Ніжин

Офіційний сайт Ніжинської міської ради

Автор світлини Денис Скороход
Всі розділи

Анонси:

Новини

Впровадження проекту НЕФКО

04 грудня відбулася нарада робочої групи з представниками проектної організації, представниками НЕФКО в рамках впровадження проекту «Енергоефективні заходи в м. Ніжині», що реалізується за підтримки Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО). На засіданні були присутні: перший заступник міського голови Григорій Олійник, представники управління освіти, відділу інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури, керівництво Ніжинської ЗОШ I-IIIст. № 10. 
Технічний експерт Андрій Удовик представив проект реалізації комплексної термомодернізації в школі. Відповідно до проекту в школі передбачається зовнішнє утепленні стін та цоколю, заміна дерев’яних вікон та дверей на енергозберігаючі, реконструкція та утеплення даху, підвалу, модернізація системи опалення та освітлення, улаштування індивідуального теплового пункту. Загальна сума проекту – 13800000 грн., з них кредитне фінансування НЕФКО – 12400000 грн., Ніжинська міська рада – 1200000 грн. У ході наради відбулися обговорення щодо термінів фінансування та реалізації проекту. Передбачається, що роботи на об’єкті розпочнуться у другій половині весни 2019 року. 
Наприкінці наради всі висловили сподівання на успішну реалізацію проекту та співпрацю з НЕФКО.Відділ інвестиційної діяльності 
та розвитку інфраструктури

Відділ інформаційно-аналітичної роботи 
та комунікацій з громадськістю
Стаття прочитана 300 рази