Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Виділено додаткові кошти на заходи по боротьбі з коронавірусом

16 березня відбулось засідання позачергової  шістдесят дев’ятої сесії  Ніжинської  міської  ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника. У роботі пленарного засідання взяли участь 23 депутати.

На порядок денний винесено 5 проектів.

Депутати одноголосно вирішили направити два депутатські звернення. А саме, звернення депутатів Ніжинської міської ради Чернігівської області щодо ухвалення документів Тристоронньої контактної групи в м. Мінськ 11 березня 2020 року та звернення депутатів Ніжинської міської ради Чернігівської області до Прем’єр – міністра України Шмигаля Д.А.

Прийнято три важливих рішення: про внесення змін до Міської цільової Програми розвитку цивільного захисту Ніжинської   міської    об’єднаної територіальної громади на 2020 рік; про внесення   змін до  рішення міської ради  VІІ  скликання  від 24 грудня 2019  року № 8-65/2019 «Про бюджет  Ніжинської міської об’єднаної  територіальної громади  на 2020 рік»; про внесення   змін до додатку №6 рішення Ніжинської міської ради міської ради  від 24 грудня 2019  року № 7-65/2019 «Про затвердження бюджетних програм місцевого значення на 2020 рік». Прийняття даних рішень дало змогу здійснити перерозподіл коштів в межах затвердженого бюджету з метою виділення додаткових лімітів асигнувань на заходи по боротьбі з коронавірусом.

Кошти виділено на придбання необхідних лікарських препаратів та засобів індивідуального захисту, антисептичних препаратів, деззасобів, а також на чотири концентрата кисню.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю, Ольга Гук

Стаття прочитана 275 рази