відділом культури, Павле Тчконія, керівник фінансово-бюджетної служби, Катерина Мгеладзе, представниця відділу сім'ї та молоді
м.Ніжин - Тамара Стратілат, Наталія Радченко, депутатка міської ради,підприємець, громадська активістка, Анжеліка Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру та Роман Гомоляко, фахівець з молодіжної роботи, Ганна Б'янка, викладачка НДУ ім.М.Гоголя, голова ГО "Час для нас", Інесса Шаповалова, директорка Територіального центру соціального обслуговування та Ольга Вакулик, завідувач відділу денного перебування, Світлана Желєзняк, Тетяна Левицька, Олександра Тимошенко, консультантки Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників.
2 години пролетіло непомітно в теплому колі однодумців, котрі вже чекають наступних онлайн-зустрічей з горнятком запашної кави та представниками інших секторів. Та найбільше друзі-колеги очікують зняття карантинних обмежень та дружніх визитів один до одного.

________________________________________________________________________________________________________Учнівська молодь рішуче вийшла на бій з булінгом?⁉️
Чи можуть підлітки самі аналізувати проблему булінгу, його причини та генерувати шляхи боротьби з ним?⁉️
Запросто, особливо,якщо для цього будуть створені сприятливі умови. 

11-12 лютого відбувся 2-денний тренінг (це вже третій захід в рамках тривалого проекту "Мистецтво перемагати булінг: форум-театр для служб шкільних омбудсменів на протидію булінгу в навчальних закладах малих міст України") від Полтавської обласної молодіжної Громадської організації "Твій Світ " під керівництвом Олександра Чепура та в співпраці з Молодіжним центром на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею . 
Що далі? Скоро Ніжин накриє хвилею молодіжних антибулінгових проектів. Але про це трохи згодом.
За результатами перших кроків реалізації проекту "Мистецтво перемагати булінг" в стінах МЦ відбувся Прес-ланч з партнерами та журналістами. _________________________________________
Ніжинський міський молодіжний центр як простір, створений для сприяння всебічному розвитку молоді, йде в ногу з часом та стежить за молодіжними трендами. Технічна база закладу також має відповідати сучасним вимогам та молодіжним запитам. 
То ж тішимось з приємної події та поспішаємо повідомити вам, що завдяки співпраці з ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" в рамках реалізації проекту "Молодь Records" за підтримки  програми БУР.LAB "Лабораторія відповідальності від проекту "Будуємо Україну разом" БО "Львівська освітня фундація" та завдяки фінансовій підтримці Британської ради на реалізацію та впровадження програми "Активні громадяни" маємо нове технічне обладнання, що дозволяє зробити більш якісним медіа контент та онлайнові форми роботи з молоддю.
З повагою,
Анжела Тимченко,
директорка Ніжинського міського молодіжного центру.

______________________________________________________________________________________
Як говорять: "Подаємо інформацію з пилу та жару". Так і наш Молодіжний центр поспішає повідомити вам цікаву новину.

Саме 11,13 та 18 січня наші працівниці  Анжела Тимченко, Світлана Цюрток та Світлана Бутенко та провідний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету Ніжинської міської ради Катерина Шекера проходили навчання в Школі фасилітаторів/ок Молодіжного діалогу  від Національної молодіжної ради України ,ГО" Інститут Креативних Інновацій" та ГО"СТАН".😁
Працювали над підвищенням рівня партисипації молоді у формуванні молодіжної політики локальних громад України.Також говорили про Молодіжний діалог ЄС, як механізм діалогу та консультування між молоддю і особами, які приймають рішення, що відбувається в рамках імплементації Молодіжної стратегії ЄС. 
Ми прокачали навички фасилітації, знання щодо партисипації, познайомилися ближче з Молодіжним діалогом та як адаптувати його до українських реалій, а ще дізналися більше про діяльність Національної молодіжної ради України.
Незабаром ми проведемо Молодіжну зустріч у нашій громаді із залученням молоді, представників влади, громадських активістів та молодіжних працівників.
Тож слідкуйте за подіями на наших сторінках і долучайтеся до зустрічі. 
Працюємо на спільний розвиток нашої громади!

_____________________________________________________________________________________
Коли локдаун не може стримати активну молодь та молодіжних працівників,які прагнуть ділитись досвідом один з одним.  
Минулого тижня директорка  Ніжинського міського молодіжного центру Анжела Тимченко подорожувала онлайн до смт. Короп, де ділилася успішними кейсами роботи КЗ Ніжинський міський молодіжний центр , Молодіжної ради Ніжинської міської ОТГ , ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді"  та Ліги старшокласників м.Ніжина
 у напрямку активізації, залучення молоді та проведення адвокаційних кампаній.

Представники Молодіжної ради, Шкільного парламенту та органів місцевого самоврядування смт. Коропа переймали досвід Ніжина та розповідали про особливості своєї громади у роботі з молоддю.

Бажаємо колегам наснаги та успіхів у реалізації своїх ідей, сподіваємося на подальшу співпрацю і вже з нетерпінням чекаємо в гості до Ніжина.

___________________________________________________________________________________
Наскільки важливо обрати дійсно свою професію? Щоб ти віддавався цьому заняттю в повній мірі, жив та горів цим, з задоволенням ходив на роботу.

Як говорив великий Конфуцій «Обери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у житті».

А якщо ти ще на роздоріжжі або вирішив змінити вектор своєї професійної діяльності, то Молодіжний центр допоможе тобі обрати правильний шлях.

І саме тому, заступниця директора Світлана Цюрток  з 20 січня, двічі на тиждень, проводитиме безкоштовні консультації у напрямку кар'єрного консультування.

Переходь за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSciWZPf15hn1PRMhgCvHxMtvkOX6yaT1jmzpxvmVKtSNbBw-g/viewform , реєструйся та роби перші кроки на шляху до успішного майбутнього.

__________________________________________________________________
Починаємо новий рік з крутими можливостями. Оголошуємо набір на онлайн-тренінг в рамках програми "Активні громадяни" від Британської ради.

Active Citizens – British Council 
– програма Британської Ради у галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку. 

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі лідерів із залученням громадських організацій та ініціатив, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Випускники тренінгу матимуть можливість розробити проекти соціальної дії і отримати гранти на їх реалізацію від Британської ради на конкурсній основі.

Дати та час проведення -21-23 січня 2021 року, 17:00 - 20:00 
Місце проведення - online в платформі Zoom
Заявки приймаються до 18 січня 2021 року
Про результати відбору буде повідомленно не пізніше ніж 19 січня 2021 року

Реєстрація обов'язкова за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1y2N3c6pVn5C58lRVeX485r00W_Ob2Sw4ybLah9Xua5k/edit?usp=sharing 

Тренінг організовано ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" у співпраці з КЗ Ніжинський міський молодіжний центр.________________________________________________
Перший понеділок нового 2021 року. Що ж він нам принесе?
Точно не відомо, але традиційний дайджест на місяць від #НМЦ_команда вже тут.

І січень у нас буде насичений як лайтовими заходами (караоке, кінопокази), так і серйозними програмами та активностями ("Активні громадяни", кар'єрне консультування)
Детальніше - на афіші.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Ніжинський міський молодіжний центр у співпраці з ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" розпочинає набір на локальний онлайн-тренінг по програмі "Активні громадяни" від Британської ради.

Програма стартувала ще у 2009 році та наразі реалізується більше ніж у 78 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Протягом 3-х насичених днів на платформі Zoom наші фасилітаторки Анжеліка Тимченко та Світлана Бутенко працюватимуть з учасниками над формуванням лідерського потенціалу в соціальній сфері та розвитком навичок міжкультурного діалогу і соціальної відповідальності як базових якостей лідера 21 століття.

Дати та час проведення занять : 17 - 19 листопада, 16:00 - 19:00

 Участь безкоштовна,але за умовами попередньої реєстрації 

Про відбір учасникам буде повідомлено не пізніше 16 листопада.

Швидше реєструйся та ставай ближчим до розвитку своєї громадської активності!


_________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________
І знову гарні новини від Молодіжного центру.
Наша команда( Світлана Цюрток , Світлана Бутенко, Роман Гомоляко) пройшли відбір на онлайн-програму BUR.LAB (Лабораторія відповідальності) від Всеукраїнського проекту Будуємо Україну Разом - БУР Львівської освітньої фундації і тепер, протягом 5 насичених тижнів, будуть працювати над реалізацією проекту "Молодь RECORDS".
Вгадайте, хто буде буде їх ментором та координуватиме їхню роботу? Так, правильно, наша директорка Анжела Тимченко (Це просто доля, випадковості не випадкові)
Тому продовжуємо навчатися та працювати для розвитку міста та активізації молоді.

____________________________________________________________________________________

Що може бути приємніше, ніж коли твою кропітка та старанна робота оцінюється гідно?!Напевно, мало що може порівнятися з цим чудовим відчуттям.

Про що ми? Просто аж 8 практик молодіжної роботи, поданої від КЗ Ніжинський міський молодіжний центр , ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" , Волонтерської групи"ЧАС ДЛЯ НАС" , Ліги старшокласників м.Ніжина , Ніжинського Будинку дітей та юнацтва, відділу у справах сім'ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради ввійшли до списку фіналістів конкурсу та будуть надруковані у Каталозі Кращих практик молодіжної роботи-2020 за версією програми "Молодіжний працівник", Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та ПРООН в Україні.

8 кращих кейсів роботи з молоддю, а саме:

  • Форум молодіжних ініціатви Ніжина " CoolТИватор іDей"
  • Ліга старшокласників Ніжина
  • Онлайн-майстерня " OnliCraft"
  • Онлайн-рубрика "Книжковий карантин #АвтостопомПОкнижкам "
  • Вечорниці по-новому "Made in Ukraine"
  • Final Ball Hack Day
  • Програма "ЕКОдвіж"
  • Волонтерство для ВАС

Щиро радіємо та продовжуємо напоглегливо працювати. Саме від таких новин ми розуміємо, що рухаємося у правильному напрямку.


___________________________________________________________________________________________- 


______________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ділимось спогадами про нереально крутий Всеукраїнський семінар-тренінг молодіжних працівників «Не конференція молодіжних працівників», на якому нашу команду представляла директорка НММЦ Анжеліка Тимченко.
Цікаво що там було?
Отож, з 18 по 20 вересня 2020 року у м. Вінниці у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" зібралися молодіжні працівники та працівниці, які вже встигли продемонструвати свої досягнення та результати робити завдяки навчанню за програмою «Молодіжний працівник», для того щоб простратегувати майбутнє Асоціації молодіжних працівників. Усі учасники заходу взяли активну участь в обговоренні актуальних питань молодіжної політик, дізнались інформацію про нові можливості для співпраці молодіжних працівників від запрошених гостей.
Також, говорили про нові підходи та визнання молодіжних працівників, що закладено в проект Закону України «Про основні засади молодіжної політики України».
Ще, кожен мав змогу подискутувати на тему «Стан національної молодіжної політики в Україні, новини від Міністерства молоді та спорту України» разом із Державним секретарем Кабінету Міністрів України Олександром Яремою, заступницею Міністра молоді та спорту Мариною Попатенко, Євгеном Бондаренко - в.о. Директора Всеукраїнського молодіжного центру .
А завдяки виконавчому директору ІСАР «Єднання» Володимиру Шейгусу майбутні члени Асоціації молодіжних працівників України змогли розробити кращу структуру та подбати про оргрозвиток асоціації.

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Всеукраїнський молодіжний центр, Асоціація Молодіжних працівників України - АМПУ


_________________________________________________________________________________________________________________________________________
«Побачив? Прибери!»
19 вересня 2020 року о 10:00 Україна разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу прийняла участь у найбільшій осінній акції приуроченій Всесвітньому дню прибирання «World Cleanup Day».
Для Ніжина та ніжинців акція також не пройшла даремно. 
У нашому місті в рамках акції під керівництвом Всеукраїнського молодіжного руху "Let's do it, Ukraine" активісти прибирали 7 основних локацій, де зібрали не мало сміття, зокрема:
-У Графському парку, на чолі з координаторкою Світланою Бутенко, було зібрано 143 кг. сміття. 
-На узбіччі р.Остер, Набережній та НДУ імені М.Гоголя разом з координаторкою Юлією Кузьменко активісти зібрали 104,5 кг сміття. 
-По вул.Незалежності, навпроти парка Незалежності  працівники цеху прибиральників міста разом з координатором Андрієм Гомоляком прибрали цілу вантажівку сміття. 
-На локації з умовним позначенням «ТПО», яку координував Роман Гомоляко, було зібрано 47.5 кг. Сміття. 
-Алла Євтушенко координувала локацію біля теплотраси, що знаходиться поряд спортзали ЗОШ №9, та де під час прибіранн було зібрано 25 пакетів пластику, що дорівнює 75 кг. відходів. 
-Пройшовшись лісом по вул.Прилуцька, на чолі з координаторкою Юлією Стрілець, команда активістів зібрала 100 кг сміття. 
-А «переможцем» (як би це сумно не звучало) у кількості зібраного сміття стала лісосмуга на залізничному вокзалі, яку координувала Анастасія Щербина, прем'єр-міністр Ліги старшокласників. Саме на цій локації було зібрано аж 235 кг сміття. 

