Молодіжний центр

Неймовірні радісні новини! ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" на правах партнерської співпраці взяла участь в червневій хвилі проєктів соціальної дії від програми Active Citizens Ukraine від British Council, направлених на подолання та пом’якшення наслідків та протидію поширення пандемії Covid-19 в Україні в рамках проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)». Від Ніжину було подано 6 проєктних заявок,які наші фасилітаторки Анжеліка Тимченко та Світлана Бутенко активно пропрацьовували з менеджерами проєктів!

Цього разу в рамках програми буде підтримано 16 проєктів зі 136 поданих. І серед переможців - проєкт "Public open air university"(менеджерка проєкту - Юлія Кузьменко)‼️Вітаємо‼️ І радіємо ,що в Ніжині незабаром спільними зусиллями буде створено крутий відкритий простір на базі Ніжинського державного університету імені Миколи ГоголяПро цю молодь ми не втомлюємось говорити і писати! Це наші перші випускники програми Skills Lab: Успішна кар'єра,яку ми реалізували в Ніжині завдяки підписаному Меморандуму в рамках "Пакт заради молоді-2020" спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» та Career Hub.

Це був неймовірний виклик для нашої команди Молодіжного центру - пройти інтенсивне навчання одразу в двох програмах "Успішна кар'єра" та "Власна справа", і все таки наважитися на онлайн-версію тренінгового циклу! І ми це зробили! До навчання долучились провідні HR-менеджери та рекрутери мережі готелів Reikartz, Укрсиббанку та компанії Lactalis/

Тепер маємо 10 молодих людей,які точно знають і вміють вдало складати своє резюме, розуміють, як і де шукати роботодавця своєї мрії, як проходити співбесіду, як вести себе під час презентації та як балансувати всі сфери свого життя,а ще знають,як генерувати ідеї соціальних проєктів і презентувати їх за 30 секунд)

Наші неймовірні учасники в неділю, на День молоді, мали крайнє (але не останнє) бойове похрещення (спробували себе в ролі модераторів локацій під час квесту "П'ятихвилинка"), загартувались дощем, і нарешті отримали свої випускні свідоцтва та приємні сувеніри від Молодіжного центру. Попереду ще реалізація соціальних проєктів і ми готові долучатися для допомоги та підсилення соціального ефекту. Ну і звичайно, сподіваємося,що наша співпраця стане сталою!

Хай щастить вам,наші любі скілслабівці!!!Нарешті ми дочекалися відкриття програми Skills Lab: Успішна кар’єра, яку команда Ніжинського міського молодіжного центру запустила спільно з Центром "Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності", Career Hub, UNFPA Ukraine та Міністерством молоді та спорту України.

Сьогодні, 09 червня, до урочистого відкриття долучилися:

  • Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ»;
  • Анна Лисенко, т.в.о. начальника відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого Ніжинської міської ради;
  • Гах Аліна, фахівчиня з навчання та адаптації відділу навчання Рейкарц Хотел Груп;
  • Світлана Руденко, керівник відділу персоналу компанії «Lactalis» в місті Павлоград;
  • Анна Любинська, менеджер сектору з підбору персоналу в Південному регіоні.

Промодерували захід та провели другу частину тренінгового заняття тренерки програми, адміністрація НММЦ - Анжеліка Тимченко та Світлана Цюрток.

Попереду 7 насичених занять. А вже сьогодні ділимося з вами нашими Zoom-фото та покажемо вам перших щасливчиків, які вже отримали щоденники для домашнього опрацювання. Далі ще гарячіше!
Непомітно для команди Молодіжного центру прийшло літо, а це означає, що вже час звітуватися за пророблену роботу в травні.

Минулий місяць, як і попередній, був карантинно-онлайновим з легким присмаком офлайну, а тому і показники звітності набирають незвичного формату.

Коротко про наш травень:

-Завдяки онлайн можливостям охоплено 4914 акаунти у Facebook, 490 акаунтів у Instagram та в середньому 140 акаунтів Telegram;

-провели 17 онлайн-заходів;

-поширили 30 можливостей;

-взяли участь у 2-х міжнародних, 7 національних конференціях,

-пройшли 13 онлайн-курсів

-переглянули 40 вебінарів.

-виступили на онлайн заходах:

1 міжнародному

3-х всеукраїнських

2-х регіональних

На наших комунікаційних каналах було висвітлено наступну кількість можливостей:

Facebook - 30

Facebook stories - 27

Instagram - 30

Instagram stories - 114

Telegram - 30

Нові умови дають велику кількість можливостей, тому далі тільки вперед!03 червня, у рамках одного з напрямків підвищення еко-свідомості, еко-культури та формування відповідальної екологічної поведінки «ЕКОдвіж» міської цільової програми Ніжинського міського молодіжного центру спільно з ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" молодіжні працівниці вивчали питання поводження зі сміттям у місті.

Разом із директором КП ВУКГ Корман В.А. та Хоменко Ю.В. ми проробили немалий екскурсійний шлях, тому є чим поділитися:

- відвідали пункти прийому та сортування твердих побутових відходів, де наглядно ознайомилися з первинними методами сортування відходів на самих пунктах;

-промоніторили роботу сортувальної станції (так-так, ви не повірите, але в нашому місті є сортувальна станція!), а також відвідали місцевий сміттєвий полігон.

Що ми бачили?

-Ручне сортування відходів по 18 позиціям, виокремлюючи ресурсоцінні компоненти, що далі йдуть на переробку (працівники ВРУЧНУ відсортовують відходи, замість того, щоб у нормальних домашніх умовах це робив кожен із нас!);

-благоустрій полігону;

-стан полігону без прикрас;

-стратегічне планування покращення системи збору, переробки та утилізації ТПВ від КП ВУКГ;

-смішні ціни на захмарні обсяги вторинної сировини ….

Підсумовуючи вищесказане, слід зазначити, що екологічна ситуація міста залежить від кожного з нас і від того, з якою відповідальністю ми ставимося до сортування відходів. Ми декларуємо об’єднання зусиль трьох організацій в напрямку покращення екологічної ситуації в Ніжині та залюбки запрошуємо бажаючих долучитися до спільної роботи по благоустрою нашого з вами спільного дому‼️Ніжинський міський молодіжний центр звітує про реалізацію проєкту «Мобільний ІгроХАБ» у рамках Громадського бюджету Ніжинської міської ОТГ.

Загальна сума проєкту – 99 700 грн.

На даний час здійснено закупівлю товарів на суму 51 809 грн :

- Фінансова гра «Життєвий капітал» 3 шт. – 6 000 грн

- Проектор та проекційний екран - 7 560 грн

- Кемпінгові набори (столи та стільці) – 15 750 грн

- Ноутбук – 9 999 грн

- Акустична система – 12 500 грн

Крім того, в рамках проєкту передбачено ще закупівлю великої та малої палатки, настільні ігри «Світ громад», «Життя як проект» та ігровий додаток «Громада що навчається».Закінчуємо тиждень з чудовою новиною!


З 17 квітня по 14 травня команда Ніжинського міського молодіжного центру проходила онлайн навчання в програмах «Skills Lab: Власна справа» та «Skills Lab: Успішна кар’єра» від Центру "Розвиток КСВ", Career Hub, Фонду народонаселення в Україні, Міністерства молоді та спорту України в рамках підписаного "Пакту заради молоді 2020" в якості локальних партнерів. Після успішного захисту бізнес-проект у «Власній справі» та презентації розробленого плану проведення навчання «Успішна кар’єра» в Ніжині, на яке ще триває реєстрація, отримали сертифікати тренерів програм. Тому якщо хтось не встиг долучитися, у нас чудова новина - реєстрацію продовжено до 5 червня. Приєднуйтесь та робіть перші кроки у побудові успішної кар'єри!
docs.google.com Одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваші життєві історії ваших відповідальних дій!

Сьогодні команда Молодіжного центру приєдналася до щорічної ініціативи Фонду Родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки - МАРАФОНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

Головним символом Марафону відповідальності є соняшник сорту “Богдан Гаврилишин”, який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.

15 пунктів Декларації, яку у 2014 році створив Богдан Гаврилишин, можна переглянути тут http://bit.ly/2Xm9a0s.

Кожен із нас обрав один із пунктів Декларації відповідальності людини, а отже тепер ми 100 днів (до поки зростатимуть соняшники) будемо прагнути покращити обраний компонент у своєму житті.

Долучайтеся і ви до МАРАФОНУ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ! Насіння соняшнику протягом цього та наступного тижня ви можете отримати в КЗ Ніжинський міський молодіжний центр

Умови участі за посиланням bit.lyКоманда КЗ Ніжинського міського молодіжного центру спільно з Центрои «Розвиток КСВ», Career Hub, Фондом Народонаселення ООН в Україні та Міністерством молоді та спорту України оголошує запуск програми Skills Lab: Успішна кар’єра – аналізуємо, рефлексуємо, розвиваємось.

Якщо ви цікавитесь питаннями вибору професії, планування кар'єри, пошуку першого робочого місця чи професійної перекваліфікації, збільшення особистої ефективності як професіонала та зростання по кар'єрним сходинкам, то це означає, що дана програма саме для вас)

Враховуючи обмежувальні заходи, курс буде проведено онлайн!

Протягом 8 занять за допомогою сертифікованих тренерів програми Ніжинського міського молодіжного центру, а також із залученням HR-спеціалістів відомих підприємств та організацій, поєднавши теорію, практичні завдання та інтерактивні форми (так в онлайн це також можливо) будемо прокачуватись в напрямку вибудови успішної кар'єри.

Орієнтовні дати реалізації програми:02.06.2020 - 26.06.2020.

Формат навчання - платформа Zoom.

Вік учасників - 14-35 років.

Періодичність навчальних занять - двічі на тиждень по 2,5-3 години, вступне заняття (відкриття), 6 навчальних занять, підсумкове заняття.

Участь безкоштовна! Кількість місць - обмежена! Тому не прогавте свій шанс)

Координаторка програми в м.Ніжин - Анжела Тимченко, (097)799-37-35.

Тренерки програми - Aнжела Тимченко, Світлана Цюрток.

Ви маєте можливість зареєструватися за посиланням або відсканувати QR-код на афіші docs.google.com 

Програма допоможе вам розвинути 10 найбільш затребуваних навичок XXI ст., а також сприятиме вмілому застосуванню їх при побудові успішної кар’єри. Чекаємо на вас!!Виявляється, на календарі та надворі вже травень))) А це означає, що ми традиційно звітуємо за пророблену роботу за попередній місяць. Квітень вийшов незвичним, карантинним та онлайновим, а тому і показники звітності в нас незвичні))

Протягом квітня під час онлайн-активностей у соціальних мережах ми охопили 5461 оригінальний акаунт, провели 40 онлайн-заходів, поширили більше 100 можливостей, а також взяли участь у 1 міжнародній, 3-х національних конференціях, пройшли 15 курсів та переглянули 31 вебінар.

Так, у Facebook ми задіяли 4833 акаунти. в т.ч. 1813 - у відеопереглядах, 83 - у взаємодіях зі сторіс,1057 - у реакціях на публікації. Маємо 30 нових підписників на нашій сторінці.

В Instagram маємо 488 охоплених оригінальних акаунти завдяки онлайн-активностям.

Окрім того,27 квітня нами створений Telegram канал,

який щодня охоплює в середньому 140 підписників.

На наших комунакаційних каналах було висвітлено наступну кількість можливостей:

Facebook - 106.

Facebook stories - 7.

Instagram - 100.

Instagram stories - 102.

Telegram - 13.

Нові умови, нові можливості, новий досвід, нові інструменти дали саме такі результати! Далі - тільки вперед!За вікном квітень, а отже час підбивати підсумки роботи команди Ніжинського міського молодіжного центру за березень!

Не зважаючи на карантин, ми встигли таки попрацювати з молоддю офф-лайн, а тепер працюємо в он-лайн просторі:

- провели 16 заходів, до яких долучились 635 молодиих людей, з них 570 дівчат та 65 хлопців;

- поширили 43 он-лайн можливості для молоді та молодіжних працівників на сторінках МЦ;

- пройшли 5 он-лайн курсів і переглянули 10 вебінарів;

- взяли участь у 2 загальноміських заходах;

- стали партнерами Всеукранського проекту "Пакт заради молоді 2020".

Далі - тільки вперед!Команда Молодіжного Центру стала партнерами Всеукраїнської ініціативи "Пакт заради молоді-2020"

Знову шалені новини від Молодіжного центру!

Здійснилась мрія і #НМЦ_команда стала партнерами Всеукраїнської ініціативи "Пакт заради молоді-2020", який з 2016 року впроваджують Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності", Фонд народонаселення ООН в Україні та Міністерство культури,молоді та спорту!

Відтепер в Ніжині стартує запуск ініціативи, що об'єднує зусилля компаній, держави та освіти заради працевлаштування молоді. В рамках Пакту передбачено реалізацію 2-х навчальних програм

Skills Lab: Успішна кар'єра та Власна справа, а також проведення масштабного Форуму "Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці".

За останні два дні наші молодіжні працівники пройшли онлайн-навчання Skills Lab: Успішна кар'єра (що підтверджено сертифікатами), а також взяли участь у вебінарі "Пакт заради молоді: співпраця та нові перспективи".

Слідкуйте за нашими новинами та чекайте крутезних можливостей!

Далі - тільки краще))!!!

 

У надзвичайний час для нашої країни ми хочемо підняти настрій і повідомити приголомшливу новину!

Вкотре переконуємося, що наші ніжинки – є найкращими знавцями англійської мови і дуже креативно мислять, адже вони стали переможницями локального, регіонального та національного етапів Міжнародного конкурсу креативного письма «Write On!».

Переможці регіонального етапу:

- Анастасія Щербина, І місце серед 10-класників (учениця І курсу математичного класу Ніжинського ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя, Прем’єр-міністр Ліги старшокласників Ніжина)

- Ангеліна Носенко, І місце серед 11-класників (учениця ІІ курсу лінгвістичного класу Ніжинського ліцею при НДУ імені Миколи Гоголя)

- Анастасія Хоменюк, І місце серед 4-курсників (студентка 4 курсу Сакарського державного університету Туреччини, спеціальність «Викладання турецької мови»)

Національний етап:

- Анастасія Щербина - 2 місце серед 10 класників!

- Анастасія Хоменюк - 2 місце серед 4-курсників!

Радіємо за наших дівчат. Бажаємо їм натхнення та нових звершень!

Ось так наші друзі ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді», завдяки Маріссі Додсон, волонтерці Корпусу Миру США, у співпраці з Молодіжним центром створюють чудову можливість для розвитку та досягнення різноманітних вершин!Новинки та цікавинки цього тижня!Привіт, агенти змін!!! Обережно, читати багато, але воно того варте!‼

Ну от нарешті подія, на яку Ви чекали таааак довго!

ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" (двічі переможець Всеукраїнського конкурсу Кращих практик молодіжної роботи в Україні 2018 та 2019 року) у партнерстві з КЗ Ніжинський міський молодіжний центр оголошує старт нового циклу постійнодіючої програми Молодіжний банк ініціатив Ніжина. Версія 2.0.!!! А відтак розшукуємо супер-героїв до складу Комітету МБІ.

Якщо вам 14-25 років, ви проживаєте на території Ніжинської міської ОТГ і завжди відчували в собі потенціал до чогось більшого та бажання змінювати життя свого міста на краще, маєте кілька вільних годин на тиждень для систематичних занять та громадської активності, то ваш час настав!!!

Для цього потрібно виконати всього лише 10 простих кроків, що можуть змінити ваше життя:

1️. Заповнити дану анкету за посиланням: drive.google.com 

2. Прийти на попередню зустріч з потенційними членами Комітету МБІ_Ніжин. щоб зрозуміти, що Ви дійсно агент змін, якого так чекає Ніжин.

3. Пройти крутезну (безкоштовну) прокачку своїх навичок щодо комунікації та публічного спілкування, моніторингу потреб громади, фандрайзингу та залучення коштів, фінансової грамотності, проєктного менеджменту та грантмейкінгу - до того ж робити це в супернеформальних умовах з крутезною командою під чутливим професійним наставництвом координаторів МБІ.

4. Генерувати нестандартні ідеї для різних акцій та заходів по збору коштів (фандрайзингу).

5. На зібрану суму запустити грантовий конкурс для молоді нашої громади.

6. Допомогти іншим молодим людям в написанні проєктів та реалізації своїх ідей від А до Я.

7. Визначити переможців грантового конкурсу.

8. Промоніторити виконання проєктів.

9. Прозвітуватись перед громадою за реалізацію грантового циклу.

10. Відсвяткувати свою приналежність до крутезної команди супер-героїв з числа Молодіжного банку ініціатив Ніжина.

Готові? Мерщій заповнюйте анкету! Не прогавте свій шанс))

Маєте додаткові питання - телефонуйте координаторці МБІ_Ніжин, Анжелі Тимченко 0977993735 або пишіть в коментарях анкети.