Локальні координаторки від Let's do it, Ukraine - Анжела Тимченко та Світлана Цюрток підбили загальні підсумки цьогорічного прибирання в місті Ніжин і ось такій результат ми отримали: 
-Усього долучилися до нашого прибирання 60 учасників.
-Ми зібрали 895 кг сміття.
+На переробку з нього піде - 665 кг. 
-Наймолодший учасник- екоактивістка, якій 2 рочки. 
-Найстарший екоактивіст мав поважний вік - 71 рік.

Бажаємо всім бути екосвідомими та здоровими. 

Організатори акції в Ніжині - Ніжинський міський молодіжний центр, ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді", Ліга старшокласників м.Ніжина, КП ВУКГ. Акція неполітична та нерелігійна. Це найбільша всесвітня соціально-екологічна акція!!!


____________________________________________________________________________________________________________________________________

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІДЕРСЬКА АКАДЕМІЯ ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ ПРИБИРАНЬ ТА WORLD CLEANUP DAY 2020 від Let's do it, Ukraine, Міністерства молоді та спорту України та Всеукраїнського молодіжного центру відбулась з 4 по 6 вересня в столиці України.
Ніжин на Академії представила Анастасія Щербина, Прем'єр-міністр Ліги старшокласників м.Ніжина, волонтерка КЗ Ніжинський міський молодіжний центр.
Під час робочих сесій учасники дізнались про історію, мету, цілі, завдання Всесвітнього дня прибирання WORLD Cleanup Day, роботу Всеукраїнського молодіжного руху Let's do it, Ukraine, а також пройшли підготовку щодо основних моментів організації локальних днів прибирання з поправкою на карантинні обмеження,які відбудеться 19 вересня 2020 року з 10 ранку. Про це детальніше повідомимо пізніше.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Пропонуємо у рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля", XVI Мандрівний міжнародний фестиваль авторського документального кіно про права людини Docudays UA. Запрошуємо Вас до перегляду 5 крутих документальних кінофільмів :

1) "Булер" (США, режисер Лі Гірш)- проблема булінгу, залучення всіх сторін навчального процесу до вирішення даної проблеми (99 хв обговорення)

2) "Навмисна смерть" (США, режисер Сью Вільямс) - залежність від смартфонів та гаджетів, їх вплив на довкілля та здоров'я (73 хв обговорення)

3) "Неспокій" (Велика Британія, США, режисерка Дженіфер Брі) - обговорення синдрому хронічної втоми (98 хв обговорення)

4) "Послухай" (Нідерланди, режисерка Астрід Бюссінк) - ситуації звернення до Дитячого телефону довіри (15хв обговорення, можлива ще настільна гра)

5)  "Гогодь Док" (Україна, режисерка Аліса Павловська) - про закулісне та щоденне життя театру, кризу творчості та фестиваль ГОГОЛЬFEST(66 хв обговорення).

Ці кінострічки надають можливість поміркувати над тим, як змінюється наше повсякдення, створюються нові способи комунікації з використанням цифрових технологій. Із появою можливостей вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.

Незабаром відбудуться публічні кінопокази - в актовій залі Ніжинського Будинку дітей та юнацтва 06.12 о 15:30 "Булер", в Ніжинському міському молодіжному центрі 08.12 о 16:00 "Неспокій", в Ніжинському БДЮ 12.12 о 16:30 "Гоголь Док", в Ніжинському БДЮ 13.12 о 15:30 "Навмисна смерть".Ніжинський міський молодіжний центр у співпраці з Освітнім домом з прав людини (м.Чернігів) чекаємо всіх бажаючих на кінопереглядах.

Відкриті до пропозицій. Контактна особа - Анжела Тимченко, директорка Ніжинського міського молодіжного центру (097-799-37-35)


 

З 7 травня 2019 року в Ніжині розпочав свою роботу Комунальний заклад Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м.Ніжин, вул.Яворського, 3.
Електронна адреса:[email protected]


Директор – Тимченко Анжела Володимирівна (097 799 3735)

Заступник директора – Цюрток Світлана Сергіївна (068 583 4966)

Бухгалтер – Алєксєєнко Ірина Миколаївна

Фахівці з молодіжної роботи – Бутенко Світлана Василівна та Курило Роман Андрійович

Режим роботи закладу: 

Понеділок –п’ятниця – 8:00 – 21:00
Субота – неділя - 11:00 – 20:00

Метою діяльності закладу є сприяння:

-Соціалізації та самореалізації молоді;

-Інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу;

-Національно-патріотичному вихованню молоді;-Популяризації здорового способу життя;

-Працевлаштуванню молоді та зайнятості у вільний час , молодіжному підприємництву;

-Забезпеченню громадянської освіти молоді та розвитку волонтерства;

-Підвищенню рівня мобільності молоді